3-sterrenappartement op Balcon de Europa in het centrum van de prachtige stad Nerja. De appartementen staan goed bekend en hebben veel repeaters die zowel in de zomer als in de winter van de zon aan de Costa del Sol willen genieten. De locatie is ideaal, vlakbij het Balcon de Europa, strandjes en aan de rand van het centrum. Zo heeft u de keuze om zelf wat te koken in de volledig ingerichte keuken of naar het gezellige centrum te gaan om daar wat te eten of te drinken.
Daarnaast is de omgeving van Nerja ideaal voor wat uitstapjes. Natuurlijk de stad Malaga, de bezienswaardigheden van Nerja, maar zelfs het Alhambra in Granada is mogelijk. Een rondrit door het achterland is eveneens een aanrader. Juist deze combinatie zorgt er voor dat veel van onze gasten jaarlijks terug keren naar de Costa del Sol!
- Openbaar parkeren mogelijk.
- Huisdieren niet toegestaan.
- Receptie
- Lift
- Lounge
- Bar
- Restaurant
- Ontbijtruimte
- Zwembad, terras met ligbedden en parasols
- Binnen zwembad
- Speelruimte
- Gratis Wifi in het gehele hotel beschikbaar
Tegen betaling:
- Fitness
- Sauna
- Diverse massages
Het appartementen complex is gelegen naast Balcon de Europa een uitzichtpunt op een uitstekende klif in de zee (23 meter boven zeeniveau). Vanaf het appartement loopt u in ca. 2 minuten het centrum van Nerja in. Hier vindt u vele winkels, restaurants en bars.
- Centrum: 200 m
- Balcon de Europa: 50 m
- Strand: 50 m
Per vliegtuig:
- Luchthaven Malaga: ca. 70 km
- Bij onze vliegreizen is de transfer niet standaard inbegrepen. Wij raden u aan een transfer of huurauto bij te boeken. Dit doet u gemakkelijk in de vervolgstappen van het boekingsproces
De appartementen hebben de volgende faciliteiten: - TV - Telefoon - Kluisje - Airconditioning - Woonkamer met zitgedeelte - Keuken met 2 tot 4 kookplaten, koelkast, magnetron, koffie- en theezetfaciliteiten, broodrooster - Badkamer met bad of douche, toilet en föhn
1-kamerappartement : - Twee 1-persoonsbedden en een 1-persoonsslaapbank. - Naar keuze met zeezicht (max. 3 pers., ca. 25 m²)
2-kamerappartement : - 2-Persoonsslaapbank - 2-Persoonsslaapkamer - Eethoek - Naar keuze met uitzicht op zee (max 4 pers., ca. 30 m²)