JavaScript staat uit in je instellingen. Zet JavaScript aan om gebruik te maken van D-reizen.nl.
Hotel Sol Principe in Torremolinos, Spanje - D-reizen

Hotel Sol Principe

Spanje - Costa Del Sol - Torremolinos

Foto Hotel Sol Principe **** Torremolinos
7.8
Foto Hotel Sol Principe **** Torremolinos
Foto Hotel Sol Principe **** Torremolinos
Foto Hotel Sol Principe **** Torremolinos
21
Hotel Sol Principe
  • Loop zo de levendige boulevard op!
  • Met lagune-stijl buitenzwembaden
  • Speelplezier in Katmandu speeltuin
  • Familiesuites met zwembadzicht

Zonnen aan de Costa del Sol, dobberen in een enorm zwembad en de allerkleinsten die zich eindeloos vermaken in de speeltuin. Klinkt dat als jouw ideale vakantie? Je maakt het mee bij Hotel Sol Principe! En dat is nog niet alles: dit 4-sterrenhotel in Torremolinos ligt ook nog eens direct aan de boulevard, vanaf waar je zó het strand op stapt. Wanneer mogen we jouw verwelkomen voor een onvergetelijke (familie)vakantie? 

Sta binnen enkele minuten op het strand van Playamar in Torremolinos

Waarom naar Hotel Sol Principe?

Alleen al vanwege het prachtige zwembad moet je bij Sol Principe zijn. Dit bad is lekker groot, dus met naar de overkant zwemmen ben je wel even zoet. Na het baantjes trekken is het tijd om op te drogen op het zonneterras. Een verkoelend drankje heb je wel verdiend! Bij het zwembad staat gelukkig een mooie bar, waar de barman met liefde een cocktail voor je shaket

Het grote zwembad is niet de enige plek waar je waterpret beleeft. Hotel Sol Principe ligt namelijk direct aan de promenade, waardoor je binnen slechts 5 minuten op het strand van Playamar staat. Vakantieherinneringen maken op het droge? Dat kan natuurlijk ook: bij het hotel vind je winkels, kun je bij de sportbar terecht voor een drankje, smul je in het restaurant, vermaken de kinderen zich in de speeltuin, smul je in het restaurant én sluit je de avond swingend af met shows en livemuziek.

Faciliteiten Sol Principe

Algemeen:

  • 4-sterrenhotel
  • 799 kamers
  • Receptie
  • Winkel(s)
  • WiFi

Eten en drinken:

  • Restaurant(s)
  • Cafetaria
  • Zwembadbar
  • Sportbar

Zwembad:

  • Zwembad
  • Jacuzzi's 
  • Zonneterras
  • Ligbedden met parasols

Voor de kinderen:

  • Speeltuin 'Katmandu'

Sport en animatie:

  • Lasergame (€)
  • Avondshows
  • Livemuziek

In de omgeving van Sol Principe in Torremolinos

Hotel Sol Principe ligt in de leukste badplaats van de Costa del Sol in Spanje: Torremolinos. Reis je met het vliegtuig, dan land je op de luchthaven van Malaga. Vanaf hier is het nog maar 7,5 kilometer reizen naar het hotel. Met de auto duurt dat slechts 10 minuutjes. Ideaal!

Het hotel ligt bijna direct aan het strand, enkel gescheiden door de boulevard. Dit brede en uitgestrekte zandstrand heet Playamar en is van alle gemakken voorzien. Zo staan er ligbedjes met parasols voor je klaar (mogelijk tegen betaling), kun je er diverse watersporten beoefenen én zitten er eetgelegenheden direct aan het strand.

In de directe omgeving van Sol Principe zitten enkele winkels, waaronder een supermarkt direct naast het hotel. Nog mer winkelmogelijkheden vind je in het centrum van Torremolinos, ongeveer 2 kilometer verderop.

Verzorging bij Sol Principe Hotel

Bij Hotel Sol Principe verblijf je op basis van de volgende verblijfstypes:

  • Logies met ontbijt: Ontbijtbuffet
  • Halfpension: Ontbijt- en lunch- óf dinerbuffet
  • Volpension: Ontbijt, lunch én diner in buffetvorm
  • All inclusive: Ontbijt, lunch én diner in buffetvorm, snacks (op bepaalde tijden) en (geselecteerde) drankjes van 11:00 tot 00:00 uur

Kamer informatie Sol Principe

Tweepersoonskamer 

Deze kamer (DZ) heeft een oppervlakte van 20 m² en beschikt over airconditioning, tv, telefoon, WiFi (€) en een huurkluisje. De badkamer heeft een bad of douche, toilet en föhn. Er is een balkon, naar keuze zijdelings zeezicht (DZM). De kamer is geschikt voor maximaal 3 volwassenen, maar ook te boeken voor alleengebruik.

Familiesuites (VS, ca. 40 m²),

Deze suite (VS) heeft een oppervlakte vna 40 m² en beschikt over een slaapbank, airconditioning, tv, telefoon, WiFi (€) en een huurkluisje. De badkamer heeft een bad of douche, toilet en föhn. Er is een balkon met uitzicht op het zwembad. De suite is geschikt voor maximaal 4 volwassenen met 1 kind.

Tip van je reisadviseur

Torremolinos en omgeving lenen zich perfect om met de fiets te verkennen!

Lees meer

Locatie & omgeving

Reviews

7.8
Goed 500+ beoordelingen
  • Ligging 8.6
  • Kindvriendelijkheid 8.4
  • Hygiëne 8.1
  • Faciliteiten 8.1
  • Kamer 7.6
  • Animatie 7.5
  • Personeel 8.4
  • Eten & Drinken 7.8
  • Kwaliteit Bedden 7.5
  • Prijs/Kwaliteit 7.7
  • Groot hotel 01 augustus 2025
    8.0

    Groot hotel,ietwat gedateerd met vijf zwem agenda. Erg druk,maar halfpension was prima te doen,eten goed

    Lees meer
  • Goed hotel,alleen wat min puntjes 31 juli 2025
    8.0

    Prima hotel,vrij groot,kamers waren schoon,zwembad je moet om 8.30 uur al bij het hek staan,dan gaat het hek open en dan snel zijn voor een bedje,rokersplek moet ergens anders als je na buiten loopt na het zwembad zit daar direct de rookruimte,dus je krijgt altijd de volle laag,glazen mogen niet mee na buiten om het daar op te drinken,plus punt,maar de rokers mogen het wel.Verder goed verblijf gehad

    Lees meer
  • Sol Principe 26 juli 2025
    8.0

    Mooi Zwembad. Groot hotel.

  • Heel goed hotel 24 juli 2025
    10

    Een net hotel met aardig en vriendelijk personeel. Het eten was zeer goed al was het op bepaalde momenten wel (te) druk in het restaurant.

    Lees meer
  • Mooi maar zeer groot hotel 04 juli 2025
    10

    Prachtig hotel mooie ligging aan de boulevard Goede service vriendelijk mensen , en een zeer uitgebreid restaurant met diverse gerechten, elke dag wel wat anders Groot zwembad , kortom ideaal voor een lekkere vakantie 😎

    Lees meer
  • Top vakantie 30 juni 2025
    8.0

    Top vakantie gehad. Goed, mooi hotel. Af en toe erg druk maar hier werd prima mee omgegaan!

  • Op zich net hotel 24 juni 2025
    8.0

    Best een mooi hotel alleen veel Engelse en veel kinderen Op zich best schoon alleen beddengoed word niet verschoond in 7 nachten ook niet toen ik het al twee keer had gevraagd Eten heel gevarieerd was best goed Leuk hotel voor gezinsvakantie maar ik zoek volgende keer wat rustigers

    Lees meer
  • Groot hotel 20 juni 2025
    8.0

    Sol principe is een groot hotel. De familie kamer was prima. Het eten is ruime keus wel veel hetzelfde. Er waren niet genoeg ligbedden bij het zwembad waardoor er veel handdoeken leggen was hier werd wel op gelet. Vanuit het hotel kun je alle kanten op lopen en ligt aan de boulevard. Wij hebben een late check out gedaan waardoor de laatste dag onze kamer nog tot onze beschikking was dit was erg prettig. Doordat het zo een groot hotel is is het wel overal erg druk.

    Lees meer
  • Vakantie Sol Principe 17 juni 2025
    10

    Een mooi hotel waar je lekker tot rust kan komen. Voor iedereen is er voldoende keuze tijdens het eten. Zeker een hotel om nog een keer naar toe te gaan.

    Lees meer
  • Uitgebreide faciliteiten, matige kamers 12 juni 2025
    6.0

    Het is een hotel met ontzettend veel faciliteiten, met name voor (kleine) kinderen. De kamers zijn wat gedateerd en niet heel goed schoongemaakt. Het is erg rumoerig, zowel vanaf de gang als de andere kamers en buiten. De verduisterende gordijnen zijn fijn. Het ontbijt is erg uitgebreid met voldoende gezonde opties.

    Lees meer
  • Fijne ligging, eten prima, zwembad drama 11 juni 2025
    6.0

    Wij zijn er nu voor de 4e keer geweest. Het hotel heeft een ideale ligging je loopt zo de boulevard en strand op, Torremolinos stad ben je binnen een paar minuten neem vooral de lift naar boven. La Carihuela of Marina Benalmadena kun je naar toe lopen maar met taxi ben je er zo en de kosten vallen mee. Hotel personeel is vriendelijk, nadeel bij ons was we hadden een kamer voor 2 volwassen en een kind geboekt maar bij aankomst stond er een tweepersoonsbed. Was nogal een geregel om er uiteindelijk een eenpersoonsbed op de kamer erbij te krijgen terwijl voorgaande keren die perfect geregeld was. Probleem was wel dat we steeds maar voor 2 personen handdoeken kregen, daar hebben we paar keer achteraan moeten gaan. Ook toiletpapier werd niet altijd bijgevuld terwijl wij om de dag de kamer lieten schoonmaken ipv elke dag. Hotel is groot, bij het buffet voor ieder wat wils. Iedere dag een andere extra gerecht zoals ene dag Sushi andere dag Kebab etc. Soms echt wachten ivm lange rij, als je tijdens diner niet in het midden van het restaurant zit dan vergeten ze je voor het drinken, achteraan letten ze niet op je en als je er naartoe gaat raken ze geïrriteerd. Borden zijn vaak niet goed schoongemaakt. Voor het eerst meegemaakt dat het een drama is om buiten het seizoen een bedje bij het zwembad te kunnen bemachtigen. Je mag geen handdoek leggen en er wordt controle opgehouden, althans ze leggen er een briefje neer en een uur later wordt de handdoek verwijderd, helaas zie je ze niet na een uur terugkomen en dit ook doen. Dus dan heb je niks aan controle. 30 bedjes bezet met handdoek en 3 mensen in het zwembad verder niemand te bekennen. Hier moet echt wat aan gedaan worden. Dames op forse leeftijd die agressief je bedje wegduwen omdat ze hun bed 360 willen kunnen draaien ondanks de drukte. Ze zullen een voldaan gevoel hebben om een kindje van 5 weg te sturen. Uiteindelijk zijn we aan de overkant naar het strand gegaan om daar rustig op een betaald bedje te kunnen liggen en onze zoontje fijn kon spelen. Wel jammer want uiteindelijk betaal je ook voor het gebruik van het zwembad wat gewoonweg niet mogelijk is. Wij waren altijd heel vol en positief over dit hotel, maar het is ons nu echt tegengevallen puur door het beleid. Ze zouden wat strenger moeten optreden en bij het eten en bij de kamers wat secuurder moeten werken. Wij willen heel graag terug maar weet niet of dit hotel het nog gaat worden ondanks de fijne voorgaande jaren. Het is voor ons helaas flink achteruit gegaan.

    Lees meer
  • Goed hotel 09 juni 2025
    8.0

    We waren voor de tweede keer in Sol principe. Wij vinden kwaliteit en prijs goed. Personeel is erg vriendelijk

Daarom kies je voor

Online géén boekingskosten

Géén boekingskosten t.w.v. €34,50 op alle vakanties wanneer je online bij D-reizen boekt!

Altijd de beste deal

Supersnel vind & vergelijk je bij ons de allerbeste deals van verschillende aanbieders.

Veilig op vakantie

D-reizen is aangesloten bij SGR, ANVR en Calamiteitenfonds. Jij reist daarom met zekerheid en garantie.

Ruim 75 reisbureaus

Kom je er niet uit? Wij helpen je graag verder. Telefonisch, online of in één van onze reisbureaus.

Meer over D-reizen
Hotel Sol Principe
7.8
Goed 500+ beoordelingen
p.p. vanaf 338, -
Checken