JavaScript staat uit in je instellingen. Zet JavaScript aan om gebruik te maken van D-reizen.nl.
Hotel Best Los Angeles in Salou, Spanje - D-reizen

Hotel Best Los Angeles

Spanje - Costa Dorada - Salou

Foto Hotel Best Los Angeles **** Salou
7.4
Foto Hotel Best Los Angeles **** Salou
Foto Hotel Best Los Angeles **** Salou
Foto Hotel Best Los Angeles **** Salou
14
Hotel Best Los Angeles
  • De vakantietijd is aangebroken!
  • Hotel met goede aanbevelingen
  • Maak plezier in de gameroom
  • Gelegen in een bruisende badplaats

Algemeen

Hotel Best Los Angeles is een modern 4-sterrenhotel midden in het nieuwe centrum van Salou. Deze levendige badplaats heeft veel te bieden voor zowel jong en oud! In de zomer worden er spectaculaire lichtshows gegeven bij de fontein, een mooie afsluiting van de dag of juist begin van een leuke avond. In de avond zijn er namelijk een tal van uitgaansmogelijkheden maar ook voor een vakantie met de kinderen is Salou uitermate geschikt. Breng samen met het gezin een bezoek aan Port Aventura, ook leuk voor volwassenen! In het hotel geniet u van de zon vanuit het zwembad terwijl de kinderen zich vermaken in de miniclub. Niet alleen voor de kinderen is er een animatieprogramma maar ook voor u met leuke shows in de avond en thema diners!

Niet voor niets heeft dit hotel een goede beoordeling, bij Hotel Best Los Angeles komt u namelijk echt even toe aan vakantie. Het vriendelijk personeel doet er alles aan om er voor te zorgen dat het u aan niets ontbreekt!

Bijzonderheden

- Maaltijden in buffetvorm met showcooking
- In het restaurant is formele kleding vereist (geen sport- of zwemkleding)
- Bij bezetting met 3 of 4 personen is de indeling van de kamers doorgaans met 2 queensize bedden (ca. 1,35 bij 2,00 m)

Faciliteiten

- Receptie
- Lift
- Restaurant
- Bar/cafetaria
- Spelletjesruimte
- Tv-ruimte
- Zwembad met apart kinderbad
- Jacuzzi
- Speeltuintje
- In het hoogseizoen regelmatig animatie
- Miniclub
- Gratis Wifi in het gehele hotel beschikbaar

Tegen betaling:
- Garage

Ligging

In het nieuwe centrum van Salou
- Capellans strand: ca. 200 m
- Boulevard: ca. 300 m
- Diverse winkels, bars en restaurants in de nabij omgeving.

Vliegreizen:
- Transfer luchthaven - accommodatie v.v. niet inbegrepen. U kunt een transfer of huurauto bijboeken. De uit- en opstapplaats is op ca. 400 m.

Kamers

- Telefoon - Tv - Kluisje (tegen betaling) - Airconditioning - Minibar - Badkamer met bad/douche, toilet en föhn - Balkon met zitje - 2 bedden van 1,35 bij 1,95 m (geen extra bedden mogelijk)

 


Double room :  - Douche en/of bad - Balkon - Airconditioning - Telefoon - Televisie - Mini bar - Kluisje - Föhn - Gratis wifi  ( Max. 4 personen )
Single room :  - Douche en/of bad - Balkon - Airconditioning - Telefoon - Televisie - Mini bar - Kluisje - Föhn - Gratis wifi  ( Max. 1 persoon )

Overige informatie

Reisleiding: Op deze bestemming is onze Nederlandstalige reisleiding aanwezig!

Kinderkorting

Voor deze accommodatie geldt de volgende kinderkorting/kinderpijs

Indien u de leeftijd van meereizende kinderen invult dan wordt rechts in de prijsopgave de juiste kinderprijs getoond. 

  • Kinderprijs geldt alleen als kinderen slapen in een kamer met minimaal twee volbetalende personen.
  • Indien kinderen gratis overnachten dienen de eventuele extra kosten voor maaltijden, kinderbed, etc. ter plaatse te worden betaald.

Lees meer

Locatie & omgeving

Reviews

7.4
Prima 500+ beoordelingen
  • Ligging 8.7
  • Hygiëne 8.4
  • Kindvriendelijkheid 8.3
  • Faciliteiten 8.3
  • Kamer 8
  • Animatie 6.9
  • Personeel 8.4
  • Eten & Drinken 8
  • Kwaliteit Bedden 8.1
  • Prijs/Kwaliteit 8
  • best hotel : TOP!!! 09 juli 2025
    10

    mooie omgeving,mooi hotel ,zeer goeie keuken,vriendelijk personeel.

  • Heerlijk hotel in levendig gebied van Salou 22 juni 2025
    8.0

    Heerlijk hotel, zeer fijne kamer met uitzicht op zwembad. Gratis kluisje met code aanwezig, als ook shampoo douchegel en bodylotion. Een kleine koelkast. Goed werkende airco (heel stil) en mooi balkon. Spiralenmatras met meerdere kussens (en dekbed in de kast aanwezig). Ontbijt eenzijdig maar prima, avondeten zeer wisselend qua keuze. Ene dag zoveel verschillende dingen, zelfs een keer een Haribo buffet. Andere dagen alleen basic avondeten. Verschil is groot. Voor een waterkoker moest je € 5,- per dag betalen (incl wat zakjes koffie en thee). Dit is veel te duur natuurlijk. Schoonmaak was elke dag perfect!

    Lees meer
  • Goed hotel 22 juni 2025
    8.0

    Goed hotel met schone maar wat kleine kamers. Eten was net goed genoeg maar weinig keuze en weinig variatie. Voor ons geen 4 sterren hotel ivm het eten.

    Lees meer
  • 14 juni 2025
    4.0

    Geen toelichting bij de review gegeven

  • Eerste keer best Los Angeles 11 juni 2025
    10

    Tevreden

    Lees meer
  • Prachtige vakantie gehad 08 juni 2025
    10

    Wat een mooie locatie, een super mooie eetruimte, voldoende verschillende gerechten. Het enige wat wij minder vonden, was het bed: superharde matras, maar dit hebben we opgelost, door het donsdeken op te leggen.

    Lees meer
  • 02 juni 2025
    2.0

    Geen toelichting bij de review gegeven

  • Prima hotel 10 mei 2025
    8.0

    Geen toelichting bij de review gegeven

  • Super wakacje 28 september 2024
    10

    Bardzo czysty i ładny hotel, pyszne jedzenie , pokoje codziennie sprzątane,rozrywki dla dzieci .Pomimo deszczu przez pierwsze trzy dni, uważam że były to cudowne wakacje .Wszystko tak,jak miało być 🙏🤗

    Lees meer
  • Een goed hotel dichtbij het strand 16 augustus 2024
    8.0

    Hotel was schoon, schoonmaakpersoneel werkte hard om dagelijks kamers goed schoon te maken. Voor niet een kieskeurige eter is het eten goed en gevarieerd. Met ons 4en in een kamer was zeker te doen. Bedden waren groot genoeg. Ligging was ideaal, binnen 5min lig in op t strand, er is een klei supermarkt, bushaltes zijn bijna voor de deur. Kortom een aanrader.

    Lees meer
  • Good 10 augustus 2024
    8.0

    All goog

  • Wat ongezellig en weinig parasols 25 juni 2022
    6.0

    Ongezellig hotel buiten moet meer groen bij.je gaat daar niet voor je plezier zitten en een barretje zou ook fijn zijn

    Lees meer

Daarom kies je voor

Online géén boekingskosten

Géén boekingskosten t.w.v. €34,50 op alle vakanties wanneer je online bij D-reizen boekt!

Altijd de beste deal

Supersnel vind & vergelijk je bij ons de allerbeste deals van verschillende aanbieders.

Veilig op vakantie

D-reizen is aangesloten bij SGR, ANVR en Calamiteitenfonds. Jij reist daarom met zekerheid en garantie.

Ruim 75 reisbureaus

Kom je er niet uit? Wij helpen je graag verder. Telefonisch, online of in één van onze reisbureaus.

Meer over D-reizen
Hotel Best Los Angeles
7.4
Prima 500+ beoordelingen
p.p. vanaf 205, -
Checken