JavaScript staat uit in je instellingen. Zet JavaScript aan om gebruik te maken van D-reizen.nl.
Hotel Protur Naisa Palma in Spanje, Spanje - D-reizen

Hotel Protur Naisa Palma

Spanje - Mallorca - Palma De Mallorca

Foto Hotel Protur Naisa Palma **** Palma De Mallorca
8.9
Foto Hotel Protur Naisa Palma **** Palma De Mallorca
Foto Hotel Protur Naisa Palma **** Palma De Mallorca
Foto Hotel Protur Naisa Palma **** Palma De Mallorca
18
Hotel Protur Naisa Palma
  • Voor levensgenieters
  • Veel geboekt in Palma De Mallorca
  • Spetteren in het binnenzwembad
  • Geniet van de kleinschaligheid

Verblijven in een aangename accommodatie in Palma De Mallorca? Hotel Protur Naisa Palma is een luxe 4-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 396 reizigers beoordelen Hotel Protur Naisa Palma gemiddeld met een 9. Meer weten? Bekijk dan nu de fotos en beoordelingen van Hotel Protur Naisa Palma, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Spanje? Boek jouw vakantie naar Hotel Protur Naisa Palma vandaag nog!

Algemeen

Protur Naisa Palma is een écht stadshotel. Deze moderne accommodatie is gevestigd in één van de straten die je naar het hart van het historische centrum leiden. Het hotel ligt op slechts 5 minuten loopafstand van de haven- en strandpromenade.

Dit stadshotel is bijzonder te noemen door het buitenzwembad op het dakterras, ideaal tijdens de warme dagen. Mochten de temperaturen tegenvallen, dan kun je altijd nog een duik in het binnenzwembad nemen. Het moderne, urban interieur zorgt ervoor dat je jezelf direct thuis voelt in het hotel. De comfortabele kamers zijn modern ingericht en hebben veel lichtinval, alle benodigde faciliteiten zijn aanwezig. De sportliefhebbers beginnen of eindigen hun dag in de fitness. Of huur een fiets bij het hotel, zo ontdek je stad op een andere (Hollandse) manier.

Faciliteiten

- Receptie
- Lift
- Restaurant voor ontbijt en lunch
- Café
- Dakterras met bar
- Binnen- en buitenzwembad
- Gratis wifi

Tegen betaling:
- Wellness
- Fietsverhuur
- Parkeergarage

Ligging

- Gelegen in het centrum van Palma
- Verschillende culturele hoogtepunten liggen op loopafstand van het hotel
- Playa Ca'n Pere Antoni bevindt zich op slechts 1,5 kilometer afstand

Met het openbaar vervoer:
- Station Palma Intermodal ligt op ca. 15 minuten loopafstand.
- In de nabije omgeving van het hotel vind je verschillende bushaltes.

Met het vliegtuig naar Palma de Mallorca:
- Reis vanaf de luchthaven met het openbaar vervoer in ca. 40 minuten naar het hotel.

Met de huurauto naar het hotel:
- Parkeergelegenheid in parkeergarage van het hotel. Parkeerkosten ca. €16,- per dag.

Kamers (99)

De moderne kamers zijn licht ingericht en beschikken over: - 2-persoonsbed of twee 1-persoonsbedden - Telefoon - Tv - Kluisje - Minibar - Koffie- en theefaciliteiten - Airconditioning - Badkamer met douche, toilet en föhn

Inbegrepen

Inbegrepen

  • Gratis wifi
  • Cityguide met tips over leuke wijken, bezienswaardigheden, winkelen, restaurants, excursies en veel meer

Overige informatie

Gratis reisgids: Bij boeking van een vlieg- of treinreis* kun je na boeking een handige Marco Polo, ANWB Extra of Lonely Planet (Engelstalig) reisgids bestellen ter waarde van € 13,99. Zo kun je je optimaal voorbereiden op je stedentrip. Bekijk de vele bezienswaardigheden, cafés, de lokale keuken, winkelen en uitgaan in deze handige, compacte reisgids. * Niet voor Belfast, Bologna, Marrakech, Nice, Pisa, Palma de Mallorca, Warschau en niet voor last-minute boekingen binnen 14 dagen voor vertrek.

Kinderkorting

Indien u de leeftijd van meereizende kinderen invult dan wordt rechts in de prijsopgave de juiste kinderprijs getoond. 

  • Kinderprijs geldt alleen als kinderen slapen in een kamer met minimaal twee volbetalende personen.
  • Indien kinderen gratis overnachten dienen de eventuele extra kosten voor maaltijden, kinderbed, etc. ter plaatse te worden betaald.

Lees meer

Locatie & omgeving

Reviews

8.9
Uitstekend 200+ beoordelingen

      Daarom kies je voor

      Online géén boekingskosten

      Géén boekingskosten t.w.v. €34,50 op alle vakanties wanneer je online bij D-reizen boekt!

      Altijd de beste deal

      Supersnel vind & vergelijk je bij ons de allerbeste deals van verschillende aanbieders.

      Veilig op vakantie

      D-reizen is aangesloten bij SGR, ANVR en Calamiteitenfonds. Jij reist daarom met zekerheid en garantie.

      Ruim 75 reisbureaus

      Kom je er niet uit? Wij helpen je graag verder. Telefonisch, online of in één van onze reisbureaus.

      Meer over D-reizen
      Hotel Protur Naisa Palma
      8.9
      Uitstekend 200+ beoordelingen
      p.p. vanaf 621, -
      Checken