Verblijven in een aangename accommodatie in Cala Vinas? Hotel Globales Cala Vinas is een luxe 4-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 490 reizigers beoordelen Hotel Globales Cala Vinas gemiddeld met een 8. Meer weten? Bekijk dan nu de fotos en beoordelingen van Hotel Globales Cala Vinas, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Spanje? Boek jouw vakantie naar Hotel Globales Cala Vinas vandaag nog!
Algemeen
Ligging:
Strand details: zandstrand 'Cala Vinyes Beach' 10 m
Afstand (ca.): tot de luchthaven Son Sant Joan: 30 km; tot winkelmogelijkheden: 1 km; tot uitgaansgelegenheden: 1 km
Faciliteiten:
Kenmerken: comfortabel, in mediterrane stijl
Aantal hoofdgebouw(en): 1
Aantal kamers/accommodaties in totaal: 250
Receptie, 24 uurs
WiFi (inclusief), in het hele gebouw
Buitengedeelte: mediterraan
Zwembad
Ligbedden (o.b.v. beschikbaarheid): bij het zwembad (inclusief)
Restaurant beschikbaar
Nationale categorie: 4 sterren
Kinderen:
()
Tweepersoonskamer (DZ), Double:
Kamergrootte in m² (ca).: 20 m²
Badkamer en douche/toilet
WiFi (inclusief)
Airco (inclusief), seizoensgebonden
Verwarming (inclusief), seizoensgebonden
Overige te boeken opties: zeezicht (DZ), ook voor gebruik door één persoon (D1); zijdelings zeezicht (DZK)
Tweepersoonskamer type A (DZA), Twin Sea View High Floor:
Kamergrootte in m² (ca).: 20 m²
Badkamer en douche/toilet
WiFi (inclusief)
Airco (inclusief), seizoensgebonden
Verwarming (inclusief), seizoensgebonden
Maaltijden:
Halfpension (H), inhouden ontbijt en diner(buffet) en lunch ontbijt en diner (buffet)
All-Inclusive (I) (zie onder)
All-inclusive:
Ontbijt: buffet
Lunch: buffet
Diner: buffet
Snacks van 11:00 tot 18:00 uur
Geselecteerde lokale alcoholische dranken van 10:00 tot 24:00 uur
Geselecteerde lokale alcoholvrije dranken van 10:00 tot 24:00 uur
Koffie/thee
Categorie: 4
Sport:
Fitness / sport: fitnessruimte (inclusief)
Balsporten: tennis (inclusief)
Andere sportfaciliteiten: kruisboogschieten (inclusief)
Wellness:
Spa- en wellnesscentrum (tegen betaling)
Dienstverleningen (tegen betaling): massages
Amusement:
Animatie overdag: 7 x per week
Avondentertainment: 7 x per week
Hotel richtlijnen:
Creditcards:
Te reserveren vanaf (jaar): 16
Minimumleeftijd inchecken per kamer: 18 jaar
Toeristenbelasting (ca. 3,30 EUR per persoon/nacht, leeftijd van jaar16 jaar)
Huisdieren niet toegestaan
Opmerking over de toegankelijkheid van het hotel:
Het hotel is niet geschikt voor personen met beperkte mobiliteit.
Beperkte mobiliteit Houdt u er rekening mee dat onze pakketreizen voor personen met een mobiliteitsbeperking in het algemeen niet geschikt zijn, tenzij de productbeschrijving andere informatie geeft. Graag geven we meer gedetailleerde informatie over dergelijke verzoeken om toch aan uw wensen te voldoen.
Opmerking
U krijgt altijd een definitieve bevestiging van u geboekte reis met door u gekozen opties (inzake maaltijden, kamercategorie, enz.). Het optionele gebruik van faciliteiten van het hotel, zoals spa, businesscentrum of parking, is niet inclusief en bijna altijd ter plaatse te betalen, tenzij in de beschrijving of in uw bevestiging uitdrukkelijk anders is vermeld.
Zelf transfer regelen
Wij wijzen u erop dat bij deze aanbieding geen transfer naar en van het hotel is inbegrepen. U dient hier ter plaatse zelf voor te zorgen en dit te betalen.
Lees meer
Locatie & omgeving
Reviews
8.2
Zeer goed200+ beoordelingen
Ligging
9
Hygiëne
7
Faciliteiten
6
Kamer
7
Animatie7
Personeel
8
Eten & Drinken
8
Kwaliteit Bedden
9
Prijs/Kwaliteit
6
Mooie ligging14 augustus 2022
5.0
Hotel ligt mooi in een baai. Wij hadden een kamer onder het restaurant op de 4e verdieping. Het was een vreselijk lawaai iedere morgen vanaf 7 uur. Verder was het zwembad wat vies, werd niet goed schoongemaakt. Eten was heerlijk, wel veel hetzelfde. Jammer dat je stonk na het eten naar de vreselijke baklucht. En dan het badhanddoeken verhaal....iedereen laat zijn handdoek liggen de hele vakantie op het zonnebedje of je komt of niet. Het is een soort chaos met die bedjes.