-
Uitstekend 05 oktober 2024
10 Ik heb een superfijne vakantie achter de rug. Het hotel was top mijn dank is uiterst groot aan mijn nieuwe vriendin Payam die heel behulpzaam was en mij heeft geholpen met alles. Ik ben Payam heel dankbaar, ze is de beste. Copthorne hotel heeft een hele goeie receptionist aan haat.
Lees meer
-
Voor 3 personen geboekt … maar 2 bedden ! 08 maart 2024
4.0 Wij hebben voor 3 personen geboekt ..bij aankomst maar 2 bedden . Ook geen bank ( slaapbank) Onze dochter van 10 jaar moest maar bij ons in bed slapen werd gezegd. Daarom een andere kamer moeten nemen , 350 euro bij moeten betalen ! Dit is echt schandalig… er zou beter vanuit de reisorganisatie gecommuniceerd moeten worden hierover . Een bekend probleem zeggen ze hier van het hotel ! Wij reizen vaak naar Turkije , daar hebben we dan ook een 2 persoons bed met nog een slaapbank voor onze dochter . Dus wij gingen er vanuit dat deze er ook hier zou zijn . Verder is het hotel goed , niet geweldig . Ontbijt is zeer goed .
Lees meer
-
Prima hotel op goede locatie 25 februari 2024
10 Hotel heeft prima ligging in oude gedeelte van Dubai. Kamers zijn ruim en goed ingericht. Personeel is zeer behulpzaam. Ontbijt is gevarieerd. Er is een fitnessruimte en buitenzwembad op 2e verdieping van het hotel met goede ligbedden.
Hotel bevindt zich dicht bij een metrostation.
Lees meer
-
Matig 23 november 2023
4.0 Het is heel apart dat er 7 dagen worden geteld en aangegeven in booking, maar je komt aan 3 uur voor het start van de volgende dag (21:00), en vertrekt 2 uur na het begin van het laatste dag (1:55 AM). Dan is het 5 dagen, lijkt mij. Vooral voor het vertrekken is het niet handig, 12 uur uitchecken en vliegen de volgende dag 1:55 AM, is het niet handig, vooral niet met een klein kind. De hotel medewerkers probeerden wel behulpzaam te zijn in deze situatie, maar er is maar zo veel wat je kan doen. Nou is wel een beetje aan ons, moesten we beter opletten bij boeken, maar goed, 7 dagen wat er bij staat vermeld is heel erg fictief. Was aangegeven dat een 4 sterren hotel is, maar hotel is wel oud. In jacuzzi bij het zwembad zitten de lichtjes los te drijven (kapot dus), werd wel gezegd dat het waterdicht is, alleen is gewoon met de ducttape vastgezet en je kan alle bedrading zien, is niet bepaald rustgevend. Laat ik mezelf nog mijn kind niet uitzoeken hoe veilig het is. Kinderbedje die we gevraagd hebben, klapte in nadat de hotelmedewerker weg was. dus hebben we uiteindelijk gevraagd om weer mee te nemen, die zag er ook niet veilig&schoon uit, doe ik mijn kind niet in.
Lees meer
-
Neutraal 01 november 2023
6.0 Hotel gedateerd, ontbijt beperkt. Personeel wel aardig en behulpzaam.
Lees meer
-
Goed hotel 29 september 2022
8.0 Vriendelijke medewerkers. Altijd klaar om te reageren.
Lees meer
-
Mooi schoon goed liggende hotel in het centrum van deira city 12 juni 2022
8.0 Mooie hotel ..personeel heel vriendelijk en behulpzaam ..hotel ligt in het centrum van deira bus en trein precies schuins tegenover het hotel ..wij hebben alles met de trein en bus gedaan verbinding was zo goed echt een top hotel veel eetgelegenheden en een heel groot supermarkt op 2 minuten loopafstand .deira mall ook maar op 5 min loopafstand alles is zo centraal wij waren daar superblij mee echt een top hotel en een toplocatie
Lees meer
-
service gericht wat ouder hotel naast moskee 01 juni 2022
6.0 Goed, maar ouder hotel; ontbijtbuffet eenvoudig maar goed.
Zwembad prima.
Bij boeken buffet diner rekening mee houden dat je wel bijna de enige bent of je nu om 19.00 of 20.30 komt.
Bij een vroege komst doen ze het uiterste om je zo snel mogelijk een kamer aan te bieden.
Lees meer
-
Erg schoon met vriendelijk personeel. Goede ligging dichtbij de metro en winkelcentrum 12 mei 2022
9.0 Het hotel heeft een erg fijne ligging dichtbij het Deira City Centre en de metrohalte. Die metro brengt je in een klein kwartiertje midden in de stad. De gratis shuttle service naar het strand was top net als het uitgebreide ontbijt buffet. De kamer was erg schoon en ook heel erg ruim. Het personeel aan de balie en de schoonmakers waren erg vriendelijk.
Lees meer
-
Mooi hotel 11 mei 2022
6.0 Copthorne is een mooi hotel, kamer zag er schoon uit en het personeel was vriendelijk. Het zwembad is vele malen kleiner dan de foto’s doen lijken, ook is er geen uitzicht omdat ze volop appartementen/hotels aan het bouwen zijn.
De sportschool is prima, er is voor ieder wat wils aanwezig.
De kamer had zo zijn gebreken. De kraan in de badkamer kwam zowat uit de muur zetten als je de douche aan wilde zetten. Het rekje voor bv shampoo etc hing ook los en schuin aan de muur. De waterkoker werkte niet, deze is wel netjes vervangen voor een andere.
De keuken is aanwezig maar daar is dan ook alles mee gezegd. Er lagen geen kopjes bestek of wat dan ook. Meerwaarde had de keuken dan ook niet, buiten de koelkast dan.
Lees meer
-
Net hotel met klein zwembad met erg vriendelijk personeel 07 mei 2022
8.0 Ik zou dit hotel zeker aanraden.
Een goed ligging in het oude centrum.
Dichtbij het Deira winkelcentrum en het metro station
Lees meer
-
Prima hotel, kindvriendelijk zwembad 05 mei 2022
10 Goede locatie, tegenover veel eettentjes en winkels
Lees meer
-
Ouder dan afgebeeld, niet bepaald vriendelijk, eten was echt slecht. 02 april 2022
6.0 Het personeel komt geïrriteerd over, personeel spreken beperkt Engels. Het avond eten was te India georiënteerd, en niet goed. Snap nou waarom er niemand zat. PRIJVRIJ JULLIE HADDEN DUIDELIJK MOETEN AANGEVEN DAT ER ERN TUSSEN STOP WAS IN JEDDAH. Van de 8 dgn waren we er 2 kwijt! Jullie zijn niet transparant.
Lees meer
-
Prima hotel in zijn prijsklasse! 30 maart 2022
9.0 We hebben genoten van ons verblijf in het Copthorne hotel. De mensen zijn vriendelijk en gastvrij, het ontbijtbuffet is uitgebreid en kent verschillende keukens. Onze kamer met balkon was fijn, met uitzicht op de baai. Fijn dat er een zwembad bij is, waar we regelmatig gebruik van maakten.
De shuttle service naar het strand was fijn en punctueel.
Lees meer