Hotel Miramare Queen

  • *
  • *
  • *
  • *

Kumkoy, Turkse Riviera, Turkije

  • Nieuwe vrienden maken bij kidsclub
  • Urenlang waterpret in het aquapark
  • Ideale locatie aan het strand
  • Tophotel in Turkije
Vanafprijs geldt op:
3 mei (6 dagen)
met 2 personen
Ultra all inclusive
Vliegreis vanafKeulen
Alle prijzen & boeken

* Prijs kan i.v.m. beschikbaarheid tot moment boeking wijzigen.

p.p. vanaf * 548

Omschrijving over Hotel Miramare Queen

Verblijven in een aangename accommodatie in Kumkoy? Hotel Miramare Queen is een luxe 4-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 7098 reizigers beoordelen Hotel Miramare Queen gemiddeld met een 9. Meer weten? Bekijk dan nu de foto's en beoordelingen van Hotel Miramare Queen, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Turkije? Boek jouw vakantie naar Hotel Miramare Queen vandaag nog!

Algemeen

LiggingHet vakantiehotel ligt direct aan het lange zandstrand. De stad Side ligt op ongeveer 6 km afstand en de nieuw ontwikkelde stad Kumköy is zeer dichtbij. Taxi- en openbare minibusverbindingen zijn beschikbaar voor het hotel. FaciliteitenZomer: Het goed onderhouden hotelcomplex, dat vooral populair is bij vaste Duitse gasten, beschikt in totaal over 319 kamers en bestaat uit een hoofdgebouw van zes verdiepingen en negen bijgebouwen. Uw hotel beschikt over een smaakvol ingerichte lobby met receptie en zitgedeeltes, evenals een internethoek, een lift in het hoofdgebouw, een buffetrestaurant met terras, een à la carte restaurant (eenmaal per verblijf inbegrepen) en diverse winkels voor een tarief. Op veel punten in het hotelgedeelte en op de kamers is Wi-Fi (inclusief) beschikbaar (met uw eigen laptop). In de uitgestrekte tuin bevinden zich twee grote zoetwaterzwembaden met zonneterrassen en een poolbar. Het glijbaanbad ligt vlakbij het strand. Parasols, ligstoelen en kussens zijn inbegrepen. Strandhanddoeken voor gebruik bij het zwembad en op het strand worden dagelijks gratis aan de gasten verstrekt. De Kumm Beachbar is een inclusief programma voor alle gasten in de ruimte. Accommodatie tweepersoonskamer (ca. 25-28 m²)
De vriendelijk ingerichte kamers zijn voorzien van douche/wc, haardroger, telefoon met directe buitenlijn, airconditioning (uurtarief), minikoelkast, koffie-/thee-installatie, satelliet-tv met muziekkanaal, kluis, laminaatvloer en balkon (D). Zijdelings zeezicht (DMS) en zeezicht (DM) kunnen elk tegen een meerprijs geboekt worden. Tweepersoonskamer = eenpersoonskamer voor exclusief gebruik (DE/DES/DEM).

Super economy kamer (ca. 25 m²)
Met verder dezelfde faciliteiten, ze hebben een douche/toilet, balkon en een minder geprefereerde locatie in het hotel (SSZ). Vanaf zomer 25 (SSE) ook beschikbaar voor eenmalig gebruik.

Familiekamer (ca. 29 m²)
Gelegen in het bijgebouw met dezelfde faciliteiten als een tweepersoonskamer (één kamer), iets ruimer en met slaapgelegenheid voor een derde en vierde persoon (DF2).

Kingsuite (ca. 75 m²)
Bestaat uit twee slaapkamers met een Frans bed en twee eenpersoonsbedden en een woonkamer, gescheiden door een tussendeur, met twee badkamers/toilet. Kamer met uitzicht op zee, verder dezelfde faciliteiten als de standaardkamer (KS).

Suite met whirlpool (ca. 75 m²)
Met bubbelbad en sauna. Bestaat uit een slaapkamer met een Frans bed en een woonkamer met een bank, gescheiden door een vouwwand. Kamer met zeezicht en terras (S2J).

Suite (ca. 40 m²)
De kamers hebben een balkon met uitzicht op het land, een slaapkamer en een woonkamer en zijn uitgerust met een twijfelaar en 2 opklapbare fauteuils, minibar, satelliet-tv, Wi-Fi, telefoon met directe buitenlijn, airconditioning, kluis, laminaatvloer, 1 badkamer, haardroger, strijkijzer (op aanvraag), waterkoker en thee/koffie (S2). Kamers met uitzicht op zee kunnen tegen een toeslag (S2M) worden geboekt.

Juniorsuite (ca. 45 m²)
Hebben twee balkons met uitzicht op het land, een slaapkamer en een woonkamer en zijn uitgerust met een Frans bed, een eenpersoonsbed en 2 uitklapbare fauteuils, minibar, satelliet-tv, Wi-Fi, telefoon met directe buitenlijn, airconditioning, kluis , laminaatvloer, 2 badkamers, 2x toilet, haardroger, strijkijzer (op aanvraag), waterkoker en thee/koffie (JS2).

Comfort tweepersoonskamer (ca. 29 m²)
Gelegen in het bijgebouw met dezelfde faciliteiten als een tweepersoonskamer (één kamer), iets ruimer en met slaapgelegenheid voor een derde en vierde persoon (2CD).

Familiekamer (AYTA55)
De familiekamers hebben dezelfde faciliteiten als de tweepersoonskamers, alleen zijn ze groter en hebben extra slaapmogelijkheden.

All-inclusive Ultra-all-inclusive
Ontbijt, lunch en diner van het buffet, uitslaperontbijt, snacks bij het zwembad (à la carte) elk uur gedurende de dag, tussen 11.00 en 18.00 uur koffie/thee en gebak in de patisserie en middernachtsoep. Vers geperste vruchtensappen en diverse lokale en enkele geselecteerde internationale alcoholische en non-alcoholische dranken zijn inbegrepen in de bars die 24 uur per dag geopend zijn. De minibar wordt dagelijks aangevuld met bier, frisdrank, plat- en mineraalwater. Het dragen van een All Inclusive polsbandje is verplicht.

Niet inbegrepen bij Ultra All Inclusive
Enkele geïmporteerde drankjes, gebottelde drankjes, energiedrankjes en meer diners in het à-la-carterestaurant.

Sport inbegrepen Fitnessruimte, vier harde tennisbanen overdag, verhuur van tennisrackets en ballen bij de receptie, tafeltennis, tafelvoetbal en beachvolleybal in de zomer. Sport tegen betaling Biljart en schijnwerpers voor de tennisbanen. Hotelservice Tegen betaling: telefoon en fax toeslagen, was- en strijkservice.Opmerking “Vanwege de hoge klanttevredenheid van Schauinsland-reisen en het hoge aanbevelingspercentage bij HolidayCheck, is onze aanbeveling 5 zonnen.”
* Alle binnen- en buitenfaciliteiten en diensten van het hotel zijn alleen geopend afhankelijk van de weersomstandigheden, beschikbaarheid en naar goeddunken van de hotelier.
*Voor Hotel AYTA55 zijn alleen dagopties mogelijk. Annulering/omboeking/wijziging alleen mogelijk door de organisator.
* Gasten van Miramare Queen Hotel kunnen alleen samen met Miramare Beach-gasten gebruik maken van de discotheek, strandbar, tennisbanen en aquapark.
* Babybedjes zijn op aanvraag gratis beschikbaar.
*Het hotel is geschikt voor mensen met beperkte mobiliteit. Op aanvraag kunnen 3 voor gehandicapten toegankelijke tweepersoonskamers (D) geboekt worden.
Contactgegevens van het hotel: Telefoon: 0090/242-7561122 Fax: 0090/242-7561154 E-mail: miramare@miramarehotels.com In de zomercatalogus 2024 "Turkije" op pagina 124. EntertainmentAnimatieprogramma overdag en shows in de avond. Daarnaast is er in de zomer een discotheek, die samen met de gasten van het zusterhotel Miramare Beach wordt gebruikt. Kinderprogramma In de zomer miniclub voor kinderen van 4 tot 12 jaar met uuropvang en dagelijks entertainment, minidisco, speeltuin, apart zoetwater kinderbad en waterglijbanen tussen de hotels "Beach “ en “Queen”. Wellness Turks bad inbegrepen. Massages en andere behandelingen zijn tegen betaling beschikbaar. Seizoensopmerking Zomerseizoen: 1.4.24-14.11.24 Zomerseizoen: 1.4.25-14.11.25
*Als uw aankomst plaatsvindt op een van de laatste data van het seizoen en er daarom sprake is van seizoensoverlap tijdens uw verblijf, houd er dan rekening mee dat individuele hoteldiensten (bijvoorbeeld de omvang van een geboekte UAI/AI-dienst) kunnen veranderen.

Alle prijzen & boeken