JavaScript staat uit in je instellingen. Zet JavaScript aan om gebruik te maken van D-reizen.nl.
Hotel Santa Lucia Le Sabbie D Oro - Italie - D-reizen

Hotel Santa Lucia Le Sabbie D Oro

Italie - Sicilie - Cefalu

Foto Hotel Santa Lucia Le Sabbie D Oro *** Cefalu
7.3
Foto Hotel Santa Lucia Le Sabbie D Oro *** Cefalu
Foto Hotel Santa Lucia Le Sabbie D Oro *** Cefalu
Foto Hotel Santa Lucia Le Sabbie D Oro *** Cefalu
11
Hotel Santa Lucia Le Sabbie D Oro
  • Tijd voor jouw vakantie!
  • Direct aan een prachtig strand
  • Speciaal zwembad voor kleine kids
  • Ontdek de service van het hotel

Verblijven in een aangename accommodatie in Cefalu? Hotel Santa Lucia Le Sabbie D Oro is een comfortabel 3-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 3575 reizigers beoordelen Hotel Santa Lucia Le Sabbie D Oro gemiddeld met een 7. Meer weten? Bekijk dan nu de fotos en beoordelingen van Hotel Santa Lucia Le Sabbie D Oro, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Italie? Boek jouw vakantie naar Hotel Santa Lucia Le Sabbie D Oro vandaag nog!

Locatie & omgeving

Reviews

7.3
Prima 500+ beoordelingen
  • Ligging 6.1
  • Kindvriendelijkheid 6
  • Hygiëne 5
  • Faciliteiten 4.8
  • Kamer 6.7
  • Animatie 5.5
  • Personeel 6.2
  • Eten & Drinken 5.1
  • Kwaliteit Bedden 6.5
  • Prijs/Kwaliteit 4.8
  • Buiten gerenoveerd Van binnen erg verouderd 02 september 2024
    4.0

    Buitenzijde mooi gerenoveerd Binnenzijde erg verouderd Kamers erg gehorig Badkamer erg verouderd en geen kitnaden of vieze kitnaden rondom douche bak Geen bediening op terras Eten was middelmatig Naar strand toe lopen was over een steile trap en daarna nog 500 meter lopen naar bedjes en parasols van het hotel Met avond eten moet je vlug zijn want na half 9 niet veel keuze meer

    Lees meer
  • Vergane glorie 24 augustus 2024
    2.0

    Terug naar de jaren 80

  • Prima hotel 16 september 2022
    8.0

    Eindelijk een hotel met buffet waar het eten warm was. Mooie kamer met zeezicht. Hier hebben we nog 2 dagen na onze rondreis vertoefd met aansluitend nog 3 dagen verlenging. Volop bedjes aan het zwembad, kamers wat verouderd maar keurig schoon. Vriendelijk en zeer behulpzaam personeel. Liggin is ca 1,5 km van Cefalu. Een gezellig en mooi stadje.

    Lees meer
  • groot hotel, prima bar, eentonig eten 22 september 2017
    6.0

    Personeel was niet klantvriendelijk op laatste dag, massa ontbijt kan stuk beter

    Lees meer
  • Degelijk en voldoende 01 augustus 2017
    5.0

    De eerste dagen was er niet eens een douche-stang om fatsoenlijk te douchen. Pas na een paar dagen aandringen werd deze gemaakt. Verder was er geen balkon. Kamer was wel lekker ruim en personeel was verder vriendelijk. Eten en drinken voldoende en het ijs zeer goed.

    Lees meer
  • Mooi Hotel nog wel met verbouwen bezig waardoor wat rommelig 27 juni 2017
    5.0

    Het Hotel en personeel mankeert weinig aan en is de moeite waard om nog eens te bezoeken, wel moet ik kwijt dat wij de laatste dag van onze vakantie pas erg laat 22:00 uur avonds vertrokken en daardoor een slopende dag zonder mogelijkheid van douchen etc. of de kamer wat langer aan te houden, die dag hebben wij door moeten brengen in het hotel op een bank omdat naar het strand zwembad etc. geen optie was zonde ons op te frissen het personeel wilde ons helpen maar de Manager was gewoon niet aanspreekbaar over dit dilemma en was niet van plan ons probleem te verzachten, Om 06:00 uur opstaan en de volgende dag pas om 04:00 uur thuis is gewoon te lang. verder was de kwaliteit van het eten goed maar eentonig. Een andere irritante bijkomstigheid in dit Hotel is dat er veel Feetjes en Bruiloften worden gegeven waardoor de accommodatie met beperkingen gebruikt kan worden, bijvoorbeeld het zwembad was in gebruik genomen voor deze bruiloften , later direct onder onze hotelkamer zoals ook de laatste dag waardoor slapen pas na 03:00 uur mogelijk was, ook op de laatste dag. Bloed irritant

    Lees meer

Daarom kies je voor

Online géén boekingskosten

Géén boekingskosten t.w.v. €34,50 op alle vakanties wanneer je online bij D-reizen boekt!

Altijd de beste deal

Supersnel vind & vergelijk je bij ons de allerbeste deals van verschillende aanbieders.

Veilig op vakantie

D-reizen is aangesloten bij SGR, ANVR en Calamiteitenfonds. Jij reist daarom met zekerheid en garantie.

Ruim 75 reisbureaus

Kom je er niet uit? Wij helpen je graag verder. Telefonisch, online of in één van onze reisbureaus.

Meer over D-reizen
Hotel Santa Lucia Le Sabbie D Oro
7.3
Prima 500+ beoordelingen
p.p. vanaf 661, -
Checken