JavaScript staat uit in je instellingen. Zet JavaScript aan om gebruik te maken van D-reizen.nl.
Hotel Cretan Beach Resort - Georgioupolis - D-reizen

Hotel Cretan Beach Resort

Griekenland - Kreta - Georgioupolis

Foto Hotel Cretan Beach Resort *** Georgioupolis
8.5
Foto Hotel Cretan Beach Resort *** Georgioupolis
Foto Hotel Cretan Beach Resort *** Georgioupolis
Foto Hotel Cretan Beach Resort *** Georgioupolis
5
Hotel Cretan Beach Resort
  • Tijd voor jouw vakantie!
  • Beleef de charme van Kreta
  • Leuke shows in de avond
  • Ontdek de service van het hotel

Verblijven in een aangename accommodatie in Georgioupolis? Hotel Cretan Beach Resort is een comfortabel 3-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 653 reizigers beoordelen Hotel Cretan Beach Resort gemiddeld met een 9. Meer weten? Bekijk dan nu de fotos en beoordelingen van Hotel Cretan Beach Resort, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Griekenland? Boek jouw vakantie naar Hotel Cretan Beach Resort vandaag nog!

Algemeen

LocatieHet comfortabele hotel Cretan Beach Resort ligt direct aan het strand, omgeven door tavernes en winkels. Geniet van het prachtige uitzicht op het diepblauwe water tijdens een strandwandeling. Het stadscentrum van Georgioupolis ligt op ongeveer 4 km afstand. Het is ca. 48 km naar de luchthaven van Chania en ca. 100 km naar de luchthaven van Heraklion. Faciliteiten Het alleen voor volwassenen bestemde hotel Cretan Beach Resort, dat als origineel uit Schauinsland-reisen kan worden geboekt, beschikt in totaal over 70 kamers, verdeeld over een hoofdgebouw. gebouw en diverse bungalowgebouwen verdelen. Voorzieningen zijn onder andere een 24-uurs receptie, Wi-Fi (inbegrepen), een restaurant en een grote bar. Buiten vindt u een verzorgde en fraai aangelegde tuin met talrijke palm- en olijfbomen, een zoetwaterzwembad met whirlpool, een poolbar en een uitnodigend zonneterras. Ligstoelen en parasols zijn gratis beschikbaar voor de gasten bij het zwembad en op het privéstrand. Badhanddoeken zijn tegen betaling van een borg bij de receptie beschikbaar voor de gasten. Accommodatie tweepersoonskamer superior
De moderne kamers beschikken over een douche/wc, haardroger, individueel regelbare airconditioning (inbegrepen), koelkast met mineraalwater (inbegrepen bij aankomst), waterkoker, Wi-Fi (inbegrepen), 32'' satelliet-tv, huurkluis, balkon of terras (DSU). Tegen meerprijs ook te boeken met zijdelings zeezicht (DSS), direct zeezicht (DMU) of voor eenmalig gebruik (DSE).

Maaltijden all-inclusive
Alle hoofdmaaltijden in buffetvorm. Er worden vegetarische gerechten aangeboden. Voor het diner is passende kleding vereist.

Alles inclusief Alles inclusief
Ontbijt (07.30 - 10.30 uur), lunch (12.30 - 14.30 uur) en diner (18.30 - 20.30 uur) in buffetvorm met showcooking en thema-avonden. Snacks vanaf 12.00 uur en broodjes en koffie en cake vanaf 17.00 uur. Lokale alcoholische en non-alcoholische dranken en cocktails zijn inbegrepen in de bar, die geopend is van 10.00 tot 23.00 uur.

Let opAlleen volwassenen (boekbaar vanaf 16 jaar).
Hotelcontact: Cretan Beach Resort Kavros, Georgioupolis/Paralia Kourna, Chania/Kreta 73007, Griekenland Telefoon: +30 28250 61117 Fax: +30 28250 61221 E-mail: cretanbeachresort@gmail.com In de catalogus "Griekenland · Cyprus" Zomer 2025 op pagina 36.Entertainment1x per week Avondentertainment met shows.CreditcardMasterCard en Visa.

Lees meer

Locatie & omgeving

Reviews

8.5
Uitstekend 500+ beoordelingen
  • Ligging 8
  • Hygiëne 8
  • Faciliteiten 8
  • Kamer 8
  • Personeel 10
  • Eten & Drinken 6
  • Kwaliteit Bedden 8
  • Prijs/Kwaliteit 8
  • Fijn, rustig hotel 28 mei 2025
    8.0

    Net hotel met vriendelijk personeel. Veel variatie in eten, wij vonden vaak 1 gerecht echt lekker en de rest wel oké. Voor uitjes vanuit het hotel is vervoer wel noodzakelijk. In de straat tegenover het hotel zijn vele mogelijkheden om een auto of quad te huren of om met een georganiseerde excursie mee te gaan. Strand bij het hotel is een mooi zandstrand. Er zijn geen rotsen dus het leent zich minder voor snorkelen.

    Lees meer

Daarom kies je voor

Online géén boekingskosten

Géén boekingskosten t.w.v. €34,50 op alle vakanties wanneer je online bij D-reizen boekt!

Altijd de beste deal

Supersnel vind & vergelijk je bij ons de allerbeste deals van verschillende aanbieders.

Veilig op vakantie

D-reizen is aangesloten bij SGR, ANVR en Calamiteitenfonds. Jij reist daarom met zekerheid en garantie.

Ruim 75 reisbureaus

Kom je er niet uit? Wij helpen je graag verder. Telefonisch, online of in één van onze reisbureaus.

Meer over D-reizen
Hotel Cretan Beach Resort
8.5
Uitstekend 500+ beoordelingen
p.p. vanaf 532, -
Checken