JavaScript staat uit in je instellingen. Zet JavaScript aan om gebruik te maken van D-reizen.nl.
Hotel Casual Madrid del Teatro - Spanje boeken? D-reizen

Hotel Casual Madrid del Teatro

Spanje - Madrid - Madrid

Foto Hotel Casual Madrid del Teatro ** Madrid
8.4
Foto Hotel Casual Madrid del Teatro ** Madrid
Foto Hotel Casual Madrid del Teatro ** Madrid
Foto Hotel Casual Madrid del Teatro ** Madrid
9
Hotel Casual Madrid del Teatro
  • Voor levensgenieters
  • Ontdek het karakter van Madrid
  • Doe 'tranquillo' op het dakterras
  • Ontdek de pluspunten van een hotel

Verblijven in een aangename accommodatie in Madrid? Hotel Casual Madrid del Teatro is een comfortabel 2-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 237 reizigers beoordelen Hotel Casual Madrid del Teatro gemiddeld met een 8. Meer weten? Bekijk dan nu de fotos en beoordelingen van Hotel Casual Madrid del Teatro, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Spanje? Boek jouw vakantie naar Hotel Casual Madrid del Teatro vandaag nog!

Algemeen

Verblijf in een uniek hotel dat volledig in het thema van theater is ingericht. Casual del Teatro Madrid ligt op een perfecte, centrale locatie in het hart van Madrid, in een levendige omgeving vol met restaurants en barretjes. Wandel in ongeveer 5 minuten naar het bekende Puerta del Sol en naar verschillende metrostations in de buurt. Ben je een fan van musea? Het hotel ligt vlak bij de beste musea.

Er is veel aandacht besteed aan het interieur, wat het een uniek hotel maakt. Alle kamers zijn ingericht in het thema van theater/musical. Daarnaast is er een klein buitenterras en staat het vriendelijke personeel voor je klaar. Gasten beoordelen Casual del Teatro Madrid als zeer goed.

Faciliteiten

- Receptie
- Lift
- Bagagedepot
- Ontbijtrestaurant
- Dakterras
- Gratis wifi

Ligging

- Diverse restaurants en barretjes op steenworp afstand.
- Puerta del Sol ligt op ca. 5 minuten loopafstand.
- Plaza Mayor ligt op ca. 9 minuten wandelen.

Met het openbaar vervoer:
- Metrostation Sevilla ligt op ca. 3 minuten loopafstand.
- Metrostation Puerta del Sol ligt op ca. 5 minuten loopafstand.

Met het vliegtuig:
Je reist vanaf de luchthaven met het openbaar vervoer in ca. 40 minuten naar het hotel.

Met de (huur)auto:
- Er is geen parkeergelegenheid bij het hotel. Je dient de auto in de nabije omgeving van het hotel te parkeren.
- Vanaf 2024 dien je, wanneer je met de eigen auto naar Madrid reist, verplicht een milieusticker op de auto te hebben.

Kamers (33)

De kamers zijn allemaal ingericht met een theater/musical thema en beschikken over: - 2-persoonsbed of twee 1-persoonsbedden - Telefoon - Tv - Airconditioning - Badkamer met bad of douche, toilet en föhn

Inbegrepen

Inbegrepen

  • Gratis wifi
  • Cityguide met tips over leuke wijken, bezienswaardigheden, winkelen, restaurants, excursies en veel meer

Overige informatie

Gratis reisgids: Bij boeking van een vlieg- of treinreis* kun je na boeking een handige Marco Polo, ANWB Extra of Lonely Planet (Engelstalig) reisgids bestellen ter waarde van € 13,99. Zo kun je je optimaal voorbereiden op je stedentrip. Bekijk de vele bezienswaardigheden, cafés, de lokale keuken, winkelen en uitgaan in deze handige, compacte reisgids. * Niet voor Belfast, Bologna, Nice, Pisa, Palma de Mallorca, Warschau en niet voor last-minute boekingen binnen 14 dagen voor vertrek.

Kinderkorting

Indien u de leeftijd van meereizende kinderen invult dan wordt rechts in de prijsopgave de juiste kinderprijs getoond. 

  • Kinderprijs geldt alleen als kinderen slapen in een kamer met minimaal twee volbetalende personen.
  • Indien kinderen gratis overnachten dienen de eventuele extra kosten voor maaltijden, kinderbed, etc. ter plaatse te worden betaald.

Lees meer

Locatie & omgeving

Reviews

8.4
Zeer goed 200+ beoordelingen
  • Ligging 8.5
  • Hygiëne 8.4
  • Faciliteiten 8
  • Kamer 10
  • Eten & Drinken 8
  • Personeel 8.6
  • Kwaliteit Bedden 8.2
  • Prijs/Kwaliteit 8
  • Mooi hotel 12 april 2025
    8.0

    Mooi complex, ruime kamers, goed ontbijt. Aardig personeel.

Daarom kies je voor

Online géén boekingskosten

Géén boekingskosten t.w.v. €34,50 op alle vakanties wanneer je online bij D-reizen boekt!

Altijd de beste deal

Supersnel vind & vergelijk je bij ons de allerbeste deals van verschillende aanbieders.

Veilig op vakantie

D-reizen is aangesloten bij SGR, ANVR en Calamiteitenfonds. Jij reist daarom met zekerheid en garantie.

Ruim 75 reisbureaus

Kom je er niet uit? Wij helpen je graag verder. Telefonisch, online of in één van onze reisbureaus.

Meer over D-reizen
Hotel Casual Madrid del Teatro
8.4
Zeer goed 200+ beoordelingen
p.p. vanaf 198, -
Checken