JavaScript staat uit in je instellingen. Zet JavaScript aan om gebruik te maken van D-reizen.nl.
Hotel Maril Beach en Spa Hotel - Didim boeken? D-reizen

Hotel Maril Beach en Spa Hotel

Turkije - Egeische Kust - Didim

Foto Hotel Maril Beach en Spa Hotel ***** Didim
8.2
Foto Hotel Maril Beach en Spa Hotel ***** Didim
Foto Hotel Maril Beach en Spa Hotel ***** Didim
Foto Hotel Maril Beach en Spa Hotel ***** Didim
25+
Hotel Maril Beach en Spa Hotel
  • Luxueus 5-sterren hotel
  • Droombestemming in Didim
  • Nieuwe vrienden maken bij kidsclub
  • Wat een luxe: All In te boeken

Zien en genieten van de zee! Beleef een ontspannen vakantie in het nieuw gebouwde, moderne vakantieresort of ontspan met een zonnebad op het nabijgelegen strand. De schilderachtige omgeving biedt de beste voorwaarden voor een rustgevende vakantie. Ontspannen vakantiedagen zijn daarmee gegarandeerd.

Ligging

Het privéstrand van het hotel ligt op ca. 150 m. In het Altinkum vakantiegebied met tal van winkel- en uitgaansmogelijkheden zoals cafés en strandbars in de buurt. Het centrum van Didim ligt op ca. 1 km afstand.

Faciliteiten

Zwembad, ligstoelen, parasols bij het zwembad en het strand inbegrepen. Ontvangsthal, receptie, wifi in het hele hotel, buffetrestaurant, à-la-carte restaurant (tegen betaling). Status Cat: 5 sterren, 192 kamers.

Verblijfstype

• Tweepersoonskamer (DZ, ca. 35 m²), airconditioning, mini-koelkast, koffie-/theeset, tv, kluis. Douche, wc, föhn. Balkon. Naar keuze uitzicht op zee/zijaanzicht. uitzicht op zee (DZM). Max. 3V+1K, te boeken voor alleengebruik (EZ, EZM) • Familiekamer (FZ, ca. 50 m²), 2 aparte slaapkamers, airconditioning, 2x mini-koelkast, koffie-/theeset, tv, kluis. Douche, wc, föhn. Balkon, naar keuze uitzicht op zee (FZM). 4V+2K max • Suite (SU, ca. 56 m²), gecombineerde woon-/slaapkamer, airconditioning, mini-koelkast, koffie-/theeset, tv, kluis. Douche, Jacuzzi, toilet, haardroger. Balkon, uitzicht op zee. Max. 3E+1K

Eten & Drinken

• All Inclusive Plus: Ontbijtbuffet, lunch en diner als warm/koud buffet • Snacks overdag, ijs • 's Middags thee, gebak • middernachtelijke snack • Alcoholvrije drankjes, nationale en sommige internationale alcoholische drankjes 24 uur per dag • Dagelijks bijvullen van de mini-koelkast met water

Wellness & Fitness

• 2.000 m² wellnesscentrum, sauna, Turks bad, zoutgrot, massageruimtes • Overdekt zwembad • Behandelingen zoals massages, kuren, scrubs tegen betaling

Entertainment

• Entertainmentprogramma overdag en 's avonds met sportieve spellen en wedstrijden (licht entertainmentprogramma in voor- en naseizoen).

Minis, Maxis & Teens ((4-12 j.))

• Miniclub (etc.) • Aparte kinderbad

Lees meer

Locatie & omgeving

Reviews

8.2
Zeer goed 500+ beoordelingen
  • Ligging 8.6
  • Kindvriendelijkheid 6
  • Hygiëne 8
  • Faciliteiten 8.6
  • Kamer 9.3
  • Personeel 8
  • Eten & Drinken 8
  • Kwaliteit Bedden 9.3
  • Prijs/Kwaliteit 8
  • Top hotel! 18 oktober 2024
    10

    Geweldige, medewerkers en top accommodatie! De buffetten waren zeer uitgebreid en de bediening erg gastvrij en behulpzaam.

    Lees meer
  • Geen 5 sterren waard 09 oktober 2024
    4.0

    Het hotel wordt omschreven als een 5 sterren hotel. Dit vonden wij niet juist. 1. De douches waren koud. 2. Het eten was best snel koud, werd niet goed warm gehouden. Als je rond 20.00u kwam was het dus koud. Geen variatie in het eten dus zijn ook maar uit eten gegaan. Dit zijn we niet gewend van 5 sterren hotels in Turkije. 3. Er was veel kapot of ging snel kapot. 4. Het zwembad was ijskoud. 5. Het strand werd niet schoon gehouden, zijn we ook anders gewend van hotels in Turkije. Het hotel heeft een eigen deel, maar er lag super veel rommel en overal peuken. 6. Het hotel bestaat uit 2 torens. Wij kregen mee van gasten in de rechter toren dat er een enorme riool lucht was. Hier hadden wij in de linker toren geen last van.

    Lees meer

Daarom kies je voor

Online géén boekingskosten

Géén boekingskosten t.w.v. €34,50 op alle vakanties wanneer je online bij D-reizen boekt!

Altijd de beste deal

Supersnel vind & vergelijk je bij ons de allerbeste deals van verschillende aanbieders.

Veilig op vakantie

D-reizen is aangesloten bij SGR, ANVR en Calamiteitenfonds. Jij reist daarom met zekerheid en garantie.

Ruim 75 reisbureaus

Kom je er niet uit? Wij helpen je graag verder. Telefonisch, online of in één van onze reisbureaus.

Meer over D-reizen
Hotel Maril Beach en Spa Hotel
8.2
Zeer goed 500+ beoordelingen
p.p. vanaf 434, -
Checken