Ben je op zoek naar een ontspannen vakantie in het historische Side? Dan is Hotel Can Garden Beach een topkeuze! Dit charmante 4-sterrenhotel bestaat uit gezellige bungalows, omringd door een weelderige tuin vol palmbomen en kleurrijke bloemen. Het brede strand ligt pal voor het hotel; ideaal voor een verfrissende duik in de azuurblauwe zee. Bovendien bevindt het historische centrum zich op slechts 500 meter afstand, en is te bereiken via een korte wandeling over de sfeervolle strandpromenade. Hier ontdek je eeuwenoude ruïnes, zoals het Romeinse amfitheater en de Tempel van Apollo. Klinkt dit als jouw ideale vakantie? Boek dan snel je verblijf bij D-reizen en geniet van een onvergetelijke tijd in Turkije!
Direct aan zee en dicht bij de hotspots!
Waarom naar Hotel Can Garden Beach?
Hotel Can Garden Beach telt vele faciliteiten voor een onvergetelijk verblijf. Bij binnenkomst word je verwelkomd in de kleine lobby met receptie en lobbybar. Het hoofdrestaurant, gelegen aan de strandpromenade, biedt een prachtig uitzicht op zee vanaf het terras. Daarnaast zijn er 2 à-la-carterestaurants in de tuin, geopend van 15 mei tot 1 oktober (€). In de goed onderhouden tuinen vind je een zoetwaterzwembad en een kinderbad met waterglijbaan. Voor de kinderen is er een miniclub voor kinderen van 4 tot 12 jaar en een speeltuin. Sportliefhebbers kunnen terecht in de fitnessruimte of deelnemen aan activiteiten zoals tafeltennis en aerobics. Ontspannen doe je in het wellnesscentrum met sauna en Turks bad. Massages en andere behandelingen zijn beschikbaar (€).
Faciliteiten Hotel Can Garden Beach
Algemeen:
- 203 bungalows
- Lobby met receptie
- Lobbybar
- WiFi
- Speelkamer (€)
- Kapper (€)
- Minimarkt (€)
- Amfitheater
- Patisserie
|
Eten & Drinken:
- Hoofdrestaurant met terras en zeezicht
- 2 à-la-carterestaurants in de tuin (€)
- Pool-/snackbar
- Strandbar
|
Zwemmen en zonnen:
- Zoetwaterzwembad
- Zonneterrassen
- Ligstoelen met parasols
- Handdoekenservice
|
Kinderfaciliteiten:
- Kinderbad met waterglijbaan
- Miniclub (4 tot 12 jaar)
- Speeltuin
|
Sport & Animatie:
- Fitnessruimte
- Tafeltennis
- Aerobics
- Animatie overdag en 's avonds
- Amfitheater
|
Wellness:
- Sauna
- Turks bad
- Massages en behandelingen (€)
|
In de omgeving van Hotel Can Garden Beach
Hotel Can Garden Beach heeft een ideale ligging. Het hotel wordt slechts door een klein pad gescheiden van het strand en ligt vlak bij de eeuwenoude archeologische vindplaatsen van Side. Het centrum bevindt zich op ongeveer 500 meter afstand en is te voet bereikbaar via een gezellige strandpromenade. In de directe omgeving van het hotel vind je diverse winkels. Openbare minibusverbindingen en taxi's staan voor het hotel klaar.
Verzorging bij Can Garden Beach
Bij Hotel Can Garden Beach verblijf je op basis van all inclusive. Je mag daarbij gebruikmaken van het volgende:
- Ontbijt, lunch en diner in buffetvorm
- Uitslapersontbijt
- Diverse snacks gedurende de dag
- Koffie/thee en gebak in de middag
- Middernachtsoep
- Lokale (alcoholische) en non-alcoholische dranken van 10:00 tot 00:00 uur
- Frisdranken en bier bij de strandbar overdag
- Dagelijkse aanvulling van de minibar met frisdrank en water
|
Vers geperste vruchtensappen, geïmporteerde dranken en alle dranken in flessen, evenals alle dranken na middernacht, niet zijn inbegrepen bij de all-inclusive formule.
Kamerinformatie Can Garden Beach
Alle kamers zijn voorzien van airconditioning, een badkamer met douche of bad, een toilet en een föhn. Verder beschikt elke kamer over koffie- en theefaciliteiten, een satelliettelevisie, een telefoon, een minibar met frisdrank en water en een kluisje (€). Roomservice is mogelijk tegen betaling.
Economy 2-persoonskamer (23 m²)
Deze kamer heeft geen balkon of terras, maar biedt verder alle standaardfaciliteiten voor een comfortabel verblijf.
2-persoonskamer (23 m²)
Deze kamer heeft dezelfde inrichting als de Economy 2-persoonskamer, maar beschikt wel over een balkon. Ook te boeken voor alleengebruik of met zwembadzicht.
Familiekamer (2 slaapkamers) (33 m²)
Deze ruime familiekamer heeft een balkon en twee aparte slaapkamers die gescheiden worden door een verbindingsdeur. Geschikt voor maximaal 4 personen.