Resort SO Maldives

  • *
  • *
  • *
  • *
  • *

Emboodhoo Lagoon South, Zuid Male Atol, Malediven

  • Een topaccommodatie bij D-reizen!
  • Reis mee naar Zuid Male Atol
  • Pure luxe met een watervilla
  • Superdeluxe overnachten
Vanafprijs geldt op:
17 juni (9 dagen)
met 2 personen
Logies & ontbijt
Vliegreis vanafBrussel Zaventem
Alle prijzen & boeken

* Prijs kan i.v.m. beschikbaarheid tot moment boeking wijzigen.

p.p. vanaf * 3436

Omschrijving over Resort SO Maldives

Algemeen

Algemeen
LocatieSO/Maldives, geopend in november 2023, ligt in het noorden van het Malé-atol en wordt omgeven door prachtige witte zandstranden en tropische vegetatie. De luchthaven van Malé ligt op ongeveer 15 minuten rijden met de speedboot. FaciliteitenDit moderne, kleurrijke resort beschikt in totaal over 80 villa's op het land en boven het water. Tot de voorzieningen behoren een open receptie met een receptie en zitplaatsen, een souvenirwinkel en een boetiek. In totaal 3 restaurants en bars zorgen voor uw lichamelijk welzijn. Onder andere het restaurant "Citronelle Club" met Aziatische specialiteiten, het restaurant "Lazuli Beach Club" met ongewone mediterrane delicatessen en het restaurant "Hadaba" met oosterse lekkernijen. Ligbedden, kussens en parasols zijn gratis beschikbaar op het strand.AccommodatieLagoon Water Pool Villa
De moderne Lagoon Water Pool Villa is ca. 120 m² groot, gebouwd op palen boven het water en beschikt over een binnen- en buitendouche/toilet, ligbad, föhn, badjassen/slippers, airconditioning, tv, minibar (tegen betaling), koffie- en theefaciliteiten, kluis en een gemeubileerd terras met privé zwembad.

Ocean Water Pool Villa
Met dezelfde faciliteiten en grootte als de Lagoon Water Pool Villa, heeft de Ocean Water Pool Villa een ononderbroken uitzicht op zee.

Lagoon Beach Pool Villa
Met dezelfde faciliteiten als de Lagoon Water Pool Villa, is de Lagoon Beach Pool Villa groter (ca. 228 m²) en heeft ook een eigen tuin.

Ocean Beach Pool Villa
Met dezelfde faciliteiten en grootte als de Lagoon Beach Pool Villa, heeft de Ocean Beach Pool Villa directe toegang tot het strand.

Maaltijden: B&B/HB/VOLPENSION
Uitgebreid ontbijtbuffet. Als u halfpension boekt, kunt u ook dineren in buffetvorm. Bij volpension zijn ook lunch en diner in buffetvorm beschikbaar.

All InclusiveAll-Inclusive
Uitgebreid ontbijtbuffet. De lunch kan worden genuttigd in het restaurant "The Citronelle Club" of "Lazuli". Het diner kan worden genuttigd in het restaurant "The Citronelle Club", "Hadaba" of "Lazuli". Daarnaast zijn geselecteerde alcoholische en niet-alcoholische dranken (frisdranken, verse sappen, thee, koffie, bier, wijn en cocktails) inbegrepen van 10 uur 's ochtends tot 0 uur 's ochtends aan de bar die op dat moment open is. Dagelijkse aanvulling van de minibar met water, frisdranken, vruchtensappen, bier, wijn en snacks.

Alle prijzen & boeken