Verblijven in een aangename accommodatie in Marbella? Hotel El Fuerte Marbella is een luxe 5-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 6212 reizigers beoordelen Hotel El Fuerte Marbella gemiddeld met een 9. Meer weten? Bekijk dan nu de fotos en beoordelingen van Hotel El Fuerte Marbella, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Spanje? Boek jouw vakantie naar Hotel El Fuerte Marbella vandaag nog!
El Fuerte Marbella is een luxe 5-sterrenhotel met een iconische reputatie, gelegen aan de schitterende kustlijn van Marbella aan de Costa del Sol. Dit hotel is perfect voor stellen en gezinnen die op zoek zijn naar een verfijnde en ontspannen vakantie. Je verblijft op basis van logies en ontbijt of halfpension, en geniet van eersteklas voorzieningen, ruime kamers en een uitzonderlijke service. Het hotel ligt direct aan het strand en biedt een prachtig uitzicht op de Middellandse Zee.
- 24-uurs receptie
- Lift aanwezig (6 verdiepingen)
- Lounge
- Bars en diverse restaurants met lokale en internationale gerechten
- Twee buitenzwembaden met zonneterras
- Ligstoelen en parasols
- Tuinen en directe toegang tot het strand
- Wellnesscenter met sauna, bubbelbad en massages (toeslag)
- Fitnessruimte met moderne apparatuur
- Avondentertainment en live muziek
- Businesscentrum en vergaderruimtes
- El Fuerte Marbella ligt direct aan de boulevard en het strand, op slechts een paar minuten lopen van het historische centrum van Marbella (ca. 300 m). Hier kun je dwalen door smalle straatjes, genieten van traditionele tapas en de lokale cultuur ervaren.
- Puerto Banús, beroemd om zijn luxe jachten en exclusieve winkels, ligt op ca. 7 km afstand. Het treinstation van Fuengirola bevindt zich op ongeveer 30 minuten rijden, en de luchthaven van Málaga is bereikbaar in ca. 40 minuten met de auto. Parkeren bij het hotel is mogelijk tegen betaling.
Classic / Standaard 2-persoonskamer : Stijlvol ingerichte kamer met moderne voorzieningen voor een comfortabel verblijf. - Airconditioning
- Tv
- Koffie- en theezetvoorzieningen
- Badkamer met regendouche Naar keuze met balkon (Max. 2 pers., ca. 20 m2)
Select kamer zeezicht : Ruime kamer met een prachtig uitzicht op de Middellandse Zee en extra comfort. - Airconditioning
- Groot balkon met zitje en uitzicht op zee
- Tv
- Koffie- en theezetvoorzieningen
- Luxe badkamer met bad en regendouche (Max. 2 pers., ca. 25m²)
Indien u de leeftijd van meereizende kinderen invult dan wordt rechts in de prijsopgave de juiste kinderprijs getoond.