JavaScript staat uit in je instellingen. Zet JavaScript aan om gebruik te maken van D-reizen.nl.
Aparthotel Arminda en Spa - Chersonissos boeken? D-reizen

Aparthotel Arminda en Spa

Griekenland - Kreta - Chersonissos

Foto Aparthotel Arminda en Spa **** Chersonissos
9.0
Foto Aparthotel Arminda en Spa **** Chersonissos
Foto Aparthotel Arminda en Spa **** Chersonissos
Foto Aparthotel Arminda en Spa **** Chersonissos
25+
Aparthotel Arminda en Spa
  • Een topaccommodatie bij D-reizen!
  • Perfect voor een vakantie in Kreta
  • Duik in maar liefst 4 zwembaden
  • De droom van ieder kind: aquapark

Op zoek naar ontspanning? Het door een familie gerunde vakantieresort biedt je een verzorgde tuin en @SH_kb talrijke wellnessbehandelingen, die uitnodigen om uit te rusten en goed te voelen. Laat uw ziel bungelen en laad uw batterijen op! Voor de kleintjes is er het eigen waterpark van het hotel, waar hun hart sneller van gaat kloppen.

Ligging

Direct onder de kustweg en op slechts 150 meter van een betoverende zandbaai ligt het hotel op een idyllische locatie. Het levendige stadscentrum van Chersonissos, bekend om zijn talrijke tavernes, bars, winkels en uitgaansgelegenheden, bereik je gemakkelijk in circa 2,5 km, idealiter met de bus. De luchthaven van Heraklion ligt op circa 28 km en is goed bereikbaar. Er is een bushalte op slechts 50 meter van het hotel, wat verkenning van de omgeving bijzonder gemakkelijk maakt.

Faciliteiten

Dit door een familie gerunde vakantiecomplex heeft een grote goed onderhouden tuin met 5 zeewaterzwembaden, zonneterrassen met handdoeken (tegen betaling), ligbedden en parasols bij het zwembad, poolbar, klein waterpark met glijbanen. Hotellobby met receptie, lobby met zithoeken, tv-hoek, WiFi in het gehele hotel, wellnessruimte.

Verblijfstype

• Tweepersoonskamer (DZ, ca. 18 qm, tot 16.10.24), airconditioning, tv (32 inch), telefoon, WiFi, kluis, koelkast. • Superior-tweepersoonskamer (DSP, ca. 18 qm), airconditioning, tv (32 inch), telefoon, WiFi, kluis, koelkast. Bad/douche, toilet, haardroger, slippers, badjas. Balkon/terras, naar keuze met uitzicht op zwembad/zee (DSM). • Superior-familiekamer (FSP, ca. 27 qm), gecombineerde woon-/slaapkamer met aparte slaapkamer, airconditioning, tv (32 inch), telefoon, WiFi, kluis, koelkast. Balkon/terras, naar keuze met uitzicht op zwembad/zee (FSM).

Eten & Drinken

• all inclusive: Ontbijtbuffet, 's middags en 's avonds koud/warm buffet, speciaal buffet • Wijn, bier en frisdranken • Snacks van 10:00-18:00 uur, middagkoffie, gebak en ijs • Alcoholvrije dranken en nationale alcoholische dranken van 10:00-23:00 uur

Wellness & Fitness

• Spa met 2 sauna's, stoombad, hamam, wellnessmassages, mani- en pedicure, gezichts- en lichaamsbehandelingen (lokale aanbieder, tegen betaling) • Fitnesscentrum (ca. 50 qm)

Sport

• Basketbal, tafeltennis, minigolf • Fietsverhuur in de buurt • Wandelen en paardrijden in de omgeving • Watersporten zoals kanoën, snorkelen, duiken en waterskiën (lokale aanbieder, tegen betaling) • Biljart (tegen betaling) • Waterpark

Entertainment

• Animatieprogramma met gymnastiek, aerobics, zwembad stretching • Karaoke- en spelletjesavonden •

Minis, Maxis & Teens ((vanaf 4 j.))

• Kinderopvang (6x per week) in de ochtend en middag (01.06.-30.09.) • 2 zeewaterzwembaden met waterspelen • Kinderbuggy (tegen borg) • Kinderstoelen in het restaurant

Lees meer

Locatie & omgeving

Reviews

9.0
Geweldig 200+ beoordelingen
  • Ligging 7.8
  • Hygiëne 9.2
  • Kindvriendelijkheid 8.8
  • Faciliteiten 8.4
  • Kamer 8.4
  • Animatie 7.2
  • Personeel 8.8
  • Eten & Drinken 8
  • Kwaliteit Bedden 7.7
  • Prijs/Kwaliteit 8
  • 14 mei 2025
    10

    Een super mooi en goed hotel en erg vriendelijk personeel een echte aanrader

  • Prachtig resort 04 mei 2025
    10

    We hadden 5 dagen zeer slecht weer maar vanwege het fijne verblijf in Arminda & Spa hebben we er toch het beste van kunnen maken. Goed eten, schone kamers en kregen zelf een upgrade.

    Lees meer
  • Lekker genoten! 19 oktober 2024
    8.0

    Een heerlijke week niks gedaan in dit mooie "gerenoveerde" Hotel aan de de rand van Chersonissos! De kamers waren ruim, de badkamer wat aan de krappe kant, prima inloopdouche en een lekker bed. Natuurlijk hoor je wel eens iets van buiten, de gang of je buren. Maar prima inorde, ook de schoonmaak ruim voldoende. De verschillende zwembaden en vele bedjes geven je de kans om altijd een plekje te vinden. Alleen de "putlucht" op somige plekken rond het zwembad was minder. Met name bij de T-Pool was de geur niet echt lekker. Het eten krijgt een ruime voldoende, elke dag genoeg variatie in soep, vlees, kip, salades, pasta's etc. en als je het echt niet weet is er nog dekinderhoek (vaak pizza) waar je op teug kan vallen. Friet bakken is een lastige voor sommige medewerkers.. Drankjes zijn er ook ruim voldoende met elke dag een cocktail van de dag, en verschillende gedistilleerde dranken in het arrangement. Verder Koffie (cappuccino alleen gratis bij ontbijt!), frisdranken, bier en wijnen in de zelfbediening prima. Minpunt is dat je echt moet vragen om een glas, wat dan uiteraard alleen op het terras gebruikt mag worden. De plastic bekers zijn fijn voor bij het zwembad, maar niet op het terras. Verder de hele dag door genoeg te snacken, Pizza, gevulde broodjes, pizza, hamburgers etc etc. ook voldoende fruit en zoetigheid voor bij de koffie. Personeel is heel vriendelijk, leuke momenten meegemaakt in dit mooie hotel. Lopen naar cherso is makkelijk en maar een paar kilometer. Met de bus (voor het hotel) ben je voor €2,- bij halte 22 in hartje Chersonissos. Ook de taxi's zijn heel betaalbaar. GENOTEN!!

    Lees meer
  • 01 oktober 2024
    8.0

    prima

  • Schitterende accomodatie 28 september 2024
    8.0

    Schitterend hotel op mooie locatie, kamers zijn zeer mooi en schoon. Worden goed schoon gemaakt. Personeel is zeer vriendelijk. Zwembaden zijn mooi, maar wel gevuld met zout water. Veel ligbedden bij zwembaden. Zee is op loopafstand. Wij hebben genoten van deze accomodatie.

    Lees meer
  • 1 week vakantie met kinderen en kleinkinderen (9 pers.) 07 augustus 2024
    8.0

    Heel vriendelijk personeel, alles netjes en verzorgd, zowel de kamers als het eten als het zwembad. Toch waren en mindere punten, zoals de badkamer die zeer basic en erg klein was en dat voor een superior kamer, ook waren er geen tissues, shampoo, lotions of bodycrème. Onze kamers lagen erg ver van elkaar. Bij het toekomen werd er een zeer vriendelijke uitleg gegeven dat families niet gescheiden mogen worden en dat er een probleempje was, maar we kregen voor 2 kamers een upgrade, maar half de week moest dan één kamer verhuizen (naar nog een andere uithoek van het hotel). Wat overdonderd gingen we naar de familiekamer om daarna naar de andere kamers te gaan die dan nog 2 lange gangen verder en op een andere verdieping lagen... Waarom zo schuiven met een reservatie die reeds van november vorig jaar vast lag? Waren er belangrijkere mensen die voorrang kregen? We hadden hier geen goed gevoel bij. Dan was er de zee en het strand. Wij wilden we naar het strand gaan en moesten door een poortje naar een ander hotel dat tegen het strand lag, er werd niets gezegd of we op de ligstoelen aan zee mochten gaan liggen, we hadden zo'n gevoel dat we bij een ander hotel stoelen van de gasten in beslag namen, het zou handig zijn als men hierover wat uitleg zou geven, want ik weet nu nog niet hoe het zit. We zijn dan maar naar een stukje verder aan een openbaar strandje zonder ligstoelen in zee gaan zwemmen. Aan de zwembaden stond overal handdoeken leggen niet toegelaten, maar iedereen deed het en na enkele dagen hebben wij dat dan ook maar gedaan, anders had je geen plaats bij het zwembad. De zwembaden waren heel netjes en goed in orde en bij de waterglijbanen zat een persoon die alles in goede banen leidde. Voor de kinderen (tussen 9 en 13 jaar) was er voldoende ontspanning en animatie. Ondanks bepaalde ergernissen en ongemakken hebben we toch een heel leuke vakantie gehad.

    Lees meer
  • fijn verblijf 05 augustus 2024
    10

    Arminda is een mooi verzorgd resort met veel mogelijkheden om te recreëren. Het eten is goed verzorgd met voldoende variatie. Het personeel is erg vriendelijk. Kortom een aanrader!

    Lees meer
  • Top 07 mei 2024
    10

    Vriendelijk personeel. Mooie accommodatie voor ieder iets te beleven ook qua zwembaden. Met de bus die stopt voor het hotel makkelijk uitstapjes te doen.

    Lees meer
  • Heel goed hotel 03 mei 2024
    10

    Fijn hotel en iedereen is heel vriendelijk mooie kamers.

  • Arminda hotel en spa 30 april 2024
    10

    We komen al 22 jaar bij Arminda en dat zegt genoeg Arminda bestaat uit 3 gedeeltes het oude gedeelte midden gedeelte en de achterkant Voor iedereen wat wils

    Lees meer
  • Fantastisch hotel 04 oktober 2023
    10

    Arminda hotel en spa: voor een zorgeloze en perfecte vakantie!!!

  • Arminda hotel 30 juli 2023
    8.0

    Mooi en netjes hotel, met heerlijk eten. Mooie zwembaden

  • Super Resort en de locatie is ook prima als je geen vrienden vakantie hebt 29 augustus 2022
    10

    Echt een super vakantie gehad hier. Het is super schoon, personeel is vriendelijk en het eten is echt goed. Ook is het uiteraard lekker om af en toe in cherso te eten maar dat kun je zelf altijd bepalen. Voor 8 euro waren wij telkens met een taxi midden op de strip.

    Lees meer

Daarom kies je voor

Online géén boekingskosten

Géén boekingskosten t.w.v. €34,50 op alle vakanties wanneer je online bij D-reizen boekt!

Altijd de beste deal

Supersnel vind & vergelijk je bij ons de allerbeste deals van verschillende aanbieders.

Veilig op vakantie

D-reizen is aangesloten bij SGR, ANVR en Calamiteitenfonds. Jij reist daarom met zekerheid en garantie.

Ruim 75 reisbureaus

Kom je er niet uit? Wij helpen je graag verder. Telefonisch, online of in één van onze reisbureaus.

Meer over D-reizen
Aparthotel Arminda en Spa
9.0
Geweldig 200+ beoordelingen
p.p. vanaf 665, -
Checken