JavaScript staat uit in je instellingen. Zet JavaScript aan om gebruik te maken van D-reizen.nl.
Hotel Helios Lloret de Mar - Lloret De Mar - D-reizen

Hotel Helios Lloret de Mar

Spanje - Costa Brava - Lloret De Mar

Foto Hotel Helios Lloret de Mar *** Lloret De Mar
8.7
Foto Hotel Helios Lloret de Mar *** Lloret De Mar
Foto Hotel Helios Lloret de Mar *** Lloret De Mar
Foto Hotel Helios Lloret de Mar *** Lloret De Mar
10
Hotel Helios Lloret de Mar
  • Tijd voor jouw vakantie!
  • Reis mee naar Costa Brava
  • Heerlijke warmte in het stoombad
  • Ontdek wat dit hotel uniek maakt

Verblijven in een aangename accommodatie in Lloret De Mar? Hotel Helios Lloret de Mar is een comfortabel 3-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 6791 reizigers beoordelen Hotel Helios Lloret de Mar gemiddeld met een 9. Meer weten? Bekijk dan nu de fotos en beoordelingen van Hotel Helios Lloret de Mar, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Spanje? Boek jouw vakantie naar Hotel Helios Lloret de Mar vandaag nog!

Algemeen

LocatieOptimale locatie in het centrum van Lloret de Mar met veel winkels, bars, pubs en restaurants en op slechts 150 meter van het strand.FaciliteitenHet 4-sterrenhotel beschikt in totaal over 228 kamers verdeeld over 6 verdiepingen, een lobby met receptie, 3 liften, een Bar met groot terras, buffetrestaurant, Wi-Fi (inbegrepen), internethoek, tv-kamer en een spa. In de buitenruimte is er een zwembad (verwarmd van november tot april, afhankelijk van het weer) met ligstoelen. Accommodatie tweepersoonskamer
Vriendelijk ingerichte tweepersoonskamers met bad of douche/wc, telefoon, kluis, satelliet-tv, airconditioning, Wi-Fi (inbegrepen) en balkon. (D) Tweepersoonskamer met uitzicht op het zwembad kan tegen een toeslag worden geboekt. (PD)

Eenpersoonskamer
Met dezelfde faciliteiten als de tweepersoonskamers, zijn de eenpersoonskamers kleiner. (E)

Catering BB/HP/HP+
Alle maaltijden in buffetvorm. Bij halfpension+ zijn bepaalde drankjes bij het diner inbegrepen.

HotelserviceWi-Fi (inbegrepen).Let opBelangrijke opmerking!!! Minderjarigen alleen toegestaan onder begeleiding van ouders! Het hotel accepteert geen groepen studenten, vrijgezellenfeesten, minderjarigen/sport-/feestgroepen. Het hotelconcept is niet gericht op grotere reisgroepen. De hoteldirectie behoudt zich daarom het recht voor om boekingen voor meer dan drie bij elkaar horende kamers te weigeren. Barrièrevrij hotelcomplex. Op aanvraag kunnen 4 mindervalide kamers geboekt worden (standaard tweepersoonskamer).WellnessHet hotel beschikt over een SPA-ruimte voor ontspanning (tegen betaling).

Lees meer

Locatie & omgeving

Reviews

8.7
Uitstekend 500+ beoordelingen
  • Ligging 10
  • Hygiëne 10
  • Kindvriendelijkheid 7
  • Faciliteiten 9
  • Kamer 9
  • Animatie 8
  • Personeel 10
  • Eten & Drinken 10
  • Kwaliteit Bedden 9
  • Prijs/Kwaliteit 10
  • Nico S 16 september 2025
    10

    Alleen maar goeds

  • Hotel Helios 15 september 2025
    10

    Schoon hotel, netjes personeel, goed eten, nette bediening. Schone kamers, elke dag schone handdoeken. Bedden iets te hard. Eten gevarieerd en lekker. Wel gehorig doordat het in het uitgaanscentrum ligt, ondervangen met oordopjes van het hotel. Inchecken vanaf 11.00 uur tot 15.00 uur, ze werken hier hard aan om iedereen zo snel mogelijk van een kamer te voorzien. Kortom...top hotel. Een aanrader.

    Lees meer
  • 15 augustus 2025
    10

    Geen toelichting bij de review gegeven

  • Prima 18 juli 2025
    8.0

    Kamer en verblijf is goed, alleen het eten is niks aan. vooral voor mensen die vegatarisch zijn.

  • Top hotel 31 mei 2025
    10

    Zeer verzorgde en mooie kamers vriendelijke mensen en Zeer uitgebreide maaltijden helemaal happy mee

    Lees meer
  • Very good and comfortabel 29 mei 2025
    10

    Very kind and helpful staff, nice, neat and comfortable bed and room In spite of being in the centre it is very peaceful there Kitchen staff excellent, very good breakfast I was very happy being there

    Lees meer

Daarom kies je voor

Online géén boekingskosten

Géén boekingskosten t.w.v. €34,50 op alle vakanties wanneer je online bij D-reizen boekt!

Altijd de beste deal

Supersnel vind & vergelijk je bij ons de allerbeste deals van verschillende aanbieders.

Veilig op vakantie

D-reizen is aangesloten bij SGR, ANVR en Calamiteitenfonds. Jij reist daarom met zekerheid en garantie.

Ruim 75 reisbureaus

Kom je er niet uit? Wij helpen je graag verder. Telefonisch, online of in één van onze reisbureaus.

Meer over D-reizen
Hotel Helios Lloret de Mar
8.7
Uitstekend 500+ beoordelingen
p.p. vanaf 449, -
Checken