JavaScript staat uit in je instellingen. Zet JavaScript aan om gebruik te maken van D-reizen.nl.
Hotel La Pace in Italie, Italie - D-reizen

Hotel La Pace

Italie - Toscane - Pisa

Foto Hotel La Pace *** Pisa
7.8
Foto Hotel La Pace *** Pisa
Foto Hotel La Pace *** Pisa
Foto Hotel La Pace *** Pisa
16
Hotel La Pace
  • Tijd voor de welverdiende vakantie
  • Gewaardeerd hotel in Toscane
  • Lekker borrelen bij de bar
  • Ontdek de pluspunten van een hotel

Algemeen

Hotel La Pace is een prima driesterrenhotel met een goede prijs-kwaliteitverhouding in het centrum van Pisa. De klassieke kamers hebben een eenvoudige maar comfortabele inrichting. Het hotel heeft een ontbijtrestaurant en in de Amerikaanse bar kun je een drankje bestellen. Er staat je een vriendelijk ontvangst te wachten, want het personeel wordt als zeer vriendelijk beoordeeld.

Centraal station Pisa ligt om de hoek, dit maakt het hotel goed bereikbaar. Om het stadshart te bereiken steek je rivier de Arno over. Binnen enkele minuten sta je in de oude wijk Sant' Antonio, waar je het authentiek Pisa nog voelt. Of loop via de winkelstraat Corso Italia richting het noorden van de stad.

Faciliteiten

- Receptie
- Lift
- Bar
- Restaurant

Ligging

- Loop in enkele minuten naar de oude wijk Sant' Antonio.
- De prachtige kerk Santa Maria della Spina vindt je op ca. 700 meter.
- De wereldberoemde scheve toren vind je op ca. 20 minuten loopafstand.

Met het openbaar vervoer:
- Het centraal treinstation van Pisa ligt op slechts 2 minuten loopafstand.

Met het vliegtuig naar Pisa:
Reis vanaf de luchthaven met het openbaar vervoer in ca. 10 minuten naar het hotel.

Met de auto naar hotel La Pace:
- Er is geen parkeergelegenheid bij het hotel.
- Let op! Het hotel ligt in of nabij ZTL (Zone Traffico Limitato). Mocht je hier met de auto rijden, dan kun je hoge boetes riskeren. Daarom raden we je aan om de auto buiten de stad te parkeren in de niet ZTL zone. Vervolgens kun je met het openbaar vervoer naar het hotel reizen.

Kamers (65)

De praktisch ingerichte kamers beschikken over de volgende faciliteiten: - 2-persoonsbed of twee 1-persoonsbedden - Telefoon - Tv - Minibar - Thee- en koffiefaciliteiten - Airconditioning - Badkamer met bad of douche, toilet en föhn De economy kamers zijn nog niet gerenoveerd en in oude stijl.

Inbegrepen

Inbegrepen

  • Gratis wifi

Lees meer

Locatie & omgeving

Reviews

7.8
Goed 500+ beoordelingen
  • Ligging 10
  • Kindvriendelijkheid 7
  • Hygiëne 8.6
  • Faciliteiten 7.3
  • Kamer 8
  • Eten & Drinken 10
  • Personeel 9.3
  • Kwaliteit Bedden 8
  • Prijs/Kwaliteit 8.6
  • Prima hotel 12 augustus 2024
    8.0

    Een prima hotel op loopafstand van de luchthaven en naast het centraal station. Beter kan niet en je hebt totaal geen last van beide. Heel vriendelijk en behulpzame mensen bij La Pace en een fantastisch ontbijt. Het hotel heeft verder geen faciliteiten zoals bv. een bar of zwembad.

    Lees meer
  • Prima verblijf voor een mooie prijs 28 mei 2024
    8.0

    Vriendelijk personeel, goede bedden en uitgebreid ontbijt!

    Lees meer
  • Centraal gelegen en vriendelijk personeel 16 april 2024
    8.0

    Vanuit het hotel ben je direct in de binnenstad en korte reistijd naar vliegveld! Personeel is erg vriendelijk en behulpzaam. Hotel heeft een wat verouderde look wat wel grappig is maar is gewoon up to date en verzorgd!

    Lees meer

Daarom kies je voor

Online géén boekingskosten

Géén boekingskosten t.w.v. €34,50 op alle vakanties wanneer je online bij D-reizen boekt!

Altijd de beste deal

Supersnel vind & vergelijk je bij ons de allerbeste deals van verschillende aanbieders.

Veilig op vakantie

D-reizen is aangesloten bij SGR, ANVR en Calamiteitenfonds. Jij reist daarom met zekerheid en garantie.

Ruim 75 reisbureaus

Kom je er niet uit? Wij helpen je graag verder. Telefonisch, online of in één van onze reisbureaus.

Meer over D-reizen
Hotel La Pace
7.8
Goed 500+ beoordelingen
p.p. vanaf 175, -
Checken