Verblijven in een aangename accommodatie in Lloret De Mar? Hotel Xaine Park is een luxe 4-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 3674 reizigers beoordelen Hotel Xaine Park gemiddeld met een 7. Meer weten? Bekijk dan nu de fotos en beoordelingen van Hotel Xaine Park, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Spanje? Boek jouw vakantie naar Hotel Xaine Park vandaag nog!
Hotel Xaine Park is gelegen op de strip van Lloret de Mar. U hoeft het hotel maar uit te stappen en u rolt zo naar binnen bij de diverse uitgaansgelegenheden. Het nabij gelegen Tropics is een aanrader! Ook bent u zo op het strand, u hoeft de strip namelijk maar af te lopen en u loopt de helder blauwe zee tegenmoet. Voor een middagje winkelen kunt u terecht bij de diverse winkels, van bekende ketens tot kleine boetieks en souvenirwinkels. Terug in het hotel, relaxt u op het dakterras, neemt u een duik in het zwembad of stapt u in de jacuzzi. U verblijft op basis van logies ontbijt, ideaal na een avond stappen! Voor meer gemak boekt u halfpension of volpension maar ook in Lloret zelf zijn er een tal van heerlijke restaurants. De McDonald’s ligt ten slotte aan de overkant van de straat.
Deze accommodatie is geliefd onder jongeren, iedere zomer weer gaan Nederlandse jongeren naar Lloret de Mar voor een feestvakantie. Zij zijn te spreken over de nette kamers, het relaxte zwembad en dakterras. Dit samen met de ligging op de strip maakt Hotel Xaine Park de perfecte uitvalsbasis.
- Maaltijden in buffetvorm
- Huisdieren niet toegestaan
- Kinderbed € 5,50 p.d.
- In de zomermaanden een populair hotel bij jongeren
- Personen onder de 18 jaar dienen een ouderverklaring mee te nemen
- Receptie
- Lift
- Lounge
- Restaurant
- Bar
- Tv-ruimte
- Zwembad met ligstoelen
- Kinderbad
- Jacuzzi
- Fitness
- Miniclub (juli en augustus)
- Gratis wifi in het gehele hotel beschikbaar
Tegen betaling:
- Biljart
- Garage (ca. € 25 p.d., bij boeking opgeven)
Direct aan de drukke hoofdstraat van Lloret, op ca. 200 m van het strand.
Nette kamers voorzien van: - Telefoon - Tv - Kluisje (ca. € 19 p.w. en € 10 borg) - Airconditioning - Badkamer met bad of douche, toilet en föhn - Balkon met zitje
Reizen per vliegtuig:
Reizen per vliegtuig:
Reisleiding Lloret de Mar: Op deze bestemming is onze Nederlandstalige reisleiding aanwezig!
Transfer luchthaven - accommodatie v.v. niet inbegrepen.
U kunt een privétransfer per taxi/minibus of een transfer per shuttleservice bijboeken. Bij een privetransfer wordt u bij de accommodatie gebracht en opgehaald. De uit- en opstapplaats van de shuttletransfer ligt op ca. 50 m.
U wordt bij het hotel gebracht en opgehaald.
Voor deze accommodatie geldt de volgende kinderkorting/kinderprijs:
Indien u de leeftijd van meereizende kinderen invult dan wordt rechts in de prijsopgave de juiste kinderprijs getoond.