Ben je op zoek naar een ontspannen vakantie op het zonnige eiland Kos? In het charmante kustplaatsje Kardamena vind je het 2-sterren Cleopatra Classic Hotel, een ideale plek voor een onvergetelijk verblijf. Het hotel ligt op slechts 100 meter van het strand, waardoor je binnen enkele minuten kunt genieten van zon en zee. Het levendige centrum van Kardamena, met tal van winkels, tavernas en uitgaansgelegenheden, bevindt zich op ongeveer 500 meter afstand. Het hotel beschikt over een verfrissend buitenzwembad met zonneterras, waar je kunt ontspannen op comfortabele ligbedden. De kamers zijn voorzien van moderne faciliteiten, waaronder airconditioning en een eigen balkon. Begin je dag met een heerlijk ontbijt en ontdek daarna de schoonheid van Kos. Boek nu je verblijf bij D-reizen en beleef een zorgeloze vakantie in Cleopatra Classic Hotel!
Uitstekende locatie: op slechts 100 meter van het strand en dicht bij het centrum van Kardamena
Waarom naar Cleopatra Classic Hotel?
Cleopatra Classic Hotel biedt 44 ruime kamers, elk uitgerust met airconditioning, een koelkast en een eigen balkon met uitzicht op het zwembad, de bergen of de tuin. Bij aankomst word je verwelkomd in de gezellige lobby met een 24-uursreceptie, waar WiFi beschikbaar is. Het hotel beschikt over een buitenzwembad met een apart kindergedeelte, omgeven door een zonneterras met ligstoelen en parasols. 's Ochtends wordt er een continentaal ontbijt geserveerd in de ontbijtruimte.
Faciliteiten Cleopatra Classic Hotel
Algemeen:
- 44 kamers
- Lobby
- 24-uursreceptie
- WiFi
- Parkeergelegenheid
- Terras
|
Zwembad:
- Buitenzwembad
- Apart kindergedeelte
- Zonneterras
- Ligstoelen met parasols
|
In de omgeving van Cleopatra Classic Hotel
Cleopatra Classic Hotel ligt op slechts 100 meter van het strand van Kardamena, ideaal voor een dagje zonnebaden en zwemmen. Het centrum van Kardamena, met diverse winkels, restaurants en bars, bevindt zich op ongeveer 500 meter afstand, perfect voor een avondje uit. Voor cultuurliefhebbers is de historische stad Kos, met bezienswaardigheden zoals het Asklepieion en het kasteel van Kos, een aanrader en ligt op circa 26 kilometer afstand. De internationale luchthaven van Kos bevindt zich op ongeveer 6 kilometer van het hotel, wat neerkomt op een autorit van circa 15 minuten.
Verzorging
Bij Cleopatra Classic Hotel verblijf je op basis van logies en ontbijt of halfpension. Het ontbijt wordt dagelijks geserveerd in de ontbijtruimte en bestaat uit een continentaal buffet. Voor lichte maaltijden en snacks kun je terecht bij de poolbar en snackbar. In de directe omgeving van het hotel vind je diverse restaurants en taverna's waar je kunt genieten van de Griekse keuken.
Kamerinformatie Cleopatra Classic Hotel
De kamers van Cleopatra Classic Hotel zijn ruim en comfortabel ingericht. Elke kamer beschikt over moderne faciliteiten zoals airconditioning, een koelkast en een televisie. Daarnaast heeft iedere kamer een eigen balkon met uitzicht op het zwembad, de bergen of de tuin, zodat je kunt genieten van een ontspannen moment in de buitenlucht. De badkamer is voorzien van een douche, toilet en haardroger. Voor extra gemak is er een kluisje aanwezig (€). Deze kamers bieden alles wat je nodig hebt voor een zorgeloos verblijf op Kos!