JavaScript staat uit in je instellingen. Zet JavaScript aan om gebruik te maken van D-reizen.nl.
Hotel Maria Palace - Zonnestrand Sunny Beach - D-reizen
Foto Hotel Maria Palace **** Zonnestrand Sunny Beach
7.6
Foto Hotel Maria Palace **** Zonnestrand Sunny Beach
Foto Hotel Maria Palace **** Zonnestrand Sunny Beach
Foto Hotel Maria Palace **** Zonnestrand Sunny Beach
16
Hotel Maria Palace
  • Tijd voor de welverdiende vakantie
  • Ontdek Zwarte Zeekust
  • Nieuwe vrienden maken bij kidsclub
  • Wat een luxe: All In te boeken

Verblijven in een aangename accommodatie in Zonnestrand Sunny Beach? Hotel Maria Palace is een luxe 4-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 596 reizigers beoordelen Hotel Maria Palace gemiddeld met een 8. Meer weten? Bekijk dan nu de fotos en beoordelingen van Hotel Maria Palace, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Bulgarije? Boek jouw vakantie naar Hotel Maria Palace vandaag nog!

Algemeen

LiggingHet hotel, gelegen in het hart van Sunny Beach (slechts ca. 850 m van het fijne zandstrand), biedt dankzij de centrale ligging veel afwisseling en vakantieplezier. Alle bezienswaardigheden in de omgeving, zoals: B. het grote aquapark is gemakkelijk te bereiken. Met zijn bruisende nachtleven is Sunny Beach een populaire plek voor strandvakanties en overdag winkelen. Met zijn lange en mooie boulevard, vele bars, restaurants en vrijetijdsactiviteiten is de plaats ideaal voor een allround geslaagde vakantie voor elke leeftijdsgroep. Een uitstapje naar het nabijgelegen historische oude centrum van Nessebar en de watertaxiritten worden aanbevolen. Bushalte ligt vlakbij het hotel. De luchthaven Burgas ligt op ongeveer 27 km afstand.FaciliteitenHet Hotel Maria Palace wacht op zijn gasten in een lichte en vriendelijke ontvangsthal met receptie en een lobbybar (liften aanwezig). In het buitengedeelte kunnen de gasten een groot buitenzwembad met zonneterras verwachten. Ligstoelen en parasols zijn inbegrepen bij het zwembad (afhankelijk van beschikbaarheid). Accommodatie tweepersoonskamer
De moderne, lichte en vriendelijk ingerichte tweepersoonskamers (ca. 26m²) zijn voorzien van airconditioning (centraal geregeld), een zithoek, kabel-tv (flatscreen), een kluisje (inbegrepen), een minikoelkast, een waterkoker en altijd bijgevulde koffie /thee -Accessoires, douche/toilet, haardroger, toiletartikelen (inbegrepen), een bureau en een gemeubileerd balkon. Tegen meerprijs ook te boeken voor alleengebruik of alleenstaanden met kinderen.

Appartement 1 slaapkamer zonder kitchenette
De appartementen met 1 slaapkamer (ca. 50 m²) zijn op dezelfde manier uitgerust als de tweepersoonskamers, maar hebben ook een aparte slaapkamer en een woonkamer met een bank (extra slaapmogelijkheid), maar beschikken niet over een kitchenette.

Geweldige economy kamer
De super economy kamers zijn net als de tweepersoonskamers uitgerust, maar liggen mogelijk op een minder gunstige locatie.

All-inclusive All-inclusive
Alle maaltijden zijn in buffetvorm in het hoofdrestaurant. Ontbijt rond 8.00 - 10.00 uur, lunch rond 12.00 - 14.00 uur en diner rond 20.30 uur. Warme en koude dranken, frisdranken, bier van de tap en open huiswijn zijn bij de maaltijd inbegrepen. IJs bij het lunch- en dinerbuffet, fruit, koekjes, gebak, pizza en broodjes vanaf ongeveer 17.00 uur in de lobbybar, slush-ijs (granita), diverse warme en koude dranken, frisdrank drankjes, tap - Bier en open huiswijn van circa 10.00 tot 22.00 uur

Sport inbegrepenFitnessruimteSport tegen betalingLokale aanbiedingen in de stad en op het strand bieden een breed scala aan sport- en vrijetijdsactiviteiten.HotelserviceBabybedje (inbegrepen indien vooraf geboekt). Wi-Fi (inbegrepen in het hele hotel). Wasservice (tegen betaling). Parkeerplaats (tegen betaling en afhankelijk van beschikbaarheid).Let opHet hotel is rolstoeltoegankelijk.EntertainmentGevarieerd entertainment overdag 6 dagen per week en 3x per week avondentertainment voor volwassenen en kinderen 1.7.-31.8. De animatie vindt plaats in het Engels en Bulgaars. Volop vertier in de directe omgeving van het hotel. Kinderprogramma Kinderspeeltuin en miniclub (4-12 jaar). Minidisco 6x/week

Lees meer

Locatie & omgeving

Reviews

7.6
Goed 500+ beoordelingen

      Daarom kies je voor

      Online géén boekingskosten

      Géén boekingskosten t.w.v. €34,50 op alle vakanties wanneer je online bij D-reizen boekt!

      Altijd de beste deal

      Supersnel vind & vergelijk je bij ons de allerbeste deals van verschillende aanbieders.

      Veilig op vakantie

      D-reizen is aangesloten bij SGR, ANVR en Calamiteitenfonds. Jij reist daarom met zekerheid en garantie.

      Ruim 75 reisbureaus

      Kom je er niet uit? Wij helpen je graag verder. Telefonisch, online of in één van onze reisbureaus.

      Meer over D-reizen
      Hotel Maria Palace
      7.6
      Goed 500+ beoordelingen
      p.p. vanaf 478, -
      Checken