Hotel HF Fenix Lisboa

  • *
  • *
  • *
  • *

Lissabon, Lissabon, Portugal

  • Keuze uit meerdere restaurants
  • Perfect voor een citytrip!
  • Geliefd onder D-reizigers
  • Comfortabele hotelkamers
Vanafprijs geldt op:
10 februari (4 dagen)
met 2 personen
Logies
Vliegreis vanafBrussel Charleroi
Alle prijzen & boeken

* Prijs kan i.v.m. beschikbaarheid tot moment boeking wijzigen.

p.p. vanaf * 241

Omschrijving over Hotel HF Fenix Lisboa

Verblijven in een aangename accommodatie in Lissabon? Hotel HF Fenix Lisboa is een luxe 4-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 482 reizigers beoordelen Hotel HF Fenix Lisboa gemiddeld met een 8. Meer weten? Bekijk dan nu de foto's en beoordelingen van Hotel HF Fenix Lisboa, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Portugal? Boek jouw vakantie naar Hotel HF Fenix Lisboa vandaag nog!

Ligging

"Wijk: Marquês de Pombal"
Bezienswaardigheid: Parque das Nações op ca. 100m
Deze buurt is erg uitnodigend door de groene uitstraling van de botanische tuin. Je vindt hier verschillende restaurants en hippe designwinkels.
Deze wijk is niet alleen populair onder toeristen, maar ook onder ondernemers, ontwerpers en kunstenaars.
Ondanks dat deze wijk vroeger bekend stond om zijn antiek winkels, ontpopt de wijk zich steeds meer tot een winkelgebied met een luxe uitstraling. De charme van deze wijk zorgt ervoor dat er veel mensen een kijkje komen nemen.
TIP: Restaurant A Gina: typisch Portugees, tussen de locals en een goede prijs.
Vervoer: metrostation Marquês de Pombal op ca. 50m

Faciliteiten

airco
gratis wifi in openbare ruimte
receptie (24 uur)
inchecken: vanaf 15:00 uur, uitchecken: tot 12:00 uur
terras
tuin
lounge
bagageruimte
Tegen betaling
roomservice
overdekte privé parkeerplaats, ca. € 17,00 per dag

USP's

Gratis stadswandeling Lissabon
Aan het plein Marques de Pombal
Terras aanwezig
Hotel uit, metro in
Comfortabele kamers
Trendy inrichting

Modern verblijf op een unieke locatie

Met de unieke locatie aan een indrukwekkend plein is dit hotel een absolute aanrader. De kamers zijn van alle gemakken voorzien. Even uitrusten kan in de tuin welke grenst aan het zusterhotel. Ben je op zoek naar een restaurant met heerlijke typische Portugese gerechten? Dan is het hotelrestaurant een tip om heen te gaan.

Restaurants/Bars

bar

Voor de kinderen

babybedje (op aanvraag)

Overige informatie

officiële classificatie: 4 sterren
onze classificatie: 4 sterren
totaal aantal kamers/ appartementen: 193
het hoofdgebouw heeft 11 verdiepingen inclusief begane grond en een lift
voltage: 220 volt

Contracten

Zomer
Verzorging
logies
logies en ontbijt
Belangrijke informatie
alle kosten hebben betrekking op de accommodatie en zijn ter plaatse te betalen tenzij anders vermeld
honden niet toegestaan
Deze reis/accommodatie is algemeen geschikt voor personen met beperkte mobiliteit. Of deze reis/accommodatie ook voldoet aan jouw specifieke behoeften, hangt af van je persoonlijke situatie. Neem hiervoor contact met ons op, zodat wij kunnen nagaan in hoeverre deze reis/accommodatie voldoet aan jouw behoeften.
Niet Inbegrepen (ter plaatse betalen)
Verplicht
toeristenbelasting ca. € 4,00 per nacht per persoon (vanaf 13 jaar, ter plaatse te betalen)
Deze verplichte kosten maken geen onderdeel uit van het bedrag dat je aan TUI betaalt en moeten op de bestemming worden voldaan.

Alle prijzen & boeken