Kom helemaal in de sfeer van New York City bij het moderne 3-sterrenhotel Homewood Suites by Hilton. Centraal gelegen in Midtown Manhattan met het Time Square op 10 minuten lopen; is dit de ideale uitvalsbasis in New York! Het hotel biedt alles voor een groots verblijf, geheel in lijn met de Amerikaanse beleving. De hoge plafonds en ruime zalen, geven je het Amerikaanse film-gevoel wat je regelrecht in de juiste sfeer brengt. Met een grote ontbijtzaal, mooi terras en een fitnessruimte, brengt Homewood Suite de perfecte balans tussen het meemaken van fantastische dagen vol toeristische highlights en mogelijkheden om lekker op te laden in het hotel. Welkom in New York, ga genieten van de stad en de faciliteiten van Hotel Homewood Suites by Hilton!
Kom voor een uitstekende citytrip naar het in Midtown Manhattan gelegen Hilton hotel; Homewood Suites! Vanaf hier sta je binnen een loopafstand van 10 minuten op Times Square. En binnen 5 minuten ben je bij een metrostation die je naar verschillende plekken in New York City brengt.
Laat de ruime kamers je verwelkomen met een omhelzing van comfort. De fitnessruimte je lichaam weer volledig in balans brengen, zodat je voldaan door de dagen heen de Amerikaanse keuken proeft.
Algemeen:
|
Eten & drinken:
|
Sportfaciliteiten:
|
Het Homewood Suites van Hilton ligt middenin Manhattan. Op zo'n circa 3 minuten van het Penn station. Ook het Empire State Building en Times Square liggen op zo'n 10 minuten loopafstand. Hudson Yards ligt op circa 15 minuten loopafstand.
Wil je gebruik maken van het openbaar vervoer? Metrostation 34 St-Penn station is op zo'n 3 minuten lopen vanaf het hotel. Station Pennsylvania is ook goed te bereiken op zo'n 5 minuten lopen.
Vanaf het vliegveld van Newark airport reis je in een uur met alle mogelijkheden voor openbaar naar het hotel. Of kom je vanaf JFK? Dan is het met het openbaar vervoer een 1 uur en 10 minuten reizen.
Studio (1):
Deze kamer/studio is voorzien van een 2-persoonsbed, slaapbank, tv en een telefoon. De keuken is volledig ingericht en verder beschikt de kamer over een bureau, kluisje, airconditioning. De badkamer heeft een douche, toilet en föhn. De studio is geschikt voor maximaal 3 personen en heeft een oppervlak van 28 m².
Studio (2):
De kamer is voorzien van 2 queensize bedden. Daarnaast beschikt de studio over een tv en telefoon. De studio heeft een volledig ingerichte keuken. En een bureau, een kluisje en airconditioning. De badkamer heeft een douche, toilet en föhn. De kamer is geschikt voor maximaal 4 personen en heeft een oppervlak van circa 29 m².
Het hotel heeft de perfecte ligging om deze wereldstad te ontdekken. Boek jouw ecursies in New York City!