Aparthotel Residhome Prestige Val D Europe

  • *
  • *
  • *
  • *

Montevrain, Ile de France, Frankrijk

  • Uitstekende optie in Ile De France
  • Ontsnap aan het alledaagse leven
  • Speel een potje biljart
  • Prachtig vakantieadres

Omschrijving over Aparthotel Residhome Prestige Val D Europe

Verblijven in een aangename accommodatie in Montevrain? Aparthotel Residhome Prestige Val D Europe is een luxe 4-sterren aparthotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 8234 reizigers beoordelen Aparthotel Residhome Prestige Val D Europe gemiddeld met een 8. Meer weten? Bekijk dan nu de foto's en beoordelingen van Aparthotel Residhome Prestige Val D Europe, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Frankrijk? Boek jouw vakantie naar Aparthotel Residhome Prestige Val D Europe vandaag nog!

Ligging

- In Val d'Europe, op ca. 10 minuten rijden of per RER van Disneyland® Paris.
- De toegang tot de RER metrohalte ligt direct naast het appartementencomplex.
- Per RER-metro reis je in ca. 50 minuten naar hartje Parijs.

Met de auto:
- Onder het aparthotel bevindt zich een parkeergarage. De kosten zijn ca. € 15,- per dag.

Met de trein:
- Met Eurostar reis je naar station Marne-la-Vallee, stap hierover op de RER en stap uit bij halte Val d'Europe. Vanaf hier loop je in ca. 5 minuten naar het hotel.

Faciliteiten

- Receptie
- Lift
- Ontbijtrestaurant
- Bar
- Gratis wifi

Appartementen

Studio (max. 2 personen) :  - Woonkamer met 2-persoonsbed of twee aparte bedden - Volledig ingerichte keuken met magnetron, koelkast en kookplaat - TV, kluisje, badkamer met bad of douche, toilet en föhn  
2-kamerappartement (max. 6 personen) :  - Slaapkamer met een 2-persoonsbed of twee 1-persoonsbedden - Woonkamer met een slaapbank - Volledig ingerichte keuken met magnetron, koelkast en kookplaat - TV, kluisje, badkamer met bad of douche, toilet en föhn  

Algemeen

Appartementencomplex in Val d’Europe, op ca. 10 minuten met de auto of RER van Disneyland® Paris. De studio’s en appartementen beschikken over een eigen keuken en zijn te boeken tot 6 personen, handig voor gezinnen. Zo is het mogelijk om 's ochtends zelf je ontbijt te maken of boek dit gewoon bij en schuif aan in het ontbijtrestaurant. De bar is er om je aan het einde van de dag te voorzien van een drankje.

Tijd om op pad te gaan? Met de RER reis je eenvoudig vanaf station Val d'Europe naar station Marne-la-Vallee (maar één halte) bij de ingang van de Disney® parken.

Opmerkingen

- Om dit hotel te reserveren dient minimaal één reiziger per kamer op de dag van vertrek 18 jaar of ouder te zijn.
- Indien je een reis per trein boekt is, dan is de boeking op aanvraag. Dit betekent dat de boeking niet direct definitief is, maar dat we eerst zullen controleren of de reis nog beschikbaar is. Indien het beschikbaar is, dan is de boeking definitief. Mocht het geselecteerde tarief niet meer beschikbaar zijn, dan zullen wij een vrijblijvend voorstel doen voor een passend alternatief.

Inbegrepen

Inbegrepen

  • Gratis wifi

Niet inbegrepen

Niet inbegrepen

  • Parkeergarage onder het complex ca. € 15,- per dag

Kinderkorting

Voor dit hotel geldt de volgende kinderkorting

Indien u de leeftijd van meereizende kinderen invult dan wordt rechts in de prijsopgave de juiste kinderprijs getoond. 

  • Kinderprijs geldt alleen als kinderen slapen in een kamer met minimaal twee volbetalende personen.
  • Indien kinderen gratis overnachten dienen de eventuele extra kosten voor maaltijden, kinderbed, etc. ter plaatse te worden betaald.

Alle prijzen & boeken