JavaScript staat uit in je instellingen. Zet JavaScript aan om gebruik te maken van D-reizen.nl.
Hotel Titanic Deluxe Lara in Turkije, Turkije - D-reizen

Hotel Titanic Deluxe Lara

Turkije - Turkse Riviera - Lara

Foto Hotel Titanic Deluxe Lara ***** Lara
9.2
Foto Hotel Titanic Deluxe Lara ***** Lara
Foto Hotel Titanic Deluxe Lara ***** Lara
Foto Hotel Titanic Deluxe Lara ***** Lara
25+
Hotel Titanic Deluxe Lara
  • 6 à-la-carte culinaire ervaringen
  • Kies je favoriet uit 5 glijbanen
  • Kinderen genieten hier volop
  • Dans voluit mee met zumba

Toe aan een heerlijke ultra all inclusive zonvakantie? Waarin je geniet van heerlijk eten, tal van topfaciliteiten en je je nergens druk om hoeft te maken? Kom dan naar Lara aan de Turkse Riviera en laat je in de watten leggen in Hotel Titanic Deluxe. Dit 5-sterrenhotel heeft alle ingredienten in huis om optimaal te genieten van een vakantie met het hele gezin. Spring in een van de 3 zwembaden, glij van de 5 spetterende waterglijbanen, werk je in het zweet dankzij de vele sportmogelijkheden en ontspan in de spa. Je smaakpapillen komen ook niks tekort; er worden in de 7 verschillende restaurants gerechten van over de hele wereld geserveerd. Daarnaast zijn er 7 (snack)bars. En ook aan de kleintjes is gedacht: speciaal voor hen is er onder meer een kids club.

Volop waterpret voor jong en oud: gave waterglijbanen & zwembaden

Waarom verblijven bij Titanic Deluxe Lara

Hotel Titanic Deluxe is geliefd onder vakantiegangers . En dat is niet gek: je vakantie hier is tot in de puntjes verzorgd. De lekkerste buffetten, talloze topfaciliteiten, de mooiste kamers met comfortabele bedden en boven alles: service die je wensen overtreft. Deze service vind je ook terug in de kids club, waar een professioneel team de kinderen de hele dag bezighoudt. Zo kun jij met een gerust hart genieten van een ontspannen dag aan het strand, terwijl de kleintjes eindeloos plezier hebben. Bovendien is er een kronkelglijbaan, een snelle glijbaan, een multi-lane-glijbaan, een tube-glijbaan en een kids miniglijbanenpark.

Heb je zin om even actief te zijn? Dan valt er genoeg te doen. Zo kun je er aerobiccen, basketballen, beachvolleyballen, biljarten, bowlen, fitnessen, jeu-de-boulen, pilatesen, tennissen, voetballen, yogaën en zumbaën. Heb je juist zin om even helemaal tot rust te komen? Dan breng je een bezoekje aan de spa met sauna, stoombad en schoonheidssalon.

Foodies kunnen hun hart ophalen in Titanic Deluxe Lara. In het buffetrestaurant geniet je van internationale gerechten. Zin in iets speciaals? Schuif dan aan in een van de 6 à-la-carterestaurants: Turks, Italiaans, vis, barbecue, grill en Aziatisch. Daarnaast zijn er 6 bars en 2 snackbars.

Faciliteiten bij Titanic Deluxe Lara

Algemeen:

  • 5-sterrenhotel
  • 586 kamers
  • Receptie
  • Dakterras
  • WiFi
  • Roomservice (€)
  • Wasservice (€)
  • Winkels (€)
  • Kapper (€)

Zwembad en zonnen:

  • 3 buitenbaden
  • 5 waterglijbanen
  • Binnenbad
  • Zonneterrassen
  • Ligbedden en parasols op het strand
  • Badhanddoekenservice

Sport en animatie:

  • Beachvolleybal
  • Jeu de boules
  • Basketbal
  • Aerobics
  • Fitness
  • Pilates
  • Voetbal
  • Bowlen
  • Tennis
  • Zumba
  • Biljart
  • Yoga
  • Animatie overdag
  • Animatie 's avonds

Eten en drinken:

  • Buffetrestaurant
  • Italiaans à la carte
  • Aziatisch à la carte
  • Turks à la carte
  • Vis à la carte
  • Grill à la carte
  • Barbecue à la carte
  • 2 snackbars
  • 2 poolbars
  • 2 lobbybars
  • Patisserie
  • Bowlingbar
  • Discotheek

Voor de kinderen:

  • Miniclub (4-12 jaar)
  • Juniorclub (12-17 jaar)
  • 1 kinderbad buiten
  • 1 kinderbad binnen
  • Speeltuin
  • Kinderstoel
  • Babybedje
  • Oppas (€)

Wellness:

  • Sauna
  • Stoombad
  • Schoonheidssalon (€)
  • Massagesalon (€)

In de omgeving van Titanic Deluxe Lara Turkse Rivièra

Titanic Deluxe Lara ligt aan de schitterende Turkse Rivièra, die bekendstaat om haar geweldige stranden, badplaatsen en turquoise zee. In het zonnige Lara is het dan ook heerlijk vakantie vieren. Maar wist je dat er naast zonnen en zwemmen hier nog veel meer te beleven valt?

Lara ligt vlak bij het mooie Antalya, waar je in het oude stadsdeel veel pittoreske straatjes en een sfeervolle haven vindt. In de haven kun je niet alleen traditionele vissersbootjes zien dobberen, maar ook diverse boottrips maken, zoals een tocht langs de schitterende kustlijn. Aan de kust worden bovendien diverse watersporten aangeboden. Of ontdek het groene binnenland, zoals het oude Termessos. Een prachtige plek op 1000 meter hoogte, die bezaaid is met indrukwekkende Romeinse ruïnes en waar je schitterend kunt wandelen.

Handig om te weten: de luchthaven van Antalya ligt op ongeveer 10 kilometer van het hotel.

Verzorging Hotel Titanic Deluxe

Je vakantie bij Hotel Titanic Deluxe is ultra all inclusive; dat betekent dat je gebruik mag maken van heel veel faciliteiten en de hele dag verzekerd bent van lekker eten en drinken. Het volgende eten en drinken is inbegrepen:

  • Ontbijtbuffet
  • Lunchbuffet
  • Dinerbuffet
  • À-la-cartediner mogelijk van 19:00 tot 21:30 uur (reserveren verplicht)
  • Watermeloen van 11:00 tot 11:30 uur
  • IJsjes van 12:00 tot 13:00 uur
  • Snacks van 12:00 tot 16:00 uur
  • Patisserie van 18:30 tot 00:00 uur
  • Midnight snacks van 00:00 tot 03:00 uur
  • Koffie, thee, mineraalwater, frisdrank, bier en alcoholische drankjes 24 uur per dag


Goed om te weten: tegen een kleine vergoeding geniet je van een diner in de à-la-carterestaurants. In de restaurants geldt een dresscode: mannen graag in lange broek.

Sommige van onze reisaanbieders omschrijven de verzorging van Titanic Deluxe als all inclusive, maar hieronder vallen dezelfde voorwaarden. Alle gasten profiteren volop van dezelfde faciliteiten en zijn de hele dag voorzien van lekker eten en drinken.

Kamerinformatie Hotel Titanic Deluxe

Alle kamers beschikken over airconditioning, een telefoon, WiFi, een satelliet-tv, een kluisje, koffie- en theefaciliteiten en een minibar. Elke kamer heeft een eigen badkamer met douche, haardroger, badjas, badslippers, toiletartikelen en toilet, en een eigen balkon of terras.

2-persoonskamer (met zijzeezicht)

Deze kamer heeft een oppervlakte van 26 m² en beschikt over 1 tweepersoonsbed of 2 eenpersoonsbedden. Geschikt voor maximaal 3 volwassenen. Ook te boeken als 1-persoonskamer. Naar keuze met zijzeezicht.

Familiekamer

Deze kamer heeft een oppervlakte van 39 m² en beschikt over een slaapkamer met 1 tweepersoonsbed en een woon-/slaapkamer met 2 eenpersoonsbedden. Geschikt voor 2-4 personen.

Tip van je reisadviseur

Kom helemaal in Turkse sferen op een van de vele bazaars van Antalya. Vergaap je aan de vele kleurrijke kruiden, het handgemaakte aardewerk en de Perzische tapijten. Het is de perfecte plek om een souvenir te scoren!

Lees meer

Locatie & omgeving

Reviews

9.2
Geweldig 500+ beoordelingen
  • Ligging 8.9
  • Hygiëne 8.6
  • Kindvriendelijkheid 8.8
  • Faciliteiten 8.8
  • Kamer 8.6
  • Animatie 7.5
  • Personeel 8.9
  • Eten & Drinken 8.2
  • Kwaliteit Bedden 8.4
  • Prijs/Kwaliteit 8
  • Fantastische vakantie 23 mei 2025
    10

    Geweldige tijd gehad met mijn dochter van 11. ZO veel leuke dingen te doen voor kinderen en volwassenen! Het eten was fantastisch: niet normaal veel keuze!!!! Het enige minpunt was de watertemperatuur in een paar zwembaden; met name het binnenbad en een buitenbad plus de glijbanen was veel te koud tijdens ons verblijf in de meivakantie... Maar the olympic pool was goed te doen. We hebben echt genoten van het bowlen en de sport activiteiten. Alles inclusive is ook super fijn. Eten, cocktails, baddoeken. Alles is goed geregeld hier en wordt meteen geregeld als je iets vraagt. Er is alleen rondom het hotel niks te doen maar heb je ook niet echt nodig in zo'n groot resort.

    Lees meer
  • Geslaagde vakantie 21 mei 2025
    10

    Mooi hotel , vriendelijk personeel, heerlijk eten mooie kamer.... niks wat niet goed was.... Voor herhaling vatbaar volgend jaar!

    Lees meer
  • Lievelings hotel! 08 mei 2025
    10

    Opnieuw naar de Titanic in Lara. Lekker dichtbij het vliegveld, wat voor ons een pre is. (15min) Prachtige binnenkomst hal en je voel je er direct thuis. Niet de allernieuwste kamers, maar vooral heel schoon en je krijgt er vanalles gratis bij. Shampoo/conditoner/kam/wattenstaafjes/nagelknipper…. Noem het maar op of het ligt er! De all a carte restaurants aan het strand zijn geweldig. Ook de patisserie maakt heerlijke wafels en heeft de smakelijkste taartjes! De kidsclub is echt de kers op de taart. Schoon, groot, veilig, voor ieder kind is er iets te doen! De medewerkers zijn stuk voor stuk lief en doen er alles aan om je kind het naar de zin te maken. Ook de lieve dame van de voetbalwedstrijden zorgt er voor dat onze zoon van 9 een fantastische tijd heeft. De cabanas zijn prachtig. Mocht je ze willen huren, twijfel niet! De meiden van de koffiecorner zijn zo lief! En maken de lekkerste koffie (met de nieuwe koffiemachines bij de verschillende bars is de koffie sowieso lekker). Zwembad, bowlen, PlayStation, borduren, indoor speeltuin, biljarten, knutselen, muziek maken, spelletjeshal, legoruimte, houtbewerking en noem het maar op. Bizar! Met veel plezier kijken wij dan ook uit naar 2026! Evt klein verbeterpuntje; inrichting- stoelen van het buffet restaurant. Het past niet meer bij de rest van de luxe van het hotel.

    Lees meer
  • Weekje genot 07 mei 2025
    10

    Een fantastisch, schoon hotel. Mooie glijbanen voor de kids. Eten meer dan prima en goed personeel

  • Geen 5 sterren hotel. 06 mei 2025
    4.0

    Zijn net terug en zijn 2 weken bij Titanic Deluxe in Lara geweest, Bij aankomst een kamer gekregen maar daar waren veel defecten balkon deur kapot tv kast kapot zand in de slaapbank gerookt op de kamer, met veel moeite een andere kamer gekregen want volgens de receptie waren deze gebreken normaal, de nieuwe kamer had ook gebreken behang van de muur voordeur defect handdoek houder defect en ook gerookt in de kamer. ( Weining bergruimte want 1 kast was dichtgekit ). Elke ochtend handdoek leggen voor 06:30 anders was er om 08:00 geen plek meer. veel varriatie in eten maar elke dag hetzelfde waardoor veel mensen voor de betaalde optie a la carte gingen wellicht een tactiek om meer winst te behalen. er was geen entertaiment na 19:30 was er niets meer te doen in het hotel. vanaf 1 mei ging alles pas open het kinderrestaurant en de pier en die cabanas ook de entertaiment ging pas vanaf 1 mei van start. 2 weken hebben we op een te warme kamer geslapen omdat de airco centraal geregeld werd door de receptie en het nog het winterconcept was stonden de airco's in heel het hotel op te warmen ook de aircos gingen pas aan vanaf 1 mei. de kamer werd dagelijks met een franseslag schoongemaakt. een vriendje van mijn zoon was gevallen bij het zwembad de BHV koffers waren leeg geen pleisters de manager gaf aan 10 pleisters te bestellen ( dit is een lachertje ). kortom geen 5 sterren waardig maar eerder 4. we hebben bijna 5000 euro betaald voor dit hotel. de dames bij de koffiecorner en de jongens die drinken brengen bij het zwembad zijn harde werkers. voor dat we boekte was door het hotel aangegeven dat het winterconcept tot 1 April duurde maar toen we daar waren was het ineens tot 1 Mei als we dit van te voren hadden geweten hadden we niet geboekt.

    Lees meer
  • Accommodatie 03 mei 2025
    10

    Alles wat je nodig bent was in het hotel aanwezig

  • Top hotel 02 mei 2025
    8.0

    Goed hotel met overal goede wifi. We waren in het voorseizoen. Hierdoor waren er geen shows. Zekere een aanrader.

    Lees meer
  • Titanic Deluxe Lara 02 mei 2025
    8.0

    Titanic Deluxe Lara is een fantastisch hotel. We hebben met ons gezin een hele fijne vakantie gehad. De 'lounge' was erg prettig zodat we, bij aankomst/vertrek, ons rustig hebben kunnen opfrissen. Ook was het personeel erg vriendelijk en was het erg schoon. Alles wat we deden was gratis; bowling, sauna, gameroom etc. Ook de Kikoa club is een echte aanrader voor kinderen tot een jaar of 10. Al met al een erg prettig verblijf gehad!

    Lees meer
  • Aan te bevelen 30 maart 2025
    8.0

    Een van de beste hotels in Lara

  • Fantastisch 25 november 2024
    10

    Mooi hotel met prima personeel

  • Prachtig hotel met alle gewenste luxe! 06 november 2024
    10

    Wij hebben een uitstekend verblijf gehad, welke volledig aan onze verwachtingen voldeed.

    Lees meer
  • Perfect met koude zwembaden 03 november 2024
    8.0

    Zeer goed hotel waaraan niks ontbreekt. Enige puntje is dat alle zwembaden steenkoud waren waardoor zwemmen niet lekker is.

    Lees meer

Daarom kies je voor

Online géén boekingskosten

Géén boekingskosten t.w.v. €34,50 op alle vakanties wanneer je online bij D-reizen boekt!

Altijd de beste deal

Supersnel vind & vergelijk je bij ons de allerbeste deals van verschillende aanbieders.

Veilig op vakantie

D-reizen is aangesloten bij SGR, ANVR en Calamiteitenfonds. Jij reist daarom met zekerheid en garantie.

Ruim 75 reisbureaus

Kom je er niet uit? Wij helpen je graag verder. Telefonisch, online of in één van onze reisbureaus.

Meer over D-reizen
Hotel Titanic Deluxe Lara
9.2
Geweldig 500+ beoordelingen
p.p. vanaf 596, -
Checken