Appartement Myrkdalen Mountain Resort - Apartments

  • *
  • *
  • *

Myrkdalen, Hordaland, Noorwegen

  • Proef de keuze aan restaurants!
  • Appartement met goede recensies
  • Prima appartement in Noorwegen
  • Goede keuze in Hordaland
Vanafprijs geldt op:
2 november (4 dagen)
met 2 personen
Logies
Eigen vervoer
Alle prijzen & boeken

* Prijs kan i.v.m. beschikbaarheid tot moment boeking wijzigen.

p.p. vanaf * 340

Omschrijving over Appartement Myrkdalen Mountain Resort - Apartments

Verblijven in een aangename accommodatie in Myrkdalen? Appartement Myrkdalen Mountain Resort - Apartments is een comfortabel 3-sterren appartement, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 57 reizigers beoordelen Appartement Myrkdalen Mountain Resort - Apartments gemiddeld met een 8. Meer weten? Bekijk dan nu de foto's en beoordelingen van Appartement Myrkdalen Mountain Resort - Apartments, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Noorwegen? Boek jouw vakantie naar Appartement Myrkdalen Mountain Resort - Apartments vandaag nog!

Ligging

aan een hellende weg
afstand vanaf Utrecht: ca. 1570 km
bushalte op ca. 1 km
luchthaven Bergen Airport op ca. 128 km
treinstation Voss op ca. 30 km

Faciliteiten

gratis wifi in openbare ruimte
receptie
inchecken: 15:00 tot 20:00, uitchecken: 08:00 tot 11:00
privé parkeerplaats buiten

Kamers

3-kamer appartement, 1-5 pers
Algemeen
telefoon en tv
Keuken
kitchenette met magnetron, vaatwasser en koffiefaciliteiten
Badkamer
badkamer met douche, haardroger, make-up spiegel en toilet
Slaapkamer
slaapkamer met 1 tweepersoonsbed
slaapkamer met 1 familiestapelbed
Buiten
balkon of terras
Overig
eindschoonmaak NOK 890,00 (verplicht)
4-kamer appartement, 1-7 pers
Algemeen
telefoon en tv (tegen betaling)
Keuken
kitchenette met magnetron, vaatwasser en koffiefaciliteiten
Badkamer
douche, haardroger, make-up spiegel en toilet
Slaapkamer
kamer met 2 eenpersoonsbedden
kamer met 1 familiestapelbed
kamer met 1 stapelbed
Buiten
balkon of terras
Overig
eindschoonmaak 990,00 (verplicht)

USP's

Ski in/Ski out resort
Kindvriendelijk skigebied
Ruime en comfortabele kamers
Omringd door bergtoppen
Verwennerij in de restaurants
Prachtig uitzicht

Genieten in de prachtige groene omgeving

In Myrkdalen Mountain Resort heb je een fantastisch uitzicht op de berg vanuit je kamer of appartement. In de zomer is de berg in zijn groene glorie te aanschouwen. 's Avonds geniet je van een heerlijke maaltijd in één van de restaurants, om de volgende ochtend weer opnieuw te genieten van het mooie plekje in Noorwegen.

Restaurants/Bars

3 restaurants

Voor de kinderen

Tegen betaling
babybedje ca. NOK 100,00

Tip

Boek gelijk bij tijdens je reservering deze Fiets – Zipline – Flåm-spoorweg ervaring. Een unieke ervaring bij je reservering in Myrkdalen. Een combinatie van een treinreis, zipline én op de fiets de natuur in! Ontdek de prachtige natuur rond de Flåm vallei per trein en fiets. Met de Flåm-spoorweg, 's werelds steilste en mooiste treinreis, stijg je in een uur van zeeniveau naar 867 meter boven zeeniveau door het spectaculaire Flåmsdalen. De trein maakt een korte stop bij Kjosfossen, waar je kunt uitstappen en foto's van dichtbij kunt maken. Daag jezelf uit met de Flåm Zipline en verken de spectaculaire natuur van dichtbij terwijl je naar beneden door de Rallarvegen fietst. Min. leeftijd 5 jaar (25kilo, vanwege de zipline)

Overige informatie

onze classificatie: 4 sterren

Contracten

Zomer
Verzorging
logies
logies en ontbijt
halfpension
ontbijtbuffet
3-gangen diner met deels keuze menu
Belangrijke informatie
alle kosten hebben betrekking op de accommodatie en zijn ter plaatse te betalen tenzij anders vermeld
honden niet toegestaan
Het is onbekend of deze reis/accommodatie in het algemeen geschikt is voor personen met beperkte mobiliteit. Of deze reis/accommodatie voldoet aan jouw specifieke behoeften, hangt af van je persoonlijke situatie. Neem hiervoor contact met ons op, zodat wij kunnen nagaan in hoeverre deze reis/accommodatie voldoet aan jouw behoeften.
er is een supermarkt op ca. 15 minuten rijden. Er gaat ook een bus indien je niet met de auto bent.
modern vakantiepark met royale appartementen. De woningen zijn allemaal verschillend van inrichting. Er zijn moderne appartementen en traditionele woningen (zoals de 'hytter' met het gras op het dak).
Verblijf in de appartementen o.b.v. logies en verblijf in hotelkamers o.b.v. logies + ontbijt. Hotelkamers ook te boeken o.b.v. halfpension. Bij halfpension heb je de keuze uit 3 verschillende restaurants. Je kunt terecht bij Restaurant Nuten met een dagelijks 3 –gangen diner, Restaurant Tunet voor pizza en pasta en bij Restaurant Nuten Fondue kun je terecht voor vlees en kaas fondue.
Inbegrepen
toeristenbelasting
gas, water en elektriciteit
Niet Inbegrepen (ter plaatse betalen)
Verplicht
bedlinnen en theedoeken ca. NOK 190,00 per set (ter plaatse te betalen)
Deze verplichte kosten maken geen onderdeel uit van het bedrag dat je aan TUI betaalt en moeten op de bestemming worden voldaan. Als er verplichte kosten zijn voor gas, water, elektriciteit en/of verwarming, zijn deze niet in de reissom opgenomen. Deze kosten zijn afhankelijk van het verbruik in de accommodatie en zijn daarom vooraf niet in te schatten.
Niet verplicht
luchthaven ophaalservie 990 NOK per persoon - retour ca. NOK 990,00

Alle prijzen & boeken