JavaScript staat uit in je instellingen. Zet JavaScript aan om gebruik te maken van D-reizen.nl.
Pickalbatros Jungle Aqua Park - Hurghada - D-reizen

Resort Pickalbatros Jungle Aqua Park - Neverland Hurghada

Egypte - Rode Zee - Hurghada

Foto Resort Pickalbatros Jungle Aqua Park - Neverland Hurghada **** Hurghada
9.3
Foto Resort Pickalbatros Jungle Aqua Park - Neverland Hurghada **** Hurghada
Foto Resort Pickalbatros Jungle Aqua Park - Neverland Hurghada **** Hurghada
Foto Resort Pickalbatros Jungle Aqua Park - Neverland Hurghada **** Hurghada
25+
Resort Pickalbatros Jungle Aqua Park - Neverland Hurghada
  • Gaaf aquapark met 35 glijbanen
  • Keuze uit 7 restaurants & 11 bars
  • Met maar liefst 32 zwembaden!
  • Een paradijs voor de kinderen

Zeg je waterpret, dan zeg je Pickalbatros Jungle Aqua Park. Dit zeer geliefde 4-sterrenhotel is namelijk onderdeel van het grootste waterpark van Hurghada. Bereid je dus maar voor op een jungle van zwembaden en glijbanen. Die glijbanen gaan overigens sneller dan je denkt, dus echte adrenalinejunkies zitten hier wel goed. Daarnaast is er ook voor de jongere reizigers van alles te beleven in het waterpark. Combineer dit met onbezorgd all inclusive genieten en een warm Egyptisch zonnetje, en het vakantiegevoel kan niet meer stuk! Klaar om Pickalbatros Jungle Aqua Park met eigen ogen te ontdekken? Boek dan nu jouw verblijf bij dit spetterende vakantieparadijs!

Onbeperkt plezier in het grootste waterpark van Hurghada!

Waarom naar Pickalbatros Jungle Aqua Park?

Voor je, achter je, naast je... Overal waar je kijkt zijn waterglijbanen. In totaal zijn het er wel 81! Roetsj omhoog en weer omlaag op de spannende boomerang baan, draai rondjes in de trechter of doe een snelheidswedstrijdje op de race-glijbaan. Hier ben je wel even zoet mee! Liever kalmpjes rond dobberen? Ook zwembaden zijn er in overvloed, maar liefst 45. Zwem door de 'rivieren' en ga op verkenning uit, om vervolgens bij het golfslagbad eens lekker tot rust te komen. En voor de allerkleinsten zijn er meerdere kinderbaden mét waterspeeltuinen en in totaal wel 14 mini-glijbanen. Die willen nooit meer naar huis!

Zoveel waterpret, daar krijg je dorst van. Gelukkig heeft Pickalbatros Jungle Aqua Park wel 11 bars, dus een lekker drankje is altijd binnen handbereik. Net als het eten: de buffetten vallen bij onze vakantiegangers zeer goed in de smaak. Dat wordt smullen! Op culinair gebied heb je volop keuze, want er zijn wel 13 restaurants en 13 (snack)bars. Van Italiaans tot oosters en van Duits tot internationaal, er is voor ieder wat wils. Als je tenminste nog trek hebt, want 's middags heb jij al heerlijk genoten van de ijsjes en snacks. Terecht, want je verblijft all inclusive: daar mag je van genieten!

Natuurlijk zou je het liefst de hele dag in het zwembad blijven, maar wist je dat er bij Jungle Aqua Park nog veel meer te doen is? Een wedstrijd beachvolleybal, voetbal, tennis of een potje minigolf; het zit allemaal bij je verblijf inbegrepen. Ideaal! De kinderen vermaken zich intussen prima bij de Miniclub, doen mee aan de knutseluurtjes, wagen een dansje in de Minidisco of spelen fanatiek in de spelletjesruimte. 

Ga je vooral op vakantie om tot rust te komen? Het wellnesscentrum wacht al op je. Tegen betaling kun je hier gebruikmaken van sauna's, een stoombad, whirlpool, en diverse wellnessbehandelingen. Zo ben je straks weer helemaal uitgerust wanneer het avondentertainment begint. Want met livemuziek, dansavonden en folkloreshows wordt het ook vanavond dolle pret voor jong en oud!

Faciliteiten van Pickalbatros Jungle Aqua Park

Algemeen:

  • 4-sterrenhotel
  • 860 kamers
  • Receptie
  • Lobby
  • Shuttle naar het strand
  • Geldautomaat
  • Wasserette en strijkservice (€)
  • Doktersservice (€)
  • Roomservice (€)
  • Kapper (€)
  • Winkels (€)
  • WiFi

Eten en drinken:

  • 6 buffetrestaurants
  • Mediterraan restaurant
  • Italiaans restaurant
  • Midden-Oosters restaurant
  • Duits restaurant
  • Aziatisch restaurant
  • Aquapark restaurant
  • Visrestaurant
  • 3 snackbars
  • 10 bars (zowel binnen als buiten)

Voor de kinderen:

  • 7 kinderbaden
  • Water-speeltoestellen en glijbanen
  • Speelplaats
  • Miniclub (4 tot 12 jaar)
  • Knutseluurtjes
  • Kindershow
  • Minidisco
  • Spelletjesruimte
  • Babybedjes
  • Kinderstoelen
  • Kinderbioscooop
  • Oppasservice (€)

Zwembad:

  • Aquapark met 81 glijbanen
  • 38 zwembaden
  • Ligbedden
  • Parasols
  • Badhanddoeken

Sport en animatie:

  • Sportwedstrijden
  • (Beach)Volleybal
  • Jeu de boules
  • Aquarobics
  • Minigolf
  • Aerobics
  • Waterpolo
  • Spelletjes
  • Fitness
  • Tennis
  • Darts
  • Gameroom
  • Biljart (€)
  • Livemuziek
  • Shows

Wellness:

  • Spa (€)
  • Sauna (€)
  • Stoombad (€)
  • Whirlpool (€)
  • Massages (€)
  • Schoonheidsbehandelingen (€)

In de omgeving van Jungle Aqua Park Hurghada

Pickalbatros Jungle Aqua Park ligt in Egypte aan de Rode Zee, in de badplaats Hurghada. De luchthaven ligt slechts 10 kilometer bij het resort vandaan, dus jouw vakantie gaat al snel van start. 

Aan waterpret geen gebrek, maar echte strandliefhebbers kunnen de gratis pendelbus nemen naar het strand, ongeveer 900 meter verderop. Op dit heerlijke zandstrand is het goed vertoeven en het zwemwater is heerlijk! De Rode Zee staat daarnaast bekend om zijn magisch mooie onderwaterwereld, dus neem je snorkel mee!

Ook kun je in de buurt, op ongeveer 1,5 kilometer van Jungle Aqua Park, uitgebreid shoppen in de Senzo Mall én mooie zandsculpturen bekijken bij Sand City Hurghada. Verder is het hotel rustig gelegen: het centrum en de haven van Hurghada liggen ongeveer 20 kilometer verderop.

Verzorging bij Pickalbatros Jungle Aqua Park

Bij Pickalbatros Jungle Aqua Park verblijf je extra onbezorgd, namelijk op basis van all inclusive. Hierbij is het volgende inbegrepen:

  • Ontbijt, lunch en diner in buffetvorm
  • Uitslaapontbijt tot 11:00 uur
  • Snacks van 12:00 tot 16:00 uur
  • IJs van 12:00 tot 21:00 uur
  • Middernachtsnack van 22.00 tot 24.00 uur
  • Alcoholvrije en lokale alcoholische drankjes van 10:00 tot 00:00 uur

Goed om te weten: gepaste kleding is gewenst in het restaurant. Lunch bij de stranbar is mogelijk van 12:30 tot 14:30 uur.

Kamerinformatie Pickalbatros Jungle Aqua Park

Eenpersoonskamer

Deze moderne kamer (EZ) is 46 m² en beschikt over 1 eenpersoonsbed. De kamer is voorzien van een televisie, haardroger, koffie- en theefaciliteiten, make-up/scheerspiegel, verzorgingsproducten, telefoon, waterkoker, WiFi, kluisje, minibar, roomservice (€), airconditioning, ventilator en een badkamer met douche en toilet. Ook is er een balkon of terras aanwezig. 

Bungalow 1 slaapkamer

Deze moderne bungalow (B1P) is 46 m² en beschikt over 1 slaapkamer en 1 woonkamer met slaapgelegenheid (optisch gescheiden), voorzien van 1 kingsize bed en 2 aparte bedden. De bungalow is verder voorzien van een televisie, haardroger, koffie- en theefaciliteiten, make-up/scheerspiegel, verzorgingsproducten, telefoon, waterkoker, WiFi, kluisje, minibar, roomservice (€), airconditioning, ventilator en een badkamer met douche en toilet. Ook is er een balkon of terras aanwezig. Ook te boeken met zwembadzicht (BGP).

Bungalow 2 slaapkamers

Deze bungalow (B2P) is 80 m² en beschikt over 2 slaapkamers (gescheiden met een deur) en 2 badkamers. Het terras of balkon heeft zwembadzicht. Verder zijn de faciliteiten vergelijkbaar als bij de 'Bungalow 1 slaapkamer. 

Familiekamer zwembadzicht

De familiekamer (FZP) heeft een oppervlakte van circa 46 m² en is gevestigd op de begane grond. Het woongedeelte met zithoek is afgescheiden met een schuifdeur van de slaapkamer. Er zijn 2 eenpersoonsbedden en een kingsize bed. Er is een badkamer met een douche en toilet. De familiekamer is voorzien van airconditioning, kluisje, een minibar, verwarming, een flatscreen-tv, een haardroger, koffie- en theefaciliteiten, een make-up/scheerspiegel, een satelliet-tv, een telefoon, verzorgingsproducten, een waterkoker en WiFi. Er is een balkon of terras.

Familiekamer met 2 slaapkamers

Deze familiekamer (FP2) beschikt over 2 slaapkamers en heeft een oppervlakte van circa 80 m². De familiekamer is bevestigd op de begane grond en beschikt over dezelfde faciliteiten als de standaard familiekamer. Ook de familiekamer met 2 slaapkamers is voorzien van 2 eenpersoonsbedden en 1 kingsize bed, een balkon of terras en kijkt uit over het zwembad.

Tip van je reisadviseur

Nóg meer plezier beleven? Als gast van Pickalbatros Jungle Aqua Park mag je ook gebruikmaken van (bepaalde) faciliteiten van het zusterhotel Dana Beach Resort, zoals het privéstrand. De shuttle brengt je er gratis naartoe. Zorg dus maar dat je genoeg vakantiedagen hebt!

Lees meer

Locatie & omgeving

Reviews

9.3
Geweldig 500+ beoordelingen
  • Ligging 8.4
  • Hygiëne 8.7
  • Kindvriendelijkheid 9.4
  • Faciliteiten 9
  • Kamer 8.5
  • Animatie 8.2
  • Personeel 9
  • Eten & Drinken 8.2
  • Kwaliteit Bedden 8.5
  • Prijs/Kwaliteit 8.6
  • Paradijs! 21 februari 2026
    10

    Ge-wel-dig! Je zou zeggen dat er altijd wel iets aan te merken valt maar ditmaal echt niet. We reisde met 2 volwassenen en 3 kinderen (7, 10, 12) naar Neverland Pickalbatros in de voorjaarsvakantie en hadden temperaturen tussen de 26C en 29C. Perfect. We kregen direct bij aankomst (zonder vragen) een gratis upgrade van onze 2 separate kamers naar 1 familiekamer. In Nederland zou er een enorm bedrag bij zijn gekomen (?) vandaar onze separate boeking. We hadden verblijf 6025. Voor ons een heerlijke ligging. Het verblijf was fijn, grote bedden, grote badkamer met flinke douche, schoon, 's ochtend direct zon op het terrasje en goed. gekoeld. Het resort is zo groot als een dorp met heel veel plekken om te liggen of te zitten aan een van de vele baden. Er liggen nergens troepjes en de plantenbedden zijn perfect aangeharkt. Het personeel werkt aandoenlijk hard: zijn de hele dag aan het poetsen en enorm behulpzaam. We hebben hen met regelmaat hiervoor enkele euro's toegeschoven (ik zou zeker even opzoeken wat de lonen aldaar zijn). Met grote, glazen liften ga je omhoog om bij de toffe glijbanen uit te komen. Er mag heel veel. Ons meisje van 128 cm mocht praktisch in van alle glijbanen, zij het met een groter iemand erbij. We zijn 7 dagen geweest en hebben elke dag wel iets nieuws gedaan of gezien en vrijwel alles is gratis! Vele vele glijbanen, een water-klimparcours, bumperboats, mini jetski's, surfbak, Piet plezier fietsen, kermis strip met suikerspinnen, ijsjes, popcorn, mini- oliebollen, pannaveldje, inline skating (vanaf mt 36 + sokken aan), schuimparty, treintje, dansende grote dieren, Disney figuren, 1000-en-1-nacht straat, een art house voor smink en tekenen en noem maar op. Ëén groot walhalla! Je kunt heel de dag en nacht op verschillende plekken eten. Schalen met torens aardbeien en chocoladefontijnen. Wil je gezond eten? Dat is zeker ook ruim aanwezig. Al in de ochtend liggen de verse vissalades en fruitjes gesneden voor je klaar. Ga je een week dan is 1x van het resort weggaan eigenlijk al voldoende. Alles is supergoed geregeld, iedereen staat je op te wachten. Wij kozen voor een privé speedboat om dolfijnen te spotten, te snorkelen en een mini-strandje te bezoeken. We hebben wel 20 dolfijnen groot en klein voor onze boot zien springen. Heel mooi maar ook dubbel want men racet als jagers op boten achter de diertjes aan om zo dichtbij mogelijk te komen. Het personeel is hartstikke kindvriendelijk! Ik heb nog nooit zo'n geweldig resort gezien ❤️

    Lees meer
  • Perfect voor kinderen 20 februari 2026
    10

    Prachtig en zeer groot resort. Allemaal laagbouw (maximaal 1 hoog)appartementen in kleine clusters met allemaal een (niet verwarmd) zwembad. Veel glijbanen en waterattracties voor alle leeftijden. Disney accenten. Eigenlijk is alles aanwezig en je hoeft het breort niet af. Alleen voor het strand rijd een busje (5 minuten). Ook daar een prachtige bar/buffet. En alles natuurlijk alles all in.

    Lees meer
  • Zeer mooie ervaring 14 februari 2026
    10

    Voor jong en oud heerlijk genieten

  • Gezinsvakantie 04 februari 2026
    8.0

    Op deze plek zijn alle voorzieningen voor een gezin. Erg veel zwembaden en een aantal met glijbanen wat voor kinderen fantastisch is. Wij zijn in januari 2026 geweest waardoor een verwarmd zwembad gewenst is en dit was hier ook voorzien. Het is een dorp op zichzelf waardoor je niet van het resort af hoeft. Wil je naar het strand? dan kan je gratis vervoer krijgen naar het andere hotel van Pickalbatros waar ook het eten en drinken erbij in zitten. Wij raden het iedereen aan met een jong gezin.

    Lees meer
  • groot en heel proper resort met van alles te doen 04 februari 2026
    10

    lekker eten. alles heel proper. kamers wel verouderd maar goede bedden. zwembaden echt verwarmd. vriendelijk personeel. ligbedden zijn wel aan vervanging toe. zeker voor herhaling vatbaar

    Lees meer
  • Top 24 januari 2026
    10

    Hele fijne vakantie gehad! Alles was in de puntjes geregeld door Prijsvrij. Geen moment ergens over hoeven nadenken of moeten nabellen! Super!!!!

    Lees meer
  • Mooi resort speciaal voor kinderen 22 januari 2026
    8.0

    twee resorts samengevoegd, Neverland is een groot speel paradijs voor kinderen, voor stellen zonder kinderen zijn er rustige plekken te vinden, je kan met shuttel bus Dane Beach ligging aan strand

    Lees meer
  • goed park 19 januari 2026
    8.0

    park voldeed ruim aan de verwachting. alleen jammer dat de glijbanen waar het park zo bekend om staat, in het winter seizoen zeer beperkt open is en bij sommige glijbanen helemaal niet.

    Lees meer
  • Super resort 18 januari 2026
    10

    We hadden prachtig weer en wat een prachtig mooi park is dit. We hebben echt genoten Voor de kids meer dan genoeg te.doen. echt vakantie gehad.

    Lees meer
  • Nerverland Hurghada 15 januari 2026
    10

    Wat hebben we een geweldige vakantie gehad. Alles zo zuiver en vriendelijk personeel, goed eten en een fantastisch appartement.

    Lees meer
  • Heerlijke januari 13 januari 2026
    8.0

    Aangekomen en werd verteld dat we een probleem hadden.. we hadden een standaard kamer geboekt en ze wezen een plek helemaal achterin aan.. maar voor 180,- konden we upgraden! omdat we hier vaker komen wisten we wat ze aanwezen alfa la weila Neverland was. En niet jungle aqua wat we geboekt hadden. ( leugen van het hotel wat ze vaker blijken te doen ) toch de upgrade gedaan en €180,- extra betaald, omdat we dan beter aan het zwembad zaten en een dubbele kamer hadden ( toch iets fijner met een kind ) maar de leugen van het hotel vind ik niet netjes! Zeg gewoon we willen je upgraden naar een betere kamer voor meer geld.. dat is prima! Maar niet liegen dat je anders in ander park komt te zitten!

    Lees meer
  • llemaal om te zien en te genieten van al het kleine grut. Wij zaten de hetzelf unit als 3 de 10 januari 2026
    8.0

    Wij vonden Pickalbatros Jungle Aqua Park voor dat het Neverland werd leuker.Dit was ons te massaal. Wel leuk om al die disneyfiguren te zien en te genieten van al dat kleine grut. Wij zaten in de zelfde unit als 3cjaar geleden en het was wel verouderd. In de eerste instantie sloot de schuifpui niet. De kluis deed het niet en warm water hebben de hele week niet gehad. Ook niet meer naar gevraagd. Bij de nieuwe receptie zitten onaardige mannen die je niet of nauwelijks aankijken en niet de tijd nemen om te luisteren terwijl het niet druk is. Bij de oude receptie zaten heel aardige mannen van het type no problem. De beden zijn goed, het eten is goed. Allen jammer dat ik een dag of 5 aan de diarree geweest ben. Nooit eerder gehad

    Lees meer
  • Het lijkt wel Disney land 10 januari 2026
    10

    Prachtig park, schoon, vriendelijk en onwaarschijnlijk groot. Vervelen is geen onmogelijk. Super.

Daarom kies je voor

Online géén boekingskosten

Géén boekingskosten t.w.v. €34,50 op alle vakanties wanneer je online bij D-reizen boekt!

Altijd de beste deal

Supersnel vind & vergelijk je bij ons de allerbeste deals van verschillende aanbieders.

Veilig op vakantie

D-reizen is aangesloten bij SGR, ANVR en Calamiteitenfonds. Jij reist daarom met zekerheid en garantie.

Ruim 75 reisbureaus

Kom je er niet uit? Wij helpen je graag verder. Telefonisch, online of in één van onze reisbureaus.

Meer over D-reizen
Resort Pickalbatros Jungle Aqua Park - Neverland Hurghada
9.3
Geweldig 500+ beoordelingen
p.p. vanaf 636, -
Checken