JavaScript staat uit in je instellingen. Zet JavaScript aan om gebruik te maken van D-reizen.nl.
Hotel TH Simeri in Simeri Crichi, Italie - D-reizen

Hotel TH Simeri

Italie - Calabria - Simeri Crichi

Foto Hotel TH Simeri **** Simeri Crichi
8.7
Foto Hotel TH Simeri **** Simeri Crichi
Foto Hotel TH Simeri **** Simeri Crichi
Foto Hotel TH Simeri **** Simeri Crichi
13
Hotel TH Simeri
  • Razend populair in Italie
  • Ideale locatie aan het strand
  • Speel volleybal met andere gasten
  • Wat een luxe: All In te boeken

Verblijven in een aangename accommodatie in Simeri Crichi? Hotel TH Simeri is een luxe 4-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 81 reizigers beoordelen Hotel TH Simeri gemiddeld met een 9. Meer weten? Bekijk dan nu de fotos en beoordelingen van Hotel TH Simeri, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Italie? Boek jouw vakantie naar Hotel TH Simeri vandaag nog!

Algemeen

LiggingDirect aan het fijne privézandstrand. Genesteld in het groen met schaduwrijke bomen. Het centrum bereikt u na ca. 8 km. De reistijd naar de luchthaven Lamezia Terme bedraagt ongeveer 45 minuten.FaciliteitenHet hotel beschikt over 265 gerenoveerde kamers, die als een kleine bungalownederzetting in het complex zijn verspreid. Verdere faciliteiten omvatten een receptie, Wi-Fi, restaurant en een bar. In het mediterrane buitengedeelte bevindt zich het zwembad met apart kinderbad en een zonneterras. Ligstoelen en parasols bij het zwembad inbegrepen, op het strand vanaf de 4e rij inbegrepen. Strandlakens bij het zwembad en op het strand tegen betaling. Accommodatie tweepersoonskamer Villini
De kamers zijn voorzien van bad/douche, toilet, haardroger, satelliet-tv, telefoon, airconditioning, minibar (tegen betaling), kluis en een stapelbed voor de 3e en 4e persoon.

Tweepersoonskamer in de tuin
Beschikken over dezelfde faciliteiten als de Villini tweepersoonskamers, zonder stapelbed, voor maximaal 3 personen.

All-inclusive Zacht all-inclusive
Alle maaltijden in buffetvorm. Mineraalwater, frisdranken en huiswijn bij de maaltijden. Frisdranken en water van 10.00 uur tot 22.00 uur in de bar, die op elk moment gratis is. Op het strand zijn 1 parasol en 2 ligstoelen per kamer inbegrepen.

Alles inclusief
Vanaf 18 jaar: extra koffie, bier en lokale alcoholische dranken aan de bar (10.00 - 22.00 uur).

Sport inbegrepenVoetbal, beachvolleybal, tafeltennis, tennis.Sport tegen betalingTennislessen.EntertainmentAnimatie met spelletjes en sportactiviteiten, amfitheater, disco.KinderprogrammaKinderclub: TH Baby 3-5 jaar, TH Kinderen 6-7 jaar, TH Fun 8- 10 jaar. Jeugdclub: TH Teeny 11-13 jaar, TH Junior 14-18 jaar tegen betaling.

Lees meer

Locatie & omgeving

Reviews

8.7
Uitstekend 50+ beoordelingen

      Daarom kies je voor

      Online géén boekingskosten

      Géén boekingskosten t.w.v. €34,50 op alle vakanties wanneer je online bij D-reizen boekt!

      Altijd de beste deal

      Supersnel vind & vergelijk je bij ons de allerbeste deals van verschillende aanbieders.

      Veilig op vakantie

      D-reizen is aangesloten bij SGR, ANVR en Calamiteitenfonds. Jij reist daarom met zekerheid en garantie.

      Ruim 75 reisbureaus

      Kom je er niet uit? Wij helpen je graag verder. Telefonisch, online of in één van onze reisbureaus.

      Meer over D-reizen
      Hotel TH Simeri
      8.7
      Uitstekend 50+ beoordelingen
      p.p. vanaf 524, -
      Checken