JavaScript staat uit in je instellingen. Zet JavaScript aan om gebruik te maken van D-reizen.nl.
Hotel Intur Orange in Benicasim, Spanje - D-reizen

Hotel Intur Orange

Spanje - Costa Del Azahar - Benicasim

Foto Hotel Intur Orange **** Benicasim
7.2
Foto Hotel Intur Orange **** Benicasim
Foto Hotel Intur Orange **** Benicasim
Foto Hotel Intur Orange **** Benicasim
13
Hotel Intur Orange
  • Lovende reactie van eerdere gasten
  • Beleef Costa Del Azahar
  • Probeer te winnen met minigolf
  • Het hotelpersoneel ontzorgt je

Verblijven in een aangename accommodatie in Benicasim? Hotel Intur Orange is een luxe 4-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 473 reizigers beoordelen Hotel Intur Orange gemiddeld met een 7. Meer weten? Bekijk dan nu de fotos en beoordelingen van Hotel Intur Orange, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Spanje? Boek jouw vakantie naar Hotel Intur Orange vandaag nog!

Algemene beschrijving

Het hotel is voorzien van een receptie, lift, bar, restaurant, kinderbad, meerdere zwembaden en een zonneterras met ligbedden en parasols. Tevens tennis, voetbal, minigolf en tafeltennis. Verder animatie en dansavonden. Voor de kinderen is er een speelplaats en animatie. Tevens is er parkeergelegenheid. Enkele faciliteiten zijn tegen betaling en/of seizoensgebonden.
Het hotel heeft een ideale ligging ten opzichte van het strand en beschikt over diverse faciliteiten voor een aangenaam vakantiegevoel. Speel gezellig een potje tennis, neem een frisse duik in het zwembad of verken de omgeving met een huurauto.

Kamerbeschrijving

De verzorgd ingerichte kamers zijn voorzien van een telefoon, tv, minibar, airconditioning en een huurkluisje. Er is een badkamer met bad, toilet en föhn. Alle kamers hebben een balkon.

Lees meer

Locatie & omgeving

Reviews

7.2
Prima 200+ beoordelingen

      Daarom kies je voor

      Online géén boekingskosten

      Géén boekingskosten t.w.v. €34,50 op alle vakanties wanneer je online bij D-reizen boekt!

      Altijd de beste deal

      Supersnel vind & vergelijk je bij ons de allerbeste deals van verschillende aanbieders.

      Veilig op vakantie

      D-reizen is aangesloten bij SGR, ANVR en Calamiteitenfonds. Jij reist daarom met zekerheid en garantie.

      Ruim 75 reisbureaus

      Kom je er niet uit? Wij helpen je graag verder. Telefonisch, online of in één van onze reisbureaus.

      Meer over D-reizen
      Hotel Intur Orange
      7.2
      Prima 200+ beoordelingen
      p.p. vanaf 285, -
      Checken