-
Verblijf hotel Cabot Ferrera 30 augustus 2025
8.0 Dit Hotel is mooi gelegen direct aan de baai en heeft ook een zwembad.
De kamers en het bed zijn eenvoudig maar goed en het personeel is behulpzaam en vriendelijk.
Het ontbijtbuffet is vanaf 7.30 uur tot 10.00 uur en uitgebreid en lekker.
Het avondeten in het hotel is echt Spaans dus smaakt soms wat anders qua kruiden en wisselt wel per dag.
Ik heb twee keer het avondeten genomen bij het hotel en dat beviel wel. De desserts keuze is uitgebreid en lekker. Ik heb een leuke vakantie gehad en het hotel was prima.
Elke dag werden de kamers en handdoeken verschoond.
De drankjes bij het hotel zijn niet duur dus een fijne bijkomstigheid.
Lees meer
-
Gedateerd hotel 16 augustus 2025
4.0 Hoewel de bedden en airco goed waren, viel de rest wat tegen. Was een gedateerd hotel. Veel slijtage, kranen los en douche kop die eigenlijk niet in de houder past. Ontbijt was oké, maar niet top. Koffie en andere dranken waren echt niet lekker. Personeel deed keurig zijn werk, maar daar houdt het ook op, verplicht nummertje (niet allemaal). Zwembad was oké (denk ik, niet in geweest), maar niet groot. De omgeving maakt heel veel goed. Licht aan een super mooie baai. Omdat de bedden en airco goed waren en wij weinig in het hotel waren, was het goed te doen, maar geen aanrader
Lees meer
-
Prima hotel, ietwat gedateerd 08 augustus 2025
8.0 Een hotel met fijn personeel, goede schoonmaak en op een toplocatie. Kamers zijn schoon maar erg basis, op z’n minst een koelkast erin zou fijn geweest zijn. Het ontbijt hebben we na een aantal dagen overgeslagen, dit is zeer eentonig en vooral gericht op de Engelse ontbijter.
Lees meer
-
Oud hotel 02 juli 2025
4.0 Aardig personeel en een mooi uitzicht op de baai bij het zwembad, maar daar houdt het helaas bij op. Op de gangen vies, oud tapijt dat stinkt en ook de kamer was echt aan vervanging toe. Ze maakten het wel iedere dag goed schoon! De bedden waren echt verschrikkelijk en we hadden een lekkende airco boven ons hoofd hangen. Er zitte parkeerplekken bij het hotel, maar vaak waren die vol en moest je 20 min. verderop staan (wel gratis). Ontbijt was oke, maar zeker niet aan te raden.
Lees meer
-
Redelijk 20 juni 2025
6.0 Opzich een prima hotel. Houd er wel rekening mee dat er geen koelkastje of iets van een waterkoker aanwezig is op de kamer. En voor de rokers, je mag niet op jet balkon roken. Er zijn een paar aangewezen plekken waar je dat wel mag doen. Je mag alleen binnen eten. Je mag wel drinken meenemen naar het terras, maar eten mag niet. Dit mag alleen binnen.
Lees meer
-
Ligging: Gelegen op korte afstand van het strand waar je als.je op tijd bent 2 ligbedden parasol met kluisje kan huren voor hele dag 17€. Supermarkt (spar) op de hoek maar belachelijk hoge prijzen. Op 5 min loopafstand van hotel al veel restaurants (tip paella en pizza bij paparazzi, en heelijke tapas bij tapas ymas!) en veel winkeltjes met souvenirs.
Personeel: vriendelijk en behulpzaam, spreken Engels
Kamers: aan de achterkant kamers met prachtig uitzicht op de baai/zee. Inrichting gedateerd en meubilair op wat plekken beschadigd maar wel schoon. Bed sliep prima
Eten: ontbijt was top, voldoende keuze. Lunch hebben wij slechts 1 x gebruik van gemaakt maar was prima.
Diner voldoende keuze, maar vonden wij niet top. All inclusive was niet geheel all inclusive, voor aantal sterke dranken/cocktails, ijsjes en frituurhap moest je wat bijbetalen. Na 23.00u moest drank betaald worden. Wel altijd toegang tot water tap koud en met koolzuur
Al met al was verhouding prijs/kwaliteit wat ons betreft goed.
Lees meer
-
Locatie echt geweldig, hotel basic, maar goed ontbijt 11 juni 2025
6.0 Hotel is simpel maar ligt echt aan een geweldige mooie baai!!
Lees meer
-
Wat een mooie locatie !
Supervriendelijk personeel, gezellige sfeer. Schoon en lekker eten.
De kamer zijn wat verouderd. Maar dat maakt de locatie van dit hotel zeker goed.
Lees meer
-
Goed hotel 02 juni 2025
8.0 Het hotel staat op een mooie plek.
Hotel is schoon, personeel heel vriendelijk.
Lees meer
-
Het hotel ligt op een prachtige plek bij een mooi strand maar daar is ook alles mee gezegd. Het eten was elke dag precies hetzelfde, zowel voor lunch als diner en het was echt niet lekker. Wij zijn elke dag uiteten geweest, dat is best zonde als je al betaald voor all inclusive maar het eten was gewoon echt slecht. De restaurants in omgeving zijn goed en redelijk betaalbaar, ik zou dus zeker aanraden om niet voor all inclusive te kiezen en hier lekker te gaan eten. Het is ontbijt is ook elke dag hetzelfde, maar wel prima. Voor de aangelengde cola en fanta hoef je het ook niet te doen, en als je bij het zwembad een beetje een fatsoenlijke cocktail of biertje wilt bestellen moet je hier toch nog voor mij betalen. Als je een bedje wilt aan het zwembad moet je vroeg opstaan, zodra je klaar bent met ontbijten liggen er overal handdoeken en heb je geen plek meer. Hier wordt niks van gezegd, terwijl sommige mensen pas na de lunch aan komen kakken en dus de hele dag een bedje bezet houden. Er word elke dag “schoon” gemaakt, maar dit houdt in dat ze je vieze lakens weer recht leggen en een dweil over de vloer halen. Zelfs de gebruikte handdoeken worden niet elke dag vernieuwd, nadat ik mijn make-up handen afgeveegd had hingen ze na de schoonmaak weer aan de rekjes maar dat kan ik zelf ook wel, ik wil graag gewoon elke dag nieuwe handdoeken en al helemaal als dit beloofd wordt. Er mag ook wel wat beter worden gekeken naar het bad en de wasbak, hier zaten nog haren in van de vorige gasten en de spiegel zat vol tandpasta spetters. Ook tijdens het verblijf werd dit niet schoon gemaakt. Het personeel is echt heel vriendelijk, het hotel ligt op een prachtige plek, maar ik zou hier niet meer terugkomen. We hebben een fijne vakantie gehad, maar dit kwam niet door het hotel, we hebben er zelf het beste van moeten maken en ik vind dit echt heel zonde als je voor all inclusive betaald.
Lees meer
-
Fantastisch verblijf 11 mei 2025
10 Wij verbleven voor een week in dit hotel o.v.v. logies en ontbijt.
Helemaal prima, meer dan voldoende keus en als er wordt gesproken over te weinig keus is dit absoluut niet het geval.
Hotelkamer was groot met balkon en douch incl. Airco.
Deze werd dagelijks schoon gemaakt en ieder dag schonen handdoeken.
Leuk zwembad niet heel groot maar praktisch aan het strand van Ferrerera daar loop je zo heen.
Hotel bied een badhanddoek service je betaald 10, - die je bij vetrek weer terug krijgt, wil je een schone kost dat 2,- top service.
Personeel zeer vriendelijk en behulpzaam. De animatie jongen is super grappig en heel gezellig hij organiseerd echt van alles.
Vlakbij het centrum en voor 9,- heb je een retourtje naar Palma.
Wij hebben dus een top week gehad.
Lees meer
-
Een algehele update geen overbodige luxe 11 april 2025
8.0 Personeel is vriendelijk, eten is smakelijk en gevarieerd. Elke dag andere gerechten. Zelf het ontbijt is elke dag anders. Het is er erg schoon, al had ik alleen één ding. Kon niet zien hoe vaak ze het bed verschonen. Kan alleen spreken over het hoofdkussen; er zat een vlek in het hoofdkussensloop en die zat er nog in na 6 dagen slapen. Elke dag de vlek naar boven gekeerd, maar werd na het opmaken omgekeerd terug gevonden. Laatste 3 nachten op de schone hoofdkussensloop geslapen. Wel elke dag schone handdoeken. Het uitzicht op de baai is wel erg mooi. Vanuit het restaurant en het zwembad heb je een adembenemend uitzicht. Op de gangen ligt er een rood tapijt met best wel wat kleur verschillen. Persoonlijk vind ik de deursloten niet echt veilig. Ik heb ook gebruik gemaakt van een eigen extra slot.
Lees meer
-
geweldig! 09 april 2025
10 Leuk verblijf gehad. Mooi verzorgde kamer met heerlijk bed en bad. Buffet was voldoende en lekker. Supervriendelijk personeel. Fanatische ligging, ik ben helemaal terug opgeladen.
Lees meer