JavaScript staat uit in je instellingen. Zet JavaScript aan om gebruik te maken van D-reizen.nl.
Hotel Golden Lotus in Turkije, Turkije - D-reizen

Hotel Golden Lotus

Turkije - Turkse Riviera - Kemer

Foto Hotel Golden Lotus **** Kemer
8.4
Foto Hotel Golden Lotus **** Kemer
Foto Hotel Golden Lotus **** Kemer
Foto Hotel Golden Lotus **** Kemer
11
Hotel Golden Lotus
  • Prachtig vakantieadres
  • Direct aan een prachtig strand
  • Spetteren in het binnenzwembad
  • Verwen jezelf met de optie All In

Loop in een paar minuten langs de strandpromenade naar het centrum van Kemer en ervaar de kenmerkende charme van dit voormalige vissersdorp. Een duik van de zwemsteiger in het heldere water zorgt op warme dagen voor aangename verkoeling.

Ligging

Door de strandboulevard via trappen gescheiden van het eigen strandgedeelte van het hotel (grind). Naar het centrum van Kemer ca. 5 minuten loopafstand.

Faciliteiten

Zwembadcomplex met uitzicht op zee, zonneterras, ligstoelen, parasols, kussens op het strand (aan de zwemsteiger tegen betaling), poolbar, strandbar (tegen betaling). Ontvangsthal, receptie, lobbybar, wifi beschikbaar in het hele hotel (high-speed internet toegang beschikbaar tegen betaling), buffetrestaurant met terras en zeezicht, bars, winkels. Landcategorie: 4 sterren, 130 kamers, 4 verdiepingen, lift.

Verblijfstype

• Tweepersoonskamer (DZ, ca. 18-25 m²), airconditioning (afhankelijk van het weer; per uur), minibar, telefoon, tv, wifi, huurkluis. Bad, toilet, haardroger. Gedeeld terras aan de binnenplaats. Max. 3V • Tweepersoonskamer (DSB, ca. 18-25 m²), airconditioning (afhankelijk van het weer; per uur), minibar, telefoon, tv, wifi, huurkluis. Bad, toilet, haardroger. Balkon, zijdelings zeezicht. Max. 3V, te boeken voor alleengebruik (EZS, zonder zijdelings zeezicht)

Eten & Drinken

• all inclusive: Ontbijtbuffet, 's middags en 's avonds koud/warm buffet • Ieder uur snacks, koffie/thee, gebak • Alcoholvrije dranken en nationale alcoholische dranken van 10:00-24:00 uur • Bij aankomst water en frisdranken in de minibar

Wellness & Fitness

• Wellnessruimte (ca. 200 m²) • Sauna, stoombad, Turks bad • Wellnessmassages en schoonheidsbehandelingen (tegen betaling) • Binnenzwembad • Fitnessruimte (ca. 40 m²)

Sport & fitness

• Watersporten op het strand (lokale aanbieder; tegen betaling) • Tafeltennis • Biljart (tegen betaling)

Minis & Maxis

• Geïntegreerd kinderzwembad

Lees meer

Locatie & omgeving

Reviews

8.4
Zeer goed 500+ beoordelingen
  • Ligging 9.3
  • Kindvriendelijkheid 6.4
  • Hygiëne 8.8
  • Faciliteiten 8.2
  • Kamer 8
  • Personeel 9.7
  • Eten & Drinken 8.8
  • Kwaliteit Bedden 8.8
  • Prijs/Kwaliteit 8.6
  • Golden Lotus is een goed hotel op een super locatie. 14 juni 2025
    10

    Het personeel is vriendelijk en behulpzaam. De hotelkamer is naar tevredenheid, iets verouderd, maar netjes en comfortabel. Het eten is goed van kwaliteit en smaakvol, echter wij zijn ook buiten de deur gaan eten voor een beetje afwisseling. Omdat er geen animatie is of vertier voor kinderen, zijn er vooral volwassenen, wat wij dan weer aangenaam vonden. De locatie is TOP, je kan heerlijk wandelen, shoppen en eten/drinken. Omdat het hotel kleinschalig is, heb je ook eerder contact met andere hotelgasten, wat erg gezellig is.

    Lees meer
  • Luidruchtig 14 november 2024
    4.0

    Door de bouw van het hotel is er een open ruimte in het midden. Restaurant en bar zijn open en alles galmt naar boven. Ook de baklucht van eten bereiden trekt helemaal door naar boven.

    Lees meer
  • Hotel Golden Lotus 13 november 2024
    10

    Het hotel ligt werkelijk prachtig aan zee met uitzicht op de bergen rondom. De kamers zijn ietwat gedateerd, maar super schoon en met heerlijke bedden. Wij hadden bewust gekozen voor de economy kamer zonder balkon. Want je bent er toch alleen op de kamer om te slapen. Heel goede prijs-kwaliteit verhouding. Eten was prima, zelfs in november nog meer dan voldoende keus. Heerlijk klein zwembad, geen glijbanen of animatie. Kortom een plek om heerlijk tot rust te komen. Het vertier is op 10 minuten lopen in het kleine stadje te vinden. Het personeel doet er alles aan om het alle gasten compleet naar het zin te maken. Van schoonmaakster tot hamman meneer en mevrouw Emily achter de receptie echt dikke 10! Alle strandbedjes met kussens zijn gratis, met uitzondering van de pier, daarvoor betaal je 5 euro per dag. Dit wordt bij binnenkomst meteen ook gemeld. Het was het wat ons betreft meer dan waard. Zo laat in het seizoen ligt het zwembad en het strand in de loop van de middag al in de schaduw en op de pier heb je alle ruimte en de hele dag zon! Over de hele leuke promenade (zonder auto’s, fietsen en steps) wandel je in 10 minuten het stadje in. Het was een heerlijke korte relax vakantie met mijn dochter.

    Lees meer
  • Fantastische ligging! 02 oktober 2024
    10

    Heerlijke mini vakantie gehad bij Golden Lotus. De ligging van het hotel kon niet beter: recht aan de boulevard en strand. En op 10 minuten loopafstand van het gezellige centrum van Kemer. Het eten in het hotel was top; alles goed verzorgd en vers. Het personeel was zeer vriendelijk, gastvrij en behulpzaam. De kamers en vooral badkamers zijn gedateerd maar elke dag weer helemaal schoon en netjes. Voor gezinnen met kinderen is dit geen geschikt hotel: geen zwembad met glijbanen, animatie of speelruimte Ook de hamam behandelingen zijn fantastisch!!

    Lees meer
  • zeer goed hotel 23 september 2024
    10

    Vriendelijk en bekwaam personeel. Eten gevarieerd en zeer goed. Strand netjes en goed. Enige minpunt, waren mensen die in de morgen rond 6 uur al handdoeken neerlegden en er niet zaten waardoor veel andere mensen geen plek konden vinden. mensen gingen zelfs handdoeken neerleggen bij zowel zwembad als het strand. Verder was alles echt heel goed.

    Lees meer
  • Prachtig hotel 22 september 2024
    8.0

    Prachtig hotel en eten is goed, kamers zijn goed, alleen jammer dat het op het strand niet all inclusive was. En dat er maar 1X in de week live muziek was.

    Lees meer
  • Heerlijk relaxen 27 april 2024
    8.0

    Wat een heerlijke plek om te verblijven. Aan het strand, mooi zwembad, ontzettend lekker eten en drinken en vriendelijk personeel. De kamer is ook helemaal prima. Bed slaapt uitstekend. Echt een aanrader.

    Lees meer

Daarom kies je voor

Online géén boekingskosten

Géén boekingskosten t.w.v. €34,50 op alle vakanties wanneer je online bij D-reizen boekt!

Altijd de beste deal

Supersnel vind & vergelijk je bij ons de allerbeste deals van verschillende aanbieders.

Veilig op vakantie

D-reizen is aangesloten bij SGR, ANVR en Calamiteitenfonds. Jij reist daarom met zekerheid en garantie.

Ruim 75 reisbureaus

Kom je er niet uit? Wij helpen je graag verder. Telefonisch, online of in één van onze reisbureaus.

Meer over D-reizen
Hotel Golden Lotus
8.4
Zeer goed 500+ beoordelingen
p.p. vanaf 429, -
Checken