Faciliteiten
- Receptie in Casa Capezzano
- Bar
- Restaurant met terras en panoramisch uitzicht
- Parkeerplaats (gratis)
- 3 zwembaden met ligstoelen (geopend ca. half mei tot half oktober)
- Gratis wifi in de hele accommodatie
- Kleine winkel
- Wijnkelder
Tegen betaling:
- Laadpunt voor elektrische auto's
- Fietsverhuur
Ligging
Rustig gelegen op ca. 15 minuten rijden van San Gimignano. Vanwege de centrale ligging is het ideaal om vanuit hier de verschillende steden in Toscane te bezoeken.
San Gimignano is een Middeleeuws stadje dat bekend is om zijn dertien torens die het silhouet van de stad domineren. Deze zijn in de 12de en 13e eeuw door rivaliserende rijke families opgetrokken. De torens deden dienst als woning en versterking, maar vooral als prestigeobject. Op haar hoogtepunt had de stad zo'n 70 torens.
- Castellina in Chianti (Chianti streek): ca. 30 km
- Volterra: ca. 34 km
- Siena: ca. 48 km
Met de auto:
- Gratis parkeerplaats
Met het vliegtuig:
- Luchthaven Pisa: ca. 76 km
- Luchthaven Florence: ca. 62 km
Bij onze vliegreizen is de transfer van de luchthaven naar uw accommodatie v.v. niet inbegrepen. Wij raden u aan een huurauto bij te boeken. Dit kan eenvoudig in de vervolgstappen van uw boeking.
Accommodatie
De agriturismo bestaat uit het hoofdgebouw Casa Capezzano en twee bijgebouwen Casa Arcangelo en Casa Raffaello, gelegen in een straal van 500 m. Elk gebouw heeft een eigen zwembad. Alle kamers en appartementen zijn verschillend van inrichting. De bovenste etages zijn mansarde kamers en appartementen, sommige types bestaan uit 2 verdiepingen.
De kamers van Poderi Arcangelo zijn sfeervol ingericht in Toscaanse stijl en bevinden zich in het hoofdgebouw of één van de bijgebouwen.
- Tv
- Airconditioning
- Badkamer met douche, toilet en föhn
Standaard kamer : - Met 2-persoonsbed - Bij 3 personen extra bed (max. 3 pers., ca. 15 m²)
Kamer met uitzicht : - Met 2-persoonsbed - Met uitzicht op de heuvels (max. 2 pers., ca. 15 m²)
Junior Suite : - Met 2-persoonsbed - Ruimere kamer (max. 2 pers., ca. 18 m²)
Appartementen
Appartementen
3-kamerappartement : De appartementen van Poderi Arcangelo zijn sfeervol ingericht in Toscaanse stijl en bevinden zich in één van de bijgebouwen. - Ingerichte keuken - Tv - Airconditioning - Badkamer met douche, toilet en föhn - Woongedeelte met slaapbank voor 2 personen - Twee slaapkamers voor 2 personen - Tweede badkamer (max. 6 pers., ca. 70 m²)