JavaScript staat uit in je instellingen. Zet JavaScript aan om gebruik te maken van D-reizen.nl.
Hotel BQ Paguera Boutique in Spanje, Spanje - D-reizen

Hotel BQ Paguera Boutique

Spanje - Mallorca - Paguera

Foto Hotel BQ Paguera Boutique **** Paguera
9.1
Foto Hotel BQ Paguera Boutique **** Paguera
Foto Hotel BQ Paguera Boutique **** Paguera
Foto Hotel BQ Paguera Boutique **** Paguera
15
Hotel BQ Paguera Boutique
  • Tophotel in Spanje
  • Hoogwaardig hotel in Paguera
  • Chillen in het bubbelbad
  • Rust & luxe met Adults Only

Verblijven in een aangename accommodatie in Paguera? Hotel BQ Paguera Boutique is een luxe 4-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 53 reizigers beoordelen Hotel BQ Paguera Boutique gemiddeld met een 9. Meer weten? Bekijk dan nu de fotos en beoordelingen van Hotel BQ Paguera Boutique, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Spanje? Boek jouw vakantie naar Hotel BQ Paguera Boutique vandaag nog!

Algemeen

LiggingHet hotel is relatief rustig, licht heuvelachtig gelegen, ca. 200 m van het brede, mooie zandstrand verwijderd. Het centrum van Paguera met de levendige boulevard en talrijke restaurants, cafés en winkels ligt eveneens op ongeveer 200 meter afstand.FaciliteitenHet hotel beschikt over 80 kamers verdeeld over 4 verdiepingen, een ontvangsthal met receptie, lift, een gezellige loungeruimte, een restaurant en een snackbar. met buitenterras en geïntegreerde televisiehoek met satelliet-tv. In het buitengedeelte bevinden zich een zwembad en een zonneterras met ligstoelen en parasols. Accommodatie tweepersoonskamer
Uitgerust met douche/WC, telefoon, flatscreen TV, minikoelkast, airconditioning, huurkluisje, koffiezetapparaat, haardroger, badjas en slippers, badkamerbenodigdheden en balkon (D). Kamergrootte ca. 15-17 m². Deze zijn tegen meerprijs ook voor eenmalig gebruik (DE) of met zwembadzicht (PD/PDE) te boeken.

Tweepersoonskamer zonder balkon
Met dezelfde faciliteiten als de tweepersoonskamers, deze zijn tegen een gereduceerde prijs te boeken en bevinden zich op de begane grond zonder balkon (DO). Kamergrootte ca. 18m². Tegen meerprijs (DEO) ook voor eenmalig gebruik te boeken.

Superior tweepersoonskamer met uitzicht op het zwembad
Met dezelfde faciliteiten als de tweepersoonskamers zijn deze iets ruimer (DSP). Kamergrootte ca. 20-23 m².

Eenpersoonskamer, superior met uitzicht op het zwembad
Met dezelfde faciliteiten als de Superior Pool View tweepersoonskamers, deze zijn kleiner en hebben een eenpersoonsbed. (ESP)

Maaltijden ontbijt/halfpension
Uitgebreid ontbijtbuffet in de ochtend, diner à la carte.

Overnachting
Zelfcatering.

Sport inbegrepenFitnessruimte en fietsenkelder.Sport tegen betalingAutoverhuur, fietsen.HotelserviceWi-Fi staat gratis ter beschikking van onze gasten. ###### Wasservice tegen betaling. Badhanddoeken tegen borg.Let opHet hotelconcept is gericht op volwassenen. Boekingen met gasten onder de 16 jaar zijn niet toegestaan. ###### Er zijn twee kamers geschikt voor mensen met een handicap (super economy kamer zonder balkon). Er zijn geen huisdieren toegestaan!
Toeristenbelasting, vergelijkbaar met een toeristenbelasting, die de gast ter plaatse dient te betalen. Afhankelijk van de hotelcategorie € 0,50-€ 2 (excl. BTW) per dag/persoon vanaf 16 jaar. Vanaf de 9e verblijfsdag in dezelfde accommodatie wordt de belasting met 50% verlaagd. In het laagseizoen (1 november - 30 april) wordt de belasting met 50% verlaagd. Volgens de huidige stand van zaken zullen deze belastingen op reizen vanaf 2018 verdubbelen.
Contactgegevens: BQ Paguera Boutique Hotel C/Palmira, 29. 07160 Calvià- Peguera. Spanje. Telefoon: (+34) 971 686 598 E-mail: bqpaguera@bqhoteles.com In de catalogus "Balearen" zomer 2025 op pagina 72.WellnessSpa-gedeelte: whirlpool, Turks stoombad en sauna.CreditcardVISA, mastercard, Eurocard.

Lees meer

Locatie & omgeving

Reviews

9.1
Geweldig 50+ beoordelingen
  • Ligging 8
  • Kindvriendelijkheid 2
  • Hygiëne 8
  • Faciliteiten 8
  • Kamer 8
  • Personeel 10
  • Eten & Drinken 8
  • Kwaliteit Bedden 8
  • Prijs/Kwaliteit 8
  • Heel fijn hotel! 09 september 2024
    10

    Heel fijn hotel. Schoon, vriendelijk personeel en fijn dat er ook een gym is!

Daarom kies je voor

Online géén boekingskosten

Géén boekingskosten t.w.v. €34,50 op alle vakanties wanneer je online bij D-reizen boekt!

Altijd de beste deal

Supersnel vind & vergelijk je bij ons de allerbeste deals van verschillende aanbieders.

Veilig op vakantie

D-reizen is aangesloten bij SGR, ANVR en Calamiteitenfonds. Jij reist daarom met zekerheid en garantie.

Ruim 75 reisbureaus

Kom je er niet uit? Wij helpen je graag verder. Telefonisch, online of in één van onze reisbureaus.

Meer over D-reizen
Hotel BQ Paguera Boutique
9.1
Geweldig 50+ beoordelingen
p.p. vanaf 546, -
Checken