JavaScript staat uit in je instellingen. Zet JavaScript aan om gebruik te maken van D-reizen.nl.
Hotel LIVVO Don Paco - Kaapverdische Eilanden - D-reizen

Hotel LIVVO Don Paco

Kaapverdische Eilanden - Sao Vicente - Mindelo

Foto Hotel LIVVO Don Paco *** Mindelo
7.6
Foto Hotel LIVVO Don Paco *** Mindelo
Foto Hotel LIVVO Don Paco *** Mindelo
Foto Hotel LIVVO Don Paco *** Mindelo
13
Hotel LIVVO Don Paco
  • Tijd voor de welverdiende vakantie
  • Gewaardeerd hotel in Sao Vicente
  • Duiken in het turquoise paradijs
  • Warm welkom bij binnenkomst

USP's

Gemoedelijk stadshotel
Vlakbij historisch centrum
Aan de levendige haven
Frisse en ruime kamers
Wandel over de boulevard
Gratis wifi

Gastvrijheid staat hoog in het vaandel

Gemoedelijk stadshotel vlak bij het historische centrum van Mindelo. Je slaapt hier in comfortabele bedden in ruime kamers en start de dag met een uitgebruid ontbijtbuffet. De ligging van het hotel aan de haven maakt het ideaal voor watersporters en vissers. Ook is de ferry naar Santo Antão binnen een enkele minuten te lopen.

Ligging

in centrum en in levendige omgeving
luchthaven Aeroport Cesaria Evora op ca. 10 km
strand op ca. 1 km

Faciliteiten

airco
gratis wifi in openbare ruimte
gratis wifi op de kamer
receptie (24 uur)
lounge
bagageruimte
Tegen betaling
kluisje bij receptie
roomservice
stomerijservice
wasserette

Restaurants/Bars

à-la-carterestaurant
ontbijtrestaurant
bar

Wellness

Tegen betaling
massage

Sport & Activiteiten

Tegen betaling
duiken (licentie verplicht)
vissen
windsurfen

Tip

Een authentieke Kaapverdiaanse maaltijd, die eet je bij de mensen thuis! De ingrediënten haal je samen op de lokale markt. Naast een culinaire belevenis is dit ook een ontmoeting met de Kaapverdiaanse cultuur. Van uitleg over het eten tot persoonlijke verhalen, je leert het echte Kaapverdië deze dag kennen. Samen met het gezin ga je inkopen doen op de lokale markt. Vervolgens ga je naar het huis van de familie om de maaltijd te bereiden en er samen van te genieten. Deze unieke ervaring kun je bijboeken tijdens het boekingsproces.

Overige informatie

officiële classificatie: 3 sterren
onze classificatie: 3 sterren
totaal aantal kamers/ appartementen: 44
het hoofdgebouw heeft een lift

Kamers

2-persoonskamer, 2-3 pers
Algemeen
ca. 22 m² (kan verschillen per kamer), airco, telefoon, gratis wifi, tv, minibar (tegen betaling) en zitje in kamer
Badkamer
badkamer met douche en toilet
Slaapkamer
kamer met 1 tweepersoonsbed of 2 eenpersoonsbedden
1-persoonskamer, 1-1 pers
Algemeen
ca. 18 m² (kan verschillen per kamer), airco, telefoon, gratis wifi, tv, minibar (tegen betaling) en zitje in kamer
Badkamer
badkamer met douche en toilet
Slaapkamer
kamer met 1 tweepersoonsbed of 2 eenpersoonsbedden

Contracten

Zomer
Verzorging
logies en ontbijt
halfpension
volpension
Belangrijke informatie
alle kosten hebben betrekking op de accommodatie en zijn ter plaatse te betalen tenzij anders vermeld
Voor een verblijf op Kaapverdië dien je een Airport Security Taks te betalen (TSA). Deze TSA kun je na aankomst op de luchthaven van São Vicente (VXE) aanschaffen voor €31 (3400 CVE) per persoon (contant in euro’s te betalen). Wil je de wachtrij voor het TSA loket (en daarmee soms lange wachttijd) vermijden, dan adviseren wij je de TSA voorafgaand aan je reis te regelen via de website van het consulaat. Dit is mogelijk tot uiterlijk 5 dagen voor vertrek. Reizigers met de Kaapverdiaanse nationaliteit en baby’s t/m 1 jaar worden vrijgesteld van de TSA.
de haven waar de ferry naar Santo Antão vertrekt, is slechts een paar minuten lopen.
vanuit het hotel loop je zo de wandelboulevard op.
Het is onbekend of deze reis/accommodatie in het algemeen geschikt is voor personen met beperkte mobiliteit. Of deze reis/accommodatie voldoet aan jouw specifieke behoeften, hangt af van je persoonlijke situatie. Neem hiervoor contact met ons op, zodat wij kunnen nagaan in hoeverre deze reis/accommodatie voldoet aan jouw behoeften.
Niet Inbegrepen

Lees meer

Locatie & omgeving

Reviews

7.6
Goed 200+ beoordelingen
  • Ligging 7.3
  • Kindvriendelijkheid 5.3
  • Hygiëne 8.6
  • Faciliteiten 6.6
  • Kamer 8
  • Personeel 8.6
  • Eten & Drinken 5.3
  • Kwaliteit Bedden 8
  • Prijs/Kwaliteit 6.6
  • Centraal 06 februari 2025
    8.0

    Schoon en centraal gelegen. Ontbijt is mager en alle warme producten waren koud. Jammer dat er geen buitenruimte is. Veel herrie, op straat. Maar eigenlijk een prima verblijf.

    Lees meer

Daarom kies je voor

Online géén boekingskosten

Géén boekingskosten t.w.v. €34,50 op alle vakanties wanneer je online bij D-reizen boekt!

Altijd de beste deal

Supersnel vind & vergelijk je bij ons de allerbeste deals van verschillende aanbieders.

Veilig op vakantie

D-reizen is aangesloten bij SGR, ANVR en Calamiteitenfonds. Jij reist daarom met zekerheid en garantie.

Ruim 75 reisbureaus

Kom je er niet uit? Wij helpen je graag verder. Telefonisch, online of in één van onze reisbureaus.

Meer over D-reizen
Hotel LIVVO Don Paco
7.6
Goed 200+ beoordelingen
p.p. vanaf 847, -
Checken