JavaScript staat uit in je instellingen. Zet JavaScript aan om gebruik te maken van D-reizen.nl.
Hotel Quinta das Vistas Palace Gardens boeken? - D-reizen

Hotel Quinta das Vistas Palace Gardens

Portugal - Madeira - Funchal

Foto Hotel Quinta das Vistas Palace Gardens ***** Funchal
8.1
Foto Hotel Quinta das Vistas Palace Gardens ***** Funchal
Foto Hotel Quinta das Vistas Palace Gardens ***** Funchal
Foto Hotel Quinta das Vistas Palace Gardens ***** Funchal
22
Hotel Quinta das Vistas Palace Gardens
  • Luxe hotel met 5 sterren
  • Uitstekende optie in Madeira
  • Chillen in het bubbelbad
  • Begin jouw vakantie in dit hotel

Algemeen

Ligging:

  • Op een heuvel
  • Afstand (ca.): tot de luchthaven Madeira Airport (FNC): 21 km; tot het centrum: 10 minuten rijden; tot winkelmogelijkheden: 500 m; tot restaurants/bars: 500 m; tot de bushalte: 50 m; tot de haven: 6 minuten rijden


Faciliteiten:

  • Kenmerken: comfortabel, elegant
  • Aantal hoofdgebouw(en): 1, aantal verdiepingen: 3
  • Aantal kamers/accommodaties in totaal: 71
  • Lobby, receptie, taal: Duits, Engels, Frans, zithoeken, 2 lift(en)
  • WiFi (inclusief), in het hele gebouw
  • Bagageruimte, leeshoek
  • Buitengedeelte: aantrekkelijk, mediterraan, verzorgd; panoramisch dakterras, tuin, zonneterras; grootte van het buitencomplex in m² ca.: 12000
  • Aantal zwembaden: 1 (zoetwater)
  • Ligbedden (o.b.v. beschikbaarheid): bij het zwembad (inclusief)
  • Parasols (o.b.v. beschikbaarheid): bij het zwembad (inclusief)
  • Badhanddoeken: bij het zwembad (inclusief)
  • Parkeerplekken (o.b.v. beschikbaarheid): op het hotelterrein: op aanvraag, reservering vereist, tegen betaling
  • Aantal restaurants in totaal: 1
  • Aantal bars: 1


Nationale categorie: 5 sterren

Kinderen:

  • ()
  • Babybedjes (inclusief, op aanvraag)


Tweepersoonskamer tuinzijde (DZG), DZG Garden View Room:

  • Elegant
  • Kamergrootte in m² (ca).: 30 m²
  • Min. bezetting (volwassenen + kinderen): 2+0, max. bezetting (volwassenen + kinderen): 2+1, 3+0
  • Badkamer of douche/toilet
  • Badjassen, bureau, föhn, kabel-tv, slippers, telefoon
  • Balkon
  • WiFi (inclusief)
  • Kluisje (inclusief)
  • Minibar (tegen betaling)
  • Airco (inclusief), individueel regelbaar, seizoensgebonden
  • Verwarming (inclusief), seizoensgebonden, individueel regelbaar
  • Ook voor alleen gebruik (D1G), min. bezetting (volwassenen + kinderen): 1+0
  • Overige te boeken opties: zijdelings zeezicht (DZK), ook voor gebruik door één persoon (D1K), min. bezetting (volwassenen + kinderen): 2+0, max. bezetting (volwassenen + kinderen): 2+1|3+0
  • 1aantal tweepersoonsbed(den) of 2aantal eenpersoonsbed(den)


Junior suite (PJ), PJ Juniorsuite:

  • Elegant
  • Kamergrootte in m² (ca).: 45 m²
  • Min. bezetting (volwassenen + kinderen): 2+0, max. bezetting (volwassenen + kinderen): 2+1, 3+0
  • Badkamer of douche/toilet
  • Badjassen, bureau, föhn, kabel-tv, slippers, telefoon
  • Balkon
  • WiFi (inclusief)
  • Kluisje (inclusief)
  • Minibar (tegen betaling)
  • Airco (inclusief), individueel regelbaar, seizoensgebonden
  • Verwarming (inclusief), seizoensgebonden
  • 1aantal tweepersoonsbed(den) of 2aantal eenpersoonsbed(den)


Deluxe suite (PX), PX Suite Deluxe:

  • Elegant
  • Kamergrootte in m² (ca).: 60 m²
  • Min. bezetting (volwassenen + kinderen): 2+0, max. bezetting (volwassenen + kinderen): 2+0
  • Badkamer of douche/toilet
  • Badjassen, bureau, föhn, kabel-tv, slippers, telefoon
  • Balkon
  • WiFi (inclusief)
  • Kluisje (inclusief)
  • Minibar (tegen betaling)
  • Airco (inclusief), individueel regelbaar, seizoensgebonden
  • Verwarming (inclusief), seizoensgebonden
  • 1aantal tweepersoonsbed(den) of 2aantal eenpersoonsbed(den)


Maaltijden:

  • Overnachting met ontbijt (F) (buffet)
  • Glutenvrije maaltijden (op aanvraag), lactosevrij (op aanvraag)
  • Aantal restaurants in totaal: 1
  • À-la-carterestaurant 'La Bella Terrasse' (tegen betaling, reservering vereist) met Internationale, Nationaale keuken, panoramaterras
  • Aantal bars: 1
  • 'Piano Bar'-cocktailbar (tegen betaling)


Categorie: 5

Sport:

  • Fitness / sport: fitnessruimte (inclusief)
  • Balsporten: golf (aangeboden door lokale aanbieders, tegen betaling, Santo da Serra, korting op de greenfee, gratis shuttlebus)


Wellness:

  • Binnenzwembad (tegen betaling)
  • Whirlpool (tegen betaling)
  • Hamam (tegen betaling)
  • Emotionele douche
  • Dienstverleningen (tegen betaling): massages; wellness- en schoonheidsbehandelingen


Hotel richtlijnen:

  • Creditcards: alle gangbare creditcards worden geaccepteerd
  • Huisdieren niet toegestaan
  • Inchecken vanaf: 15:00 uur
  • Uitchecken tot 10:00 uur
  • Bouwjaar: 2002


Opmerking over de toegankelijkheid van het hotel:

  • Het hotel is geschikt voor personen met beperkte mobiliteit. Neem contact op met uw boekingskantoor met uw individuele wensen.


Beperkte mobiliteit
Houdt u er rekening mee dat onze pakketreizen voor personen met een mobiliteitsbeperking in het algemeen niet geschikt zijn, tenzij de productbeschrijving andere informatie geeft. Graag geven we meer gedetailleerde informatie over dergelijke verzoeken om toch aan uw wensen te voldoen.

Locatie & omgeving

Reviews

8.1
Zeer goed 200+ beoordelingen
  • Ligging 7.7
  • Kindvriendelijkheid 6.5
  • Hygiëne 7.4
  • Faciliteiten 7.1
  • Animatie 4.5
  • Kamer 7.2
  • Personeel 8.4
  • Eten & Drinken 8.3
  • Kwaliteit Bedden 7.7
  • Prijs/Kwaliteit 7.2
  • Teleurstellend voor 5 sterren 11 juni 2025
    4.0

    Teleurstellend zeker voor n 5 sterren hotel. -Bad- Kamer niet voldoende schoon, gedateerd, onvoldoende stopcontacten op onhandige plaatsen, gedoe met sleutel 7 van de 10 dagen, zelfs 2 uur de kamer niet op kunnen omdat er een nieuw slot ingezet werd -waarvoor we wel wat aangeboden gekregen hebben, douchegordijn hoort mijns inziens niet thuis in n 5 sterren hotel, 2 x joekel van kakkerlak op badkamer zelfs worm in het toilet, gebruikte handdoeken en badmat vaker door housekeeping nat opgerold waardoor je dacht nwe handdoeken te hebben welke dan gebruikt-hoop door ons zelf!- en vochtig waren, gehorige kamers, 4 nachten lang toilet dat door bleef druppen zelfs na 1e reparatie, airco van een buurkamer die om 5.30 u gehorig aansporing, gordijn dat half uit de rail hing en zo blijft hangen, vlekken lampekamp, vloerbedekking waardoor smoezelige aanblik, kluwen haren paar maal op de grond welke niet onze waren maar ik wel opgeruimd heb, housekeeping die enkele malen balkondeur open laat staan zodat onze kamer en dus spullen voor eenieder bereikbaar waren via tuin, waardoor teleurstellend en te duur voor wat je krijgt, dus geen goede prijs- kwaliteit verhouding. Vriendelijk personeel en prima ontbijtbuffet met voldoende keuze. Prima bedden.

    Lees meer
  • Heerlijk verblijf, super in de watten gelegd. 22 februari 2020
    8.0

    Quinta Das Vistas Palace Garden is een fantastisch verblijf met een prachtig uitzicht over Funchal en de oceaan. Om te gaan wandelen vanuit het hotel is wel enige durf nodig, er loopt namelijk geen wandelpad en er wordt hard gereden.

    Lees meer
  • Luxe Hotel met centrale ligging. 24 september 2019
    9.0

    Zeer fraai Hotel, zowel het hotel zelf, de schitterende tuinen (zelfs bizar in zo'n grote stad met zeer weinig ruimte) alsmede de geweldige ligging.
    Het Hotel geeft een ruimtelijk gevoel, een gevoel van luxe en verwend worden. Mooie en complete kamers, met minibar, goed werkende airco, fraaie verlichting, zware gordijnen om het echt donker te maken, goed uitgeruste badkamer en veel handdoeken. Erg vriendelijk personeel. Kundig ook. Ruime parkeergelegenheid. Lekker zwembadje, niet groot maar groot genoeg om lekker te zonnen of af te koelen. Het buiten badje was wel erg koud. Dat kan eigenlijk niet (14gr!) ook al was het buiten lekker warm. Uitgebreid ontbijt buffet. Jammer dat een lekker eitje miste. Wel roereieren maar die kwamen uit een pak, vermengt met iets te veel vloeistof. Misschien dat Engelsen dit lekker vinden maar ik vindt een ei mag best wel op een ei lijken.Als je een ei los bestelde vroegen ze erg maar liefst € 6.00 voor. Een belachelijk bedrag. Drank en eten vond ik er ook buitensporig duur. Er zijn heel veel goede en betaalbare restaurants in de stad. Tip: kijk eens aan de haven of in de smalle steegjes. Daar aten de lokalen ook. Erg goed en leuke prijzen. Ik zag in andere beoordelingen dat je naar het centrum kon lopen. Nou, als je marathonloper bent wel ja. Nog een tip: huur een auto of motorfiets. Echt niet duur en maakt je verblijf zeer aangenaam en je kan het hele eiland over en ziet meer dan een gemiddelde Tour! Ik kan aanbevelen: Rentingmadeira.com. Eerlijk en goede schade dekking. Zij haalde ons ook op bij het vliegveld!

    Lees meer
  • prachtig hotel 14 juni 2019
    10

    personeel erg vriendelijk . prachtig hotel wij hadden een geweldig uitzicht over de zee en bergen . personeel was erg behulpzaam

    Lees meer
  • Mooi hotel, toegelegd op "ouder" en mn. Engels publiek 06 september 2018
    7.0

    Klassiek hotel, mooie grote kamers. Beslist aantrekkelijk voor het oudere publiek of mensen die de rust willen opzoeken. In de avond is er niets te beleven, dan alleen in alle rust te dineren. Let wel, drank is erg duur hier! Vanuit het hotel is het centrum alleen via openbaar vervoer te bereiken en 's-avond met de taxi terug (ongeveer € 8,-).

    Lees meer
  • prachtig uitzicht, goed ontbijt en diner, sfeervol 03 juli 2018
    9.0

    Het hotel ligt op een heuvel die moeizaam beloopbaar is. Bushalte om de hoek. Kamers zijn netjes en groot, badkamer niet 5 sterren waardig. Personeel is vriendelijk, maar enkelen zijn wat stuurs( met name bij de bediening). Het uitzicht is grandioos , ook tijdens het ontbijt en diner kun je buiten zitten. Zwembad is klein, maar voor ons prima. Wij hebben een heerlijke week gehad bij Quinta das Vistas!

    Lees meer
  • Zeer goed 25 september 2017
    8.0

    Mooie ligging en vlak bij centrum, goede service en rustige sfeer.

Daarom kies je voor

Online géén boekingskosten

Géén boekingskosten t.w.v. €34,50 op alle vakanties wanneer je online bij D-reizen boekt!

Altijd de beste deal

Supersnel vind & vergelijk je bij ons de allerbeste deals van verschillende aanbieders.

Veilig op vakantie

D-reizen is aangesloten bij SGR, ANVR en Calamiteitenfonds. Jij reist daarom met zekerheid en garantie.

Ruim 75 reisbureaus

Kom je er niet uit? Wij helpen je graag verder. Telefonisch, online of in één van onze reisbureaus.

Meer over D-reizen
Hotel Quinta das Vistas Palace Gardens
8.1
Zeer goed 200+ beoordelingen
p.p. vanaf 631, -
Checken