JavaScript staat uit in je instellingen. Zet JavaScript aan om gebruik te maken van D-reizen.nl.
Hotel Villas HM Palapas del Mar - Mexico boeken? D-reizen

Hotel Villas HM Palapas del Mar

Mexico - Yucatan - Isla Holbox

Foto Hotel Villas HM Palapas del Mar **** Isla Holbox
8.8
Foto Hotel Villas HM Palapas del Mar **** Isla Holbox
Foto Hotel Villas HM Palapas del Mar **** Isla Holbox
Foto Hotel Villas HM Palapas del Mar **** Isla Holbox
15
Hotel Villas HM Palapas del Mar
  • Tijd voor jouw vakantie!
  • Ontdek het karakter van Yucatan
  • Stap op een huurfiets
  • Kies voor de optie All Inclusive

Verblijven in een aangename accommodatie in Isla Holbox? Hotel Villas HM Palapas del Mar is een luxe 4-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 3098 reizigers beoordelen Hotel Villas HM Palapas del Mar gemiddeld met een 9. Meer weten? Bekijk dan nu de fotos en beoordelingen van Hotel Villas HM Palapas del Mar, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Mexico? Boek jouw vakantie naar Hotel Villas HM Palapas del Mar vandaag nog!

Algemeen

LocatieHet hotel ligt op het kleine, natuurlijke eiland Holbox, direct aan het fijne zandstrand. Het dichtstbijzijnde stadscentrum bereikt u na ongeveer 1 km. De luchthaven van Cancun ligt op ongeveer 180 km/3 uur rijden.FaciliteitenHet kleine hotel is vanuit ecologisch oogpunt in de natuurlijke omgeving geïntegreerd en beschikt in totaal over 52 suites, verdeeld over 15 gebouwen. In de buitenruimte, ingebed in tropische vegetatie, bevindt zich een zwembad dat uitnodigt tot ontspannen en vertoeven. Een buffetrestaurant, een à-la-carterestaurant (Japans, tegen betaling) en twee bars zorgen voor uw fysieke welzijn. In bepaalde zones is gratis WiFi beschikbaar. Ligstoelen, parasols en strandlakens zijn inbegrepen bij het zwembad en het strand
De gezellige kamers zijn voorzien van een kingsize bed, bad/douche, haardroger, plafondventilator, airconditioning, minibar (tegen betaling), kluis, telefoon, satelliet-tv en een gemeubileerd balkon (JS2/JS1). Ook te boeken met privézwembad en gemeubileerd terras (inclusief hangmat) (ZJP).

Juniorsuite superieur
Hebben dezelfde faciliteiten als de junior suites en zijn groter en ruimer (2JS/1JS).

Kennisgeving
In het Caribisch gebied zijn de meeste kamers uitgerust met twee queensize bedden (ca. 1,40 x 2 m). Bij een bezetting van 2 volwassenen + 1/2 kind/3 volwassenen worden er geen extra bedden in de kamer geplaatst, wat betekent dat de bezetting 2 personen per bed is, zelfs als er extra bedden op de bevestiging staan vermeld!

Maaltijden ontbijt/halfpension
Ontbijt in de vorm van een buffet en, als u halfpension boekt, een extra diner in de vorm van een buffet.

All-inclusive AI
Alle maaltijden in buffetvorm. Lokale alcoholische en niet-alcoholische dranken in de bars van 11.00 tot 23.00 uur. Snacks 11.00 tot 19.00 uur

Kennisgeving
Het hotel beschikt niet over bekende alcoholmerken of dure en bijzondere voedingsmiddelen zoals: B. Kreeft.

Sport inbegrepenFietsverhuur (bij boeking All Inclusive).Sport tegen betalingKitesurfen, snorkelen, paardrijden en vissen tegen betaling.HotelserviceWi-Fi inbegrepen in het gehele hotelcomplex.OpmerkingIn Mexico kunnen wastafels of badkuipen/whirlpools geopend zijn zonder ruimtelijke scheiding in het algemene woongedeelte van de hotelkamer worden geïntegreerd.
Als u na 17.00 uur arriveert, is er geen veerboottransfer op dezelfde dag mogelijk.
Er zijn geen rookruimtes in het hotel.
Op 1 april 2021 is een toeristenbelasting van kracht geworden en bedraagt momenteel een eenmalig bedrag van 224 Mexicaanse pesos of ongeveer 11 dollar per persoon, ongeacht de geplande verblijfsduur in het land. De belasting kan vóór vertrek elektronisch worden betaald via de volgende link: //www.visitax.gob.mx/sitio/ Als alternatief kan de belasting ook contant worden betaald bij binnenkomst op de luchthaven. Het is raadzaam om het juiste bedrag in Mexicaanse peso's of Amerikaanse dollars bij u te hebben. Wellnessmassages (tegen betaling). Creditcard Mastercard, Visa en American Express. Seizoensinformatie Als u tussen april en december verblijft, kan er sprake zijn van een toename van de wind , temperatuur en stroming Zeewier en algen verschijnen. Met name in het Caribisch gebied is er vaak sprake van een verhoogd voorkomen van bruinalgen. Het strand en de zee worden getroffen. Het hotelmanagement en de lokale autoriteiten proberen uiteraard in samenwerking met de lokale autoriteiten de getroffen delen van het strand schoon te maken. Dit vereist echter het gebruik van geschikte apparatuur die een licht achtergrondgeluid produceert.

Lees meer

Locatie & omgeving

Reviews

8.8
Uitstekend 500+ beoordelingen
  • Ligging 10
  • Kindvriendelijkheid 6
  • Hygiëne 10
  • Faciliteiten 10
  • Animatie 6
  • Kamer 10
  • Personeel 8
  • Eten & Drinken 10
  • Kwaliteit Bedden 10
  • Prijs/Kwaliteit 10
  • Fantastisch hotel 10 november 2022
    10

    Wat een geweldig hotel. Zo mooi en Chil. Schoon en goed ontbijt. Echt een droom locatie. Ook het strand. Zeer zeker voor herhaling vatbaar. Ligging nog geen 10 minuten lopen naar centrum

    Lees meer

Daarom kies je voor

Online géén boekingskosten

Géén boekingskosten t.w.v. €34,50 op alle vakanties wanneer je online bij D-reizen boekt!

Altijd de beste deal

Supersnel vind & vergelijk je bij ons de allerbeste deals van verschillende aanbieders.

Veilig op vakantie

D-reizen is aangesloten bij SGR, ANVR en Calamiteitenfonds. Jij reist daarom met zekerheid en garantie.

Ruim 75 reisbureaus

Kom je er niet uit? Wij helpen je graag verder. Telefonisch, online of in één van onze reisbureaus.

Meer over D-reizen
Hotel Villas HM Palapas del Mar
8.8
Uitstekend 500+ beoordelingen
p.p. vanaf 1664, -
Checken