JavaScript staat uit in je instellingen. Zet JavaScript aan om gebruik te maken van D-reizen.nl.
Hotel Villa Amalia in Kroatie, Kroatie - D-reizen

Hotel Villa Amalia

Kroatie - Kvarner - Opatija

Foto Hotel Villa Amalia **** Opatija
8.9
Foto Hotel Villa Amalia **** Opatija
Foto Hotel Villa Amalia **** Opatija
Foto Hotel Villa Amalia **** Opatija
13
Hotel Villa Amalia
  • Voor levensgenieters
  • Op avontuur in Kvarner
  • Laat je verwennen in de wellness
  • Warm welkom bij binnenkomst

Verblijven in een aangename accommodatie in Opatija? Hotel Villa Amalia is een luxe 4-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 332 reizigers beoordelen Hotel Villa Amalia gemiddeld met een 9. Meer weten? Bekijk dan nu de fotos en beoordelingen van Hotel Villa Amalia, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Kroatie? Boek jouw vakantie naar Hotel Villa Amalia vandaag nog!

Algemeen

Locatie Hotel Villa Amalia ligt zeer dicht bij de zee aan de beroemde kustpromenade Lungomare in Opatija. Het centrum van Opatija met bezienswaardigheden, bars, restaurants en winkelmogelijkheden ligt op loopafstand. De luchthaven van Rijeka ligt op slechts ongeveer 30 minuten rijden.FaciliteitenDe villa met vier verdiepingen, die in 2022 volledig is gerenoveerd, beschikt over 24 kamers. Het is voorzien van een lift, airconditioning, een kluisje (eventueel tegen betaling) en een parkeerplaats. U kunt gratis gebruikmaken van het buitenzwembad met zeewater en andere faciliteiten van Hotel Kvarner, op slechts 50 meter afstand. Het in- en uitchecken vindt ook plaats in Hotel Kvarner. Ligstoelen en parasols zijn hier gratis beschikbaar. Accommodatie tweepersoonskamer superior
De Superior tweepersoonskamers van ca. 38-47 m² hebben een tweepersoonsbed en een badkamer met ligbad, haardroger, minibar (tegen betaling), kluis, gratis Wi-Fi evenals een flatscreen-tv en centraal geregelde airconditioning. De kamers hebben uitzicht op het park. (DSU).

Catering ontbijt
Ontbijtbuffet van 07.00 uur tot 10.00 uur

Sport inbegrepenUitrusting voor nordic walkingHotelserviceBetaalde parkeerplaats. Wasservice en roomservice elk tegen betaling.Let opHonden zijn toegestaan tot een maximum van 25 kg (op aanvraag en tegen betaling).
Contactpersoon hotel: Villa Amalia Pava Tomasica 2/2 51410, Opatija, Kvarner, Kroatië Telefoon: +385 51 710 444 E-mail: reserveringen@liburnia.hrWellnessMassages (tegen betaling).CreditcardDiners Club, Euro/Mastercard en Visa Card

Lees meer

Locatie & omgeving

Reviews

8.9
Uitstekend 200+ beoordelingen

      Daarom kies je voor

      Online géén boekingskosten

      Géén boekingskosten t.w.v. €34,50 op alle vakanties wanneer je online bij D-reizen boekt!

      Altijd de beste deal

      Supersnel vind & vergelijk je bij ons de allerbeste deals van verschillende aanbieders.

      Veilig op vakantie

      D-reizen is aangesloten bij SGR, ANVR en Calamiteitenfonds. Jij reist daarom met zekerheid en garantie.

      Ruim 75 reisbureaus

      Kom je er niet uit? Wij helpen je graag verder. Telefonisch, online of in één van onze reisbureaus.

      Meer over D-reizen
      Hotel Villa Amalia
      8.9
      Uitstekend 200+ beoordelingen
      p.p. vanaf 1240, -
      Checken