Verblijven in een aangename accommodatie in Lloret de Mar? Appartement AR Dosjoimi is een comfortabel 2-sterren appartement, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 20 reizigers beoordelen Appartement AR Dosjoimi gemiddeld met een 6. Meer weten? Bekijk dan nu de foto's en beoordelingen van Appartement AR Dosjoimi, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Spanje? Boek jouw vakantie naar Appartement AR Dosjoimi vandaag nog!
Ligging
Perfect gelegen appartementen nabij het starnd en dichtbij de vele uitgaansgelegenheden die Lloret de Mar heeft!
Centrum: ca. 100 m
Strand: ca. 75 m
Div. bars en restaurants in de nabije omgeving
Met de auto:
- Openbare parkeergarage op ca. 500 m (tegen betaling)
Met het vliegtuig:
- Luchthaven Barcelona: ca. 85 km
- Luchthaven Girona: ca. 30 km
Bij onze vliegreizen is de transfer niet inbegrepen. Wij raden u aan een transfer bij te boeken. Dit kunt u gemakkelijk in de volgende stappen van het boekingsproces
Faciliteiten
- Receptie
- Lift
- Klein zwembad met enkele ligstoelen
Tegen betaling:
- Wifi in het gehele complex beschikbaar (€ 5 p.d. of € 15 p.w.)
Appartementen
2-kamerappartement
:
- Woon/slaapkamer met tv
- Zithoek met 2-persoonsslaapbank
- Kitchenette met 2 kookplaten, koelkast, magnetron en broodrooster
- 2-Persoonsslaapkamer
- Badkamer met douche en toilet
- Frans balkon
(max. 4 pers., ca. 40 m²)
3-kamerappartement
:
Als het 2-kamerappartement, echter met een extra 2-persoonsslaapkamer (meestal stapelbed).
(max. 6 pers., ca. 50 m²)
Aanvullende informatie
Informatie COVID-19:
Reizen binnen Europa
In de meeste Europese landen geldt het zogenaamde 3G beleid: genezen, gevaccineerd of getest. Dit betekent dus dat u met uw digitale Coronapas kunt reizen mits u aan een van deze drie voorwaarden voldoet. De eisen die per land gesteld worden aan ‘genezen’ en ‘gevaccineerd’ en ‘getest’ kunnen verschillen, En dan met name de geldigheidsduur van vaccinaties en/of herstelbewijzen of bijvoorbeeld hoe recent u getest moet zijn en of het een PCR-test moet zijn of een antigeentest.
In een aantal landen treedt inmiddels de 2G regeling in werking. Dat betekent dat u volledig gevaccineerd tegen COVID-19 moet zijn of genezen van een besmetting. Uitsluitend met uw Coronapas met QR-code krijgt u toegang tot het land zelf, maar ook tot bijv. tot restaurants, hotels en bezienswaardigheden zoals musea. Bent u niet gevaccineerd of genezen, dan krijgt u met een negatieve PCR- of Antigeentest géén toegang. In landen met een 2G+ beleid geldt dat u, naast een volledige vaccinatie, ook een booster moet hebben of een negatieve PCR-test om het land binnen te komen.
Heeft u bij ons een vakantie geboekt of staat u op het punt dit te doen dan adviseren wij u dringend aan de 3G, 2G of 2G+ regels te voldoen.
Wij wijzen u er op dat het regelmatig voorkomt dat ook deelstaten van landen, regio’s, provincies, plaatsen of zelfs accommodaties een eis tot volledige vaccinatie, soms mét booster, aan toeristen stellen. Deze eisen kunnen afwijken van de eisen van het land zelf. Mogelijke kosten die voortvloeien uit het annuleren van een reis omdat u niet voldoet aan deze eisen liggen in de persoonlijke risicosfeer van de reiziger.
Bij uw reisdocumenten ontvangt u een inventarisatie van maatregelen die u onderweg en ter plaatse kunt aantreffen.
Reizen buiten Europa
De Europese digitale Coronapas wordt in de meeste landen buiten Europa die u in ons assortiment zult aantreffen niet geaccepteerd. Enkele populaire bestemmingen die wij aanbieden, de ABC-eilanden (Aruba, Curaçao en Bonaire) en Dubai, vormen hierop een uitzondering en hebben bovendien, in tegenstelling tot onze overige verre bestemmingen, kleurcode geel. Voor deze bestemmingen wordt u wel verplicht om, naast uw digitale Coronapas, ook altijd uw geprinte vaccinatie-, herstel- of testbewijs mee te nemen.
Naar Amerika, Canada en Zuid-Afrika kunnen wij, ondanks de kleurcode oranje, veilig en verantwoord reizen uitvoeren. Er gelden per land verschillende inreisprotocollen die frequent wijzigen. Indonesië en Maleisië zijn op dit moment niet toegankelijk voor toeristen. Sommige delen van Thailand zijn weer open voor toeristen, maar wel met strenge inreisprotocollen.
Algemeen advies
Een samenvatting van de huidige reisadviezen en inreismaatregelen per land via u op www.dejongintra.nl/informatie/landinfo/
Kijk voorafgaand aan uw reis, maar ook tijdens uw vakantie regelmatig op www.nederlandwereldwijd.nl van het ministerie van Buitenlandse Zaken. Hier vindt u de meest actuele informatie over reizen binnen Nederland en naar en in het buitenland.
Heeft u een test nodig voor vertrek naar uw bestemming? Deze is voordelig te regelen via de website van Spoedtest (www.spoedtest.nl/dejongintravakanties).
Transfer informatie
Transfer niet inbegrepen. In de volgende stap kunt u een transfer per shuttlebus of een privétransfer toevoegen.
Buspendelgasten
U wordt gebracht en opgehaald bij hotel Flamingo, op ca. 250 m.
Kinderkorting
Indien u de leeftijd van meereizende kinderen invult dan wordt rechts in de prijsopgave de juiste kinderprijs getoond.
- Kinderprijs geldt alleen als kinderen slapen in een kamer met minimaal twee volbetalende personen.
- Indien kinderen gratis overnachten dienen de eventuele extra kosten voor maaltijden, kinderbed, etc. ter plaatse te worden betaald.