Verblijven in een aangename accommodatie in Campofelice Di Roccella? Hotel Villa Teti is een luxe 5-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 132 reizigers beoordelen Hotel Villa Teti gemiddeld met een 8. Meer weten? Bekijk dan nu de fotos en beoordelingen van Hotel Villa Teti, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Italie? Boek jouw vakantie naar Hotel Villa Teti vandaag nog!
Villa Teti is een charmante vakantievilla, gelegen in het gezellige Campofelice di Roccella op het zonnige Sicilië. Deze stijlvolle accommodatie is ideaal voor gezinnen of stellen die rust zoeken in een comfortabele, zelfstandige omgeving met het strand binnen handbereik.
Veel gasten waarderen Villa Teti om de ruime indeling, de rustige ligging en het gemak van een eigen verblijf met veel privacy. De sfeervolle inrichting, eigen buitenruimte en nabijheid van stranden en lokale restaurants maken deze accommodatie geliefd bij terugkerende vakantiegangers.
- Buiten het hoogseizoen kan het zijn dat faciliteiten niet of in beperkte mate aanwezig of geopend zijn.
- Je verblijft in Villa Teti op basis van logies.
- Receptie
- Tuin
- Gratis wifi
- Gratis parkeerplaats
- Buitenzwembad met ligstoelen en parasols
- Fietsenstalling
- Speeltuin
- Tennisbaan
- Barbecuevoorzieningen
Villa Teti bevindt zich in een rustige en groene woonwijk van Campofelice di Roccella aan de noordkust van Sicilië. Op slechts 350 meter wandel je naar het brede zandstrand, waar je heerlijk kunt zonnebaden en zwemmen in de Tyrreense Zee. Binnen 5 minuten ben je in het centrum van het dorpje, waar je lokale restaurants, bars en een kleine supermarkt vindt.
Voor een cultureel uitstapje ligt de populaire badplaats Cefalù op ca. 15 minuten rijden, bekend om zijn middeleeuwse straatjes en indrukwekkende kathedraal. Wie verder wil trekken, bereikt Palermo binnen ca. een uur per auto. De ligging maakt het mogelijk om zowel van zon en zee als van cultuur en natuur te genieten.
In de directe omgeving vind je:
- Strand: ca. 100 m
- Restaurants en bars: ca. 500 m
- Supermarkt: ca. 900 m
- Centrum Campofelice di Roccella: ca. 2,2 km
- Kathedraal van Cefalù: ca. 12 km
- Nationaal Park Madonie: ca. 20 km
- Palermo stad: ca. 68 km
Met het openbaar vervoer
- Bushalte: ca. 1,5 km
Met de auto
- Gratis parkeerplaats bij de accommodatie
Met het vliegtuig
- Luchthaven Palermo: ca. 85 km
Bij onze vliegreizen is de transfer van de luchthaven naar de accommodatie v.v. niet inbegrepen.
Wij raden aan een huurauto bij te boeken, dit kan eenvoudig in de vervolgstappen van de boeking.
LET OP: bij aankomst na middernacht is het niet meer mogelijk een huurauto op te halen.
We raden aan om voor dit verblijf een middagvlucht te kiezen, of om een overnachting nabij de luchthaven te boeken.
De appartementen van Villa Teti beschikken o.a. over de volgende faciliteiten: - Woonkamer met tv, airconditioning, keuken met koelkast, oven, koffiezetapparaat en wasmachin - Badkamer met bad of douche, toilet en föhn - Gratis wifi - Balkon of terras met zitje
2-kamerappartement : - Woonkamer met 2-persoonsslaapbank
- Slaapkamer met 2-persoonsbed (max. 4 pers., ca. 45 m²)
3-kamerappartement : - Woonkamer met 2-persoonsslaapbank
- Slaapkamer 1: met één 2-persoonsbed
- Slaapkamer 2: met twee 1-persoonsbedden (max. 6 pers., ca. 50 m²)
Inbegrepen:
Niet inbegrepen:
Indien u de leeftijd van meereizende kinderen invult dan wordt rechts in de prijsopgave de juiste kinderprijs getoond.