Hotel Pascha Bay

  • *
  • *
  • *
  • *

Konakli, Turkse Riviera, Turkije

  • De droom van ieder kind: aquapark
  • Zwemplezier vanuit swim-up kamer
  • Vakantiebestemming in Turkije
  • Stap zo het strand op!
Vanafprijs geldt op:
1 mei (7 dagen)
met 2 personen
All inclusive
Vliegreis vanafAmsterdam
Alle prijzen & boeken

* Prijs kan i.v.m. beschikbaarheid tot moment boeking wijzigen.

p.p. vanaf * 712

Omschrijving over Hotel Pascha Bay

Zee of zwembad? Dat bepaal je zelf bij TUI Blue Pascha Bay! Dit 4-setrrenhotel in Konakli ligt namelijk op een paar stappen van het strand. In de achtertuin vind je een mooi zwembad mét glijbanen en een spetterende waterspeeltuin voor de allerkleinsten. Tel daar vele sport- en spelfaciliteiten bij op − wie van jullie gezelschap slaat als eerst een hole-in-one bij de minigolf? − en je snapt waarom dit hotel zo in de smaak valt bij gezinnen! 

Familievriendelijk resort met uitstekende prijs-/kwaliteitverhouding

Waarom naar TUI BLUE Pascha Bay?

TUI BLUE Pascha Bay beschikt over ruime kamers, waarvan vooral de swim-up kamer een extra leuk en luxe tintje geeft aan jouw vakantie. Dan grenst het zwembad namelijk direct aan jouw privéterras, zodat een verfrissende duik altijd binnen handbereik is. Daarnaast beschikt dit hotel natuurlijk ook over een royaal zwembadcomplex waar álle hotelgasten gebruik van mogen maken. De 3 spannende glijbanen en het waterspuitpark in het kinderbad, maken het zwemplezier voor jong en oud compleet! 

Actievelingen kunnen zich uitleven met onder andere fitness, aerobics, aquarobics, beachvolleybal en tennis (€). En wanneer je gezellig iets met het gezin wilt doen, heb je de keuze uit minigolf, jeu de boules en tafeltennis. Of zijn de kinderen liever in de speeltuin of bij de Kids Club te vinden? Dat komt goed uit, want dan kun jij intussen lekker naar de spa. Ontspan er lekker in de sauna of trakteer jezelf op een massage of beautybehandeling. 

Je verblijf bij Hotel Pascha Bay is op basis van all inclusive en aan lekker eten en drinken is er dan ook geen gebrek! Met de keuze uit 3 bars, 2 à-la-carterestaurants en een buffetrestaurant, is het elke dag weer smullen. 

Zin gekregen in deze onbezorgde vakantie bij Hotel Pascha Bay? Lees hieronder nog eens alle faciliteiten, bekijk snel de foto's of stel direct jouw pakketreis samen!

Faciliteiten Hotel Pascha Bay

Algemeen:

  • 4-sterrenhotel
  • 306 kamers
  • 24-uurs receptie
  • WiFi
  • Bagageruimte
  • Winkeltje(s) (€)
  • Wasservice (€)
  • Kapper (€)

Eten en drinken:

  • Buffetrestaurant
  • À-la-carterestaurant Green & Grill
  • À-la-carterestaurant Taverna
  • 3 bars

Zwembad:

  • Zwembad
  • 3 waterglijbanen
  • Zonneterras
  • Ligbedden
  • Parasols
  • Badhanddoeken

Voor de kinderen:

  • Kinderbad
  • Waterspuitpark
  • Speeltuin
  • Kids Club (3 t/m 6 jaar)
  • Kids Club (7 t/m 12 jaar)
  • Speeltuin
  • Babybedje
  • Flessenwarmers (€)
  • Buggyverhuur

Sport en animatie:

  • Fitness
  • Aerobics & aquarobics
  • Basketbal
  • Voetbal
  • Beachvolleybal
  • Tennis (€)
  • Tafeltennis
  • Jeu de boules
  • Darts
  • Minigolf
  • Animatie (overdag en 's avonds)

Wellness:

  • Spa (€)
  • Hamam (€)
  • Sauna (€)
  • Massages (€)
  • Schoonheidsbehandelingen (€)

In de omgeving van Hotel Pascha Bay in Konakli

Hotel Pascha Bay ligt in Turkije in de plaats Konakli, op een rustige locatie zo'n 4 kilometer van het centrum. Het resort ligt direct aan het strand. Wil je meer van Turkije zien? Het centrum van Alanya is een aanrader, dit ligt circa 8 kilometer bij het hotel vandaan. In Alanya kun je uitgebreid winkelen, vind je talloze restaurants en liggen er 2 mooie stranden. Ook kun je in Alanya diverse historische bezienswaardigheden vinden, zoals een prachtig kasteel en een 13e-eeuwse toren. 

Handig om te weten: de dichtstbijzijnde luchthavens zijn de luchthaven van Gazipasa, Alanya (50 kilometer) en de luchthaven van Antalya (130 kilometer).

Verzorging bij Pascha Bay Resort

Je verblijf bij Pascha Bay is op basis van all inclusive. Dat wordt heerlijk en onbezorgd genieten, want het onderstaande is inbegrepen:

  • Ontbijt
  • Laat ontbijt mogelijk
  • Lunch
  • Diner in buffetvorm
  • À-la-carte diner mogelijk (1x per week, reserveren verplicht)
  • Patisserie
  • Snacks en midnight snacks
  • Koffiespecialiteiten, frisdranken, bier, wijn, lokale alcoholische drankjes

Kamer informatie TUI BLUE Pascha Bay

De kamers zijn voorzien van airconditioning, WiFi, een telefoon, televisie, kluisje, koelkast, koffie- en theezetfaciliteiten, een balkon of terras, en een badkamer met douche en toilet. 

2-persoonskamer

Deze kamer beschikt over 2 eenpersoonsbedden en, bij een derde persoon, 1 eenpersoons sofabed. De kamer is geschikt voor 2 tot 3 personen. Naar keuze te boeken met zijzeezicht.

2-persoonskamer Swim Up

Deze kamer beschikt over 1 tweepersoonsbed (bij een derde persoon wordt er 1 eenpersoons sofabed bij geplaatst). De kamer heeft een terras met directe toegang tot het gedeelde zwembad.

2-persoonskamer Familie

Deze kamer beschikt over 2 eenpersoonsbedden en 2 eenpersoons sofabedden. De kamer is geschikt voor 3 tot 4 personen.

2-persoonskamer Familie Swim Up

Deze kamer beschikt over 2 eenpersoonsbedden en 1 tweepersoons sofabed. Geschikt voor 2 tot 4 personen. De kamer heeft een terras met directe toegang tot het gedeelde zwembad.

4-persoonskamer Familie Swim Up Connecting

Deze kamer bestaat uit 2x een '2-persoonskamer Swim Up', verbonden via een deur. Geschikt voor 4 tot 6 personen.

4-persoonskamer Familiesuite

Deze ruime suite bestaat uit een woon-/slaapkamer met tweepersoons sofabed en 2 aparte slaapkamers met elk 2 eenpersoonsbedden. Geschikt voor 3 tot 6 personen.

Tip van je reisadviseur

Kies voor een kamer met zeezicht, voor een maximaal vakantiegevoel!

Alle prijzen & boeken