Stap binnen in de serene wereld van Hotel Don Gregory by Dunas, een stijlvol adults only hotel direct aan het gouden zandstrand van Las Burras. Hier draait alles om rust, luxe en een fenomenaal uitzicht op zee. Start je dag met een yogales, neem een duik in het infinity zwembad, geniet van een cocktail aan de bar en laat je verwennen in de spa. s Avonds geniet je van een heerlijk diner met zeezicht, terwijl de zon langzaam wegzakt achter de horizon. Een verblijf bij dit 4-sterrenhotel staat garant voor pure ontspanning!
Adults only hotel, direct aan het strand van Las Burras
Waarom naar Don Gregory by Dunas?
Hotel Don Gregory by Dunas heeft alles in huis voor een onbezorgde adults only vakantie. Het hotel biedt een spectaculair uitzicht over de oceaan, dat je vanuit bijna iedere kamer kunt bewonderen. Overdag ontspan je bij het infinity zwembad, neem je een verfrissende duik in de zee direct voor de deur, of misschien heb je wel een swim-up kamer geboekt. Dan plons je vanuit je eigen terras zó het water in.
Sportievelingen kunnen meedoen aan een yogales of een workout in de fitnessruimte. Toe aan ontspanning? De wellnessfaciliteiten, zoals de sauna en hamam, zorgen voor de ultieme ontspanning. En de smaakpapillen worden ook verwend: kies voor een uitgebreid buffet of dineer in het à-la-carterestaurant met heerlijke mediterrane gerechten. De avonden worden gevuld met livemuziek en shows – het perfecte einde van een heerlijke vakantiedag!
Faciliteiten Don Gregory by Dunas
Algemeen:
- 4-sterrenhotel
- 243 kamers
- 24-uursreceptie
- Bagageruimte
- Wasservice (€)
- Gratis WiFi
|
Eten en drinken:
- Buffetrestaurant: Greg’s Kitchen
- À-la-carterestaurant: Las Burras Beachouse (lokaal & mediterraan)
- Lobbybar
- Zwembadbar
|
Zwembad:
- 2 buitenbaden
- Infinity zwembad
- Zonneterras
- Ligbedden & parasols
- Badhanddoekenservice
|
Sport en animatie:
- Aerobics
- Fitnessruimte
- Tafeltennis
- Yoga
- Shows (2x per week)
- Livemuziek en avondentertainment
|
Wellness:
- Hamam (€)
- Massage (€)
- Sauna (€)
- Spa (€)
- Schoonheidssalon (€)
- Relaxruimte (€)
|
Verzorging bij Don Gregory by Dunas
Je verblijft hier op basis van logies en ontbijt, halfpension, volpension of all inclusive.
In de omgeving van Don Gregory by Dunas
Dit hotel heeft een toplocatie in San Agustín! Met het strand van Las Burras direct voor de deur sta je in een paar stappen met je voeten in het zand. In de directe omgeving vind je gezellige restaurants, winkels en bars. Voor wie graag op pad gaat, ligt de bruisende badplaats Playa del Inglés op slechts een paar kilometer afstand. Liever de natuur in? Bezoek de indrukwekkende duinen van Maspalomas of maak een trip naar het binnenland van Gran Canaria.
Kamer informatie Don Gregory by Dunas
Alle kamers van Don Gregory by Dunas zijn modern ingericht en beschikken over airconditioning, gratis WiFi, een tv, een minibar (€) en een balkon of terras met zitje.
Premium kamer (30 m²)
Met zeezicht, een kluisje (€), waterkoker en een badkamer met douche en haardroger. Geschikt voor maximaal 3 personen.
Premium kamer, 9e verdieping (30 m²)
Identiek aan de Premium kamer, maar met gegarandeerde ligging op de bovenste verdieping.
Suite Duplex Premium Zeezicht (60 m²)
Ruimer, met een aparte slaapkamer, een woon-/slaapgedeelte, een gratis kluisje, koffie- en theefaciliteiten en een badkamer met bad of douche, badjas en slippers. Geschikt voor maximaal 3 personen.
Kamer met directe toegang tot het zwembad (30 m²)
Identiek aan de Premium kamer, maar met een terras en directe toegang tot het zwembad.