JavaScript staat uit in je instellingen. Zet JavaScript aan om gebruik te maken van D-reizen.nl.
Hotel Parkhotel Cala Di Lepre - Italie boeken? D-reizen

Hotel Parkhotel Cala Di Lepre

Italie - Sardinie - Palau

Foto Hotel Parkhotel Cala Di Lepre **** Palau
8.9
Foto Hotel Parkhotel Cala Di Lepre **** Palau
Foto Hotel Parkhotel Cala Di Lepre **** Palau
Foto Hotel Parkhotel Cala Di Lepre **** Palau
13
Hotel Parkhotel Cala Di Lepre
  • Vakantieadres in Italie
  • Direct aan een heerlijk strand!
  • Zorg voor je huid in de hamam
  • Onbeperkt plezier voor kinderen

Verblijven in een aangename accommodatie in Palau? Hotel Parkhotel Cala Di Lepre is een luxe 4-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 200 reizigers beoordelen Hotel Parkhotel Cala Di Lepre gemiddeld met een 9. Meer weten? Bekijk dan nu de fotos en beoordelingen van Hotel Parkhotel Cala Di Lepre, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Italie? Boek jouw vakantie naar Hotel Parkhotel Cala Di Lepre vandaag nog!

Ligging

Het hotel van de betere middenklasse ligt op een groene heuvel in de buurt van de binnenstad en het toeristische centrum en is ca. 700 meter van het strand verwijderd. Op ca. 3 km afstand vindt u het centrum met talrijke winkels, restaurants en bars. Naar de luchthaven is het ongeveer 42 km.

Hotelfaciliteiten

Dit hotel met een 24-uurs receptie beschikt over 160 kamers. Verschillende faciliteiten en diensten – zoals een kluis, een speelkamer, een oppasservice, een kinderopvang, een conferentieruimte en een theaterzaal – behoren tot de aangeboden voorzieningen. Via Wi-Fi hebben de gasten toegang tot het internet. De kinderen kunnen zich op de speelplaats naar hartelust uitleven. Desgewenst beschikken de reizigers over parkeerplaatsen. Tot de aangeboden service behoort een eigen shuttlebus.

Kamers

In de kamers bevinden zich een woonkamer, een keuken en een badkamer, voor een aangenaam luchtklimaat zorgt airconditioning. De gasten kunnen vanaf het balkon of het terras van het uitzicht op zee genieten. De kamers beschikken over een tweepersoonsbed of een slaapbank. Het is ook mogelijk om aparte slaapkamers te boeken. Voor de jongste gasten staan kinderbedjes klaar. Bovendien zijn een kluis en een minibar beschikbaar. Door het comfortabele serviceaanbod met een telefoon met directe buitenlijn, een tv met satelliet-/kabelontvangst en Wi-Fi staan verschillende mogelijkheden op het gebied van communicatie en entertainment ter beschikking. In de badkamer – uitgerust met een douche – vinden de gasten een föhn.

Sport/entertainment

Naast binnen- en buitenzwembaden is er een zone met kinderzwembaden. Echt optimaal van de vakantie genieten kan op het zonneterras met ligstoelen en parasols. Er is ook een (snack-) bar bij het zwembad. Het hotel biedt een outdoor sportprogramma met tennis, beachvolleybal, volleybal, golfen, padel en boogschieten aan en tegen betaling paardrijden. Er zijn diverse sporten beschikbaar waaronder watersporten zoals kajakken en aquarobics, tegen betaling ook motorboot varen, zeilen, snorkelen en duiken. Om te kunnen sporten in het verblijf hebben de gasten tafeltennis en tegen betaling ook een fitnessstudio tot hun beschikking. Het hotel beschikt over een wellnessgedeelte met een spa, een schoonheidssalon en thalassobehandelingen en ook - tegen een extra toeslag - een sauna, een stoombad, een hamam, massagebehandelingen en een zonnebank. Een animatieprogramma, een miniclub en livemuziek garanderen volop recreatieplezier. Copyright GIATA 2004 - 2025. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 120126

Eten en drinken

Het horecagedeelte is uitgerust met een restaurant en een bar. Het hotel biedt halfpension en volpension als boekingsmogelijkheid op het gebied van eten en drinken aan. Bij het ontbijt, het middag- en avondeten maken de gasten gebruik van een heerlijk buffet of ze bestellen een menu als diner. Indien gewenst worden ook glutenvrije maaltijden bereid.

Creditcards

De volgende creditcards worden geaccepteerd: American Express, Visa en MasterCard.

Lees meer

Locatie & omgeving

Reviews

8.9
Uitstekend 200+ beoordelingen
  • Ligging 7
  • Hygiëne 8
  • Faciliteiten 8
  • Kamer 7
  • Animatie 4
  • Personeel 8
  • Eten & Drinken 9
  • Kwaliteit Bedden 7
  • Prijs/Kwaliteit 7
  • Prima hotel in mooie sardinia 01 oktober 2017
    8.0

    Prima hotel is aanraders ,nette hotel. Gezellig sfeer ,eten is prima ,hygiene is ook oky,strand is vlakbij

    Lees meer

Daarom kies je voor

Online géén boekingskosten

Géén boekingskosten t.w.v. €34,50 op alle vakanties wanneer je online bij D-reizen boekt!

Altijd de beste deal

Supersnel vind & vergelijk je bij ons de allerbeste deals van verschillende aanbieders.

Veilig op vakantie

D-reizen is aangesloten bij SGR, ANVR en Calamiteitenfonds. Jij reist daarom met zekerheid en garantie.

Ruim 75 reisbureaus

Kom je er niet uit? Wij helpen je graag verder. Telefonisch, online of in één van onze reisbureaus.

Meer over D-reizen
Hotel Parkhotel Cala Di Lepre
8.9
Uitstekend 200+ beoordelingen
p.p. vanaf 1103, -
Checken