JavaScript staat uit in je instellingen. Zet JavaScript aan om gebruik te maken van D-reizen.nl.
Hotel Santo Andre in Povoa De Varzim, Portugal - D-reizen

Hotel Santo Andre

Portugal - Costa Verde - Povoa De Varzim

Foto Hotel Santo Andre **** Povoa De Varzim
7.8
Foto Hotel Santo Andre **** Povoa De Varzim
Foto Hotel Santo Andre **** Povoa De Varzim
Foto Hotel Santo Andre **** Povoa De Varzim
8
Hotel Santo Andre
  • Service van 4-sterren niveau
  • Direct aan een prachtig strand
  • Relax in het zwembad
  • Ontdek de voordelen van een hotel

Verblijven in een aangename accommodatie in Povoa De Varzim? Hotel Santo Andre is een luxe 4-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 133 reizigers beoordelen Hotel Santo Andre gemiddeld met een 8. Meer weten? Bekijk dan nu de fotos en beoordelingen van Hotel Santo Andre, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Portugal? Boek jouw vakantie naar Hotel Santo Andre vandaag nog!

Algemeen

Santo Andre Inn is mede door de zeer rustige ligging een ideaal hotel om weer geheel tot rust te komen tijdens jouw vakantie in Portugal. Naast dat het hotel direct aan het strand ligt, kun je bij het hotel ook genieten van vele faciliteiten. Zo kun je genieten van een heerlijk diner met een prachtig uitzicht over het strand en bij het zwembad genieten van de Portugese zon. Bij het hotel kun je ook fietsen huren zodat je eenvoudig de omgeving van het hotel kunt ontdekken.

Bijzonderheden

- Toeristenbelasting maximaal 7 nachten te voldoen voor personen vanaf 17 jaar

Faciliteiten

- Receptie
- Lift
- Lounge
- Bar
- Restaurant
- Snackbar
- Gratis wifi in de openbare ruimtes beschikbaar
- Zwembad met ligstoelen en parasols
- Terras
- Parkeerplaats
- Regelmatig live-muziek

Tegen betaling:
- Fietshuur

Ligging

Santo Andre Inn is gelegen in een zeer rustige omgeving direct aan het Santo André strand. De grote steden als Braga en Porto liggen op zo'n 40 km afstand. Vanaf het hotel heb je een prachtig uitzicht op het strand en over de zee. Het centrum van Povoa de Varzim ligt op ca. 5 km afstand van het hotel. In het centrum vind je diverse restaurants en bars waar je een heerlijk hapje kunt eten.

- Centrum Povoa de Varzim: ca. 5 km
- Supermarkt: ca. 1 km
- Strand: direct aan het strand
- Braga: ca. 35 km
- Porto: ca. 40 km
- Viana do Castelo: ca. 40 km

Openbaar vervoer:
- Metrostation Povoa de Varzim: ca. 7 km

Met de auto:
- Gratis parkeerplaats aanwezig

Met het vliegtuig:
- Luchthaven Porto: ca. 30 km
- Bij onze vliegreizen zijn de transfers van en naar de luchthaven niet standaard inbegrepen. Wij raden je aan een transfer of huurauto bij te boeken. Dit doe je eenvoudig in de vervolgstappen van het boekingsproces.

Kamers

De kamers van Santo Andre Inn zijn zeer ruim en van alle gemakken voorzien. De kamers zijn standaard voorzien van de volgende faciliteiten: - Telefoon - Tv - Kluisje - Airconditioning - Badkamer met bad en/of douche, toilet en föhn
Standaard kamer :  - Een 2-persoonsbed of twee 1-persoonsbedden  (ca. 26 m²)
Superior kamer :  - Dezelfde faciliteiten als de standaardkamer, echter met een minibar - Een 2-persoonsbed of twee 1-persoonsbedden  (ca. 26 m²)
Superior Suite :  - Dezelfde faciliteiten als de standaardkamer, echter met minibar en een zithoek - Een 2-persoonsbed  (ca. 37 m²)

Transfer informatie

Transfer luchthaven - hotel v.v. niet inbegrepen. Je kunt een privétransfer of huurauto reserveren.

Kinderkorting

Indien u de leeftijd van meereizende kinderen invult dan wordt rechts in de prijsopgave de juiste kinderprijs getoond. 

  • Kinderprijs geldt alleen als kinderen slapen in een kamer met minimaal twee volbetalende personen.
  • Indien kinderen gratis overnachten dienen de eventuele extra kosten voor maaltijden, kinderbed, etc. ter plaatse te worden betaald.

Lees meer

Locatie & omgeving

Reviews

7.8
Goed 100+ beoordelingen
  • Ligging 8
  • Hygiëne 4
  • Faciliteiten 6
  • Kamer 4
  • Personeel 4
  • Eten & Drinken 4
  • Kwaliteit Bedden 4
  • Prijs/Kwaliteit 4
  • Santo André Portugal 08 september 2024
    8.0

    Hotel zag er mooi uit, over het algemeen was personeel wel vriendelijk, alleen in restaurant liet het wel wat te wensen over..we werden genegeerd,en toen we eindelijk a la Carter wilden bestellen werd ons gezegd dat de halfpesion gasten voor gingen( was een bufetvorm notabele) en wij 40 minuten moesten wachten op onze bestelling..eten kwam vervolgens koud aan. De kamers waren erg gehorig, na reclamerend ging receptie in het Portugees bellen met onze rumoerige buren( erg beleefd als je zo zorgt dat we er niks van kunnen volgen) Bleek dat wij de luidruchtigen zouden zijn geweest( we stonden om half een s nachts te smeken om een andere kamer vanwege het lawaai van onze buren) wij waren doodop van de reis, was op onze aankomst dag. Daarna een suite gekregen, upgrade werd ons wel niet in rekening gebracht( superoplossing) Zoals al gezegd heel gehorig hotel, en niemand leek deuren normaal te kunnen sluiten,alleen maar een hoop geknal met deuren….hotel zat vol met Portugesen. Bed had wel comfortabeler gemogen,voelden na 2 nachten onze rug niet meer, maar we wilden niet nog meer klagen.. Op badkamer zaten riool vliegjes,ook niet zo prettig.. Airco / verwarming was centraal afgezet, en omdat het weer niet echt goed was was het dus behoorlijk koud nachts Het zwembad is ook aan renovatie toe, tegels op de rand zaten over een behoorlijke lengte los( cement uit de voegen;lagen los) en kinderen liepen er overheen…niet echt veilig..net als de filter in- en uitgang,niet afgeschermd..kun je aan vast komen te zitten… Beetje jammer allemaal,denk ook niet dat we hier nog eens naar toe gaan

    Lees meer

Daarom kies je voor

Online géén boekingskosten

Géén boekingskosten t.w.v. €34,50 op alle vakanties wanneer je online bij D-reizen boekt!

Altijd de beste deal

Supersnel vind & vergelijk je bij ons de allerbeste deals van verschillende aanbieders.

Veilig op vakantie

D-reizen is aangesloten bij SGR, ANVR en Calamiteitenfonds. Jij reist daarom met zekerheid en garantie.

Ruim 75 reisbureaus

Kom je er niet uit? Wij helpen je graag verder. Telefonisch, online of in één van onze reisbureaus.

Meer over D-reizen
Hotel Santo Andre
7.8
Goed 100+ beoordelingen
p.p. vanaf 239, -
Checken