Verblijven in een aangename accommodatie in Riviera Maya? Hotel Grand Palladium White Sand Resort en Spa is een luxe 5-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 462 reizigers beoordelen Hotel Grand Palladium White Sand Resort en Spa gemiddeld met een 9. Ook beschikt het hotel over vele faciliteiten waaronder een spa. Meer weten? Bekijk dan nu de foto's en beoordelingen van Hotel Grand Palladium White Sand Resort en Spa, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Mexico? Boek jouw vakantie naar Hotel Grand Palladium White Sand Resort en Spa vandaag nog!
Algemeen
LocatieGelegen direct aan het strand van kantenah nabij het dorp Akumal. De luchthaven van Cancun ligt op ongeveer 90 minuten afstand. Faciliteiten Vakantieresort met in totaal 264 kamers beheerd door de gerenommeerde Spaanse Palladium hotelgroep. Het hotel vormt een resort met het Grand Palladium Kantenah Resort & Spa en Grand Palladium Colonial Resort & Spa, waarvan de faciliteiten gedeeld kunnen worden (behalve TRS Yucatan Hotel). Wi-Fi inbegrepen in de lobby en in de kamers. 9 à-la-carterestaurants (waaronder Italiaans, Aziatisch, Braziliaans), 5 showcooking-restaurants en 21 bars zorgen voor uw fysieke welzijn. Een zwembadgedeelte met 6 zwembaden siert de weelderige tuinen. Bij het zwembad en op het strand zijn ligstoelen, parasols en strandlakens gratis beschikbaar. Tot de faciliteiten van het complex behoren een souvenirwinkel, juwelier, kapper, dokter, een boetiek, een reeks winkels (tegen betaling) en 2 amfitheaters. Accommodatie Junior Suite met Uitzicht op de Tuin
De junior suites zijn ongeveer 52 m² groot en voorzien van een kingsize bed of twee queensize bedden, een slaapbank, minibar (dagelijks bijgevuld), thee-/koffieset, strijkijzer met strijkplank, airconditioning, plafondventilator, kluis, satelliet TV, Wi-Fi (inclusief), telefoon, bad en douche, toilet. Daarnaast is er een whirlpool in de kamer, een haardroger, badjassen en een balkon (JGB/JG4/JGK/JGS). Ook te boeken als budget junior suite (SJ2/SK4/SKr/SKZ) en als strandzijde (BSJ).
Suite met uitzicht op de tuin
De suites zijn ongeveer 67 m² groot en beschikken over een aparte slaapkamer met een kingsize bed, een woongedeelte met een slaapbank, een jacuzzi in de badkamer en 2 balkons. Verder dezelfde uitrusting als de junior suites (GS2/GSD/GSV).
Romantische bungalow aan het meer
Ze beschikken over dezelfde faciliteiten als de suites, liggen direct aan het meer en beschikken over een eigen aanlegsteiger met kano en buitendouche. Woon- en slaapkamer op hetzelfde niveau. Alleen te boeken voor volwassenen (R2N).
Kennisgeving
In het Caribisch gebied zijn de meeste kamers uitgerust met twee queensize bedden (ca. 1,40 x 2 m). Bij een bezetting van 2 volwassenen + 1/2 kind/3 volwassenen worden er geen extra bedden in de kamer geplaatst, wat betekent bezetting: 2 personen per bed, zelfs als extra bedden op de bevestiging vermeld staan!
Alles inclusief Alles inclusief
Alle maaltijden in showcooking. In de avond is, afhankelijk van beschikbaarheid, ook Dine Around á la carte mogelijk (verzorgde kleding is verplicht), Bites en internationale non-alcoholische dranken de klok rond, alcoholische dranken van 11.00 tot 02.00 uur. Bier, frisdrank en snacks van 02.00 uur tot 08.00 uur in de sportbar. Roomservice (10.00 - 23.00 uur).
Sporten inbegrepenFitnesscentrum, aerobics, aquafitness, windsurfen, catamaranzeilen, kajaks, waterfietsen, snorkeluitrusting (tegen borg), boogschieten, voetbal, strandvoetbal, volleybal, beachvolleybal, minigolf, badminton, paddle-tennis, tafeltennis.Sport tegen betalingSurfschool (externe aanbieder), zeil- en windsurfcursussen, duiken, gemotoriseerde watersporten en diepzeevissen.HotelserviceValutawissel, wasservice tegen betaling, conciërgeservice, bagageservice, businesscentrum, vergaderfaciliteiten. Let opDressvoorschrift: Casual, knielange broek voor heren verplicht in de à la carte restaurants. Het dragen van een polsbandje is noodzakelijk om te kunnen profiteren van de all-inclusive diensten. Het is verboden alcoholische dranken te schenken aan jongeren onder de 18 jaar. Spanning: 110V. In Mexico kunnen wastafels of badkuipen/whirlpools openlijk worden geïntegreerd in het algemene woongedeelte van de hotelkamer, zonder enige ruimtelijke scheiding. Op 1 april 2021 is een toeristenbelasting van kracht geworden en bedraagt momenteel een eenmalig bedrag van 224 Mexicaanse pesos of ongeveer 11 dollar per persoon, ongeacht de geplande verblijfsduur in het land. De belasting kan vóór vertrek elektronisch worden betaald via de volgende link: //www.visitax.gob.mx/sitio/ Als alternatief kan de belasting ook contant worden betaald bij binnenkomst op de luchthaven. Hier is het raadzaam om het juiste bedrag in Mexicaanse peso's of Amerikaanse dollars mee te nemen. In de catalogus "Long Distance Travel" Zomer 2024 op pagina 57. Entertainment Animatie voor volwassenen, dagelijkse sportanimatie, shows, live band/muziek, karaoke, kookcursussen, danscursussen, Thema-avonden, darten, jeu de boules, sjoelbak, biljartKinderprogrammaApart kinderbad, babyclub (1-3 jaar), miniclub (4-12 jaar), tienerclub (13-18 jaar), nieuw waterpark in het zusje hotel Grand Palladium Edgenah.Aankomst met de autoParkeermogelijkheden: parkeerplaats (na beschikbaarheid), parkeerplaatsen niet overdekt.WellnessTegen betaling (deels verzorgd door derden) Wellnessruimte/spa vanaf 18 jaar, massages: klassieke massage, hotstonemassage, shiatsumassage, medische behandelingen, schoonheids-/cosmetisch centrum, kapper.CreditcardVisa, MasterCard, American Express, EC-kaart/Maestro.Seizoensgebonden kennisgevingAls u tussen april en december verblijft, kan er door wind en temperatuur meer zeewier en algen voorkomen en actueel. Met name in het Caribisch gebied is er vaak sprake van een verhoogd voorkomen van bruinalgen. Het strand en de zee worden getroffen. Het hotelmanagement en de lokale autoriteiten proberen uiteraard in samenwerking met de lokale autoriteiten de getroffen delen van het strand schoon te maken. Hiervoor is echter wel geschikte apparatuur nodig die een klein achtergrondgeluid produceert.