JavaScript staat uit in je instellingen. Zet JavaScript aan om gebruik te maken van D-reizen.nl.
Hotel Dimora Sant Anna in Italie, Italie - D-reizen

Hotel Dimora Sant Anna

Italie - Puglia - Carovigno

Foto Hotel Dimora Sant Anna **** Carovigno
8.9
Foto Hotel Dimora Sant Anna **** Carovigno
Foto Hotel Dimora Sant Anna **** Carovigno
Foto Hotel Dimora Sant Anna **** Carovigno
13
Hotel Dimora Sant Anna
  • Gelegen in historische centrum
  • Drink een drankje op het terras
  • Unieke en ruime kamers
  • Gratis onbeperkt Wi-Fi

Algemeen

Tijdens een vakantie in de Pugliaanse accommodatie Dimora Sant'Anna geniet je van een verblijf in een authentieke accommodatie met hedendaags comfort. De accommodatie bestaat uit meerdere historische gebouwen, gelegen op korte afstand van elkaar. In het hoofdgebouw van de de dimora zijn onder andere de receptie, ontbijtzaal en het terras te vinden. De kamers liggen verspreid over verschillende huizen.
Dit houdt in dat iedere kamer uniek is maar de rustieke sfeer overal terug te vinden is. Naast rustiek zijn de kamers van Dimora Sant'Anna modern ingericht, stralen ze ambiance uit en ze zijn van alle gemakken voorzien.

In het dorp, Carovigno, waar Dimora Sant'Anna in ligt zijn verschillende restaurantjes en winkels te vinden. Wanneer je basis van halfpension boekt zul je in een van deze restaurants dineren. De restaurants liggen aan het centrale dorpsplein, op ca. 500 meter van de kamers af. Een verblijf bij Dimora Sant'Anna is altijd inclusief ontbijt, dit continentale ontbijt wordt geserveerd in het hoofdgebouw van de accommodatie.

Verblijven in Dimora Sant'Anna is alsof je een echte local bent. Verblijven in midden in het dorp, eten in de lokale restaurants en parkeren op de openbare weg.

De gasten van Dimora Sant'Anna zijn zeer te spreken over de het complete ontbijt en de centrale ligging van de accommodatie.

Bijzonderheden

- Ontbijtbuffet in hoofdgebouw
- Diner, indien halfpension bijgeboekt op ca. 500m. afstand
- Huisdieren gratis toegestaan (opgeven bij boeking)
- Kinderbed niet aanwezig

Faciliteiten

- Receptie
- Restaurants op loopafstand
- Lift in het centrale gebouw
- Terras
- Ontbijtruimte in het centrale gebouw
- Gratis wifi
- Gratis openbare parkeerplaats

Ligging

Dimora Sant'Anna ligt in de regio Puglia, midden in het gemoedelijke dorp Carovigno, niet ver van de Adriatische kust en La città bianca ('het witte stadje'), zoals Ostuni wordt genoemd. Deze accommodatie is een Albergo Diffuso, bestaande uit het centrale hoofdgebouw naast het middeleeuwse kasteel van Carovigno en andere gebouwen die gelegen zijn in het historische centrum. Authenticiteit en 'couleur locale' worden hier gecombineerd met een moderne inrichting.

De regio Puglia heeft iets dat nergens op de wereld terug te vinden is, de Trulli. Deze witte kalkstenen huisjes zijn typerend voor de regio Puglia en te vinden in de Valle d'Itria en dan met name in Alberobello. Wil je liever een wat grotere stad bezichtigen, ga dan eens naar Lecce. Door de architectuur wordt dit ook wel 'het Florence van het Zuiden' genoemd.

Een van de grote voordelen van een verblijf in de regio Puglia is de relatieve rust die hier heerst in vergelijking tot de noordelijker gelegen provincies. Dimora Sant'Anna is mede daarom een fijne accommodatie, rustig gelegen maar niet in te ver van verschillende bezienswaardigheden in de regio. Een auto is zeker aan te raden, om het maximale uit het verblijf te halen.

- Dorpsplein: 500 m.
- Treinstation Carovigno: 4 km
- Strand Torre Santa Sabina: 7 km
- Centrum van Ostuni: 9 km
- Alberobello: 50 km

Met de auto:
- Gratis openbare parkeerplaats

Met het vliegtuig:
- Luchthaven van Brindisi: 30 km
Bij onze vliegreizen is de transfer van de luchthaven naar de accommodatie v.v. niet inbegrepen. Wij raden aan een huurauto bij te boeken, dit kan eenvoudig in de vervolgstappen van de boeking.

 

Inbegrepen

Inbegrepen

  • Bed- en badlinnen

Niet inbegrepen

Niet inbegrepen

  • Parkeerplaats

Kortingen

Voordeel >  Profiteer van leuke aanbiedingen! Kijk in de prijsopgave welke kortingen voor u gelden. >  0001-01-01T00:00:00  - 9999-12-31T23:59:59.9999999

Kinderkorting

In deze accommodatie geldt de volgende kinderkorting:

Indien u de leeftijd van meereizende kinderen invult dan wordt rechts in de prijsopgave de juiste kinderprijs getoond. 

  • Kinderprijs geldt alleen als kinderen slapen in een kamer met minimaal twee volbetalende personen.
  • Indien kinderen gratis overnachten dienen de eventuele extra kosten voor maaltijden, kinderbed, etc. ter plaatse te worden betaald.

Lees meer

Locatie & omgeving

Reviews

8.9
Uitstekend 200+ beoordelingen
  • Ligging 8.5
  • Kindvriendelijkheid 5.5
  • Hygiëne 9.3
  • Faciliteiten 8
  • Kamer 9.1
  • Personeel 9.5
  • Eten & Drinken 8.8
  • Kwaliteit Bedden 8.6
  • Prijs/Kwaliteit 8.6
  • Kleinschalig en charmant hotel 14 mei 2025
    10

    Geweldig en kleinschalig Persoonlijke aandacht Heerlijk ontbijt Prachtige kamer Fijne locatie

    Lees meer
  • Fantastisch verblijf 14 mei 2025
    10

    Het hotel is werkelijk een prachtig verblijf. De kamer was ruim en schoon. Wij verbleven er 10 dagen en kregen bijna dagelijks schone handdoeken, bed elke dagen opgemaakt en ook 2 maal verschoond. Het ontbijt was erg goed, elke dag stond er vanalles klaar waaruit je kon kiezen, verse broodjes, vers fruit en er werd een heerlijke kop koffie of cappuccino voor je gemaakt door de eigenaresse. De eigenaren zijn zeer vriendelijke mensen die ons van vele reistips hebben voorzien in het prachtige Puglia. Het enige min punt voor ons was dat je niet een relax dagje rond het hotel kon doorbrengen en we op zoek moesten naar een dure beachclub voor strandbedjes (overigens wel een heel prettige beachclub). Voor het hotel dus een dikke 10!

    Lees meer
  • Dimora Sant'Anna Puglia 25 april 2025
    8.0

    Zeer vriendelijk personeel. Goede locatie. Alleen kamer zonder enig uitzicht.

  • Klooster/hotel 12 april 2025
    10

    Badkamer bij aankomst stonk erg ivm begin seizoen aldus receptiemedewerker. Kregen een zeer mooie vervangende kamer.

    Lees meer
  • Erg leuk - maar gehorig. 22 maart 2025
    8.0

    Prachtige kamer en lekker ontbijt. Het gebouw is een voormalig klooster. Parkeren in de buurt is een uitdaging en toen de hotelkamer boven ons verhuurd werd bleek dat het gebouw zeer gehorig is. Als je een goede slaper bent hoeft dat geen bezwaar te zijn.

    Lees meer
  • was prima 15 oktober 2024
    8.0

    was goed en goed ontbijt. was in het donker wel even zoeken.

  • vakantie Puglia met uitvalsbasis Carovigno 02 september 2024
    10

    prima vakantie gehad, Carovigno ligt redelijk centraal tussen alle te bezichtigen steden in de regio. Mooi stadje, autenthiek hotel in een oud klooster. Prima basic kamer. Helaas geen balkon (past ook niet bij locatie), wel mooie buitenplaats met sfeervol terras. Reis inclusief auto geregeld, dit ging allemaal zeer soepeltjes. Al met al positieve ervaring in mooie regio.

    Lees meer
  • 2 nachten 18 augustus 2024
    10

    Zeer vriendelijke en enthousiaste receptie medewerker. Prachtig nieuw en heel bijzonder appartement. Alleen hoge ramen waardoor je niet naar buiten kan kijken. Soort klooster. Mooie ligging in oude stadsdeel. Rest van het plaatsje niet bekeken..zag er minder goed uit. Goed als uitvalsbasis basis

    Lees meer
  • Vakantie 11 juni 2024
    10

    WE hebben naar onze zin gehad was geweldig

  • Uitstekend hotel 27 maart 2024
    10

    Wij hebben een heerlijke vakantie gehad in Dimora Sant'Anna, de economy kamer was zeer groot, schoon en mooi ingericht. Het bed heerlijk, ontbijt elke dag hetzelfde, maar genoeg keuze. De service uitstekend, persoonlijk en zeer vriendelijk. Ze zijn geïnteresseerd en geven hele goeie tips over de omgeving en weten heel veel. Ik was bij het ontbijt mijn trui vergeten, die werd netjes in de kamer achtergelaten. Zeker aan te raden om hier te overnachten, heerlijke tijd gehad in deze mooie omgeving.

    Lees meer

Daarom kies je voor

Online géén boekingskosten

Géén boekingskosten t.w.v. €34,50 op alle vakanties wanneer je online bij D-reizen boekt!

Altijd de beste deal

Supersnel vind & vergelijk je bij ons de allerbeste deals van verschillende aanbieders.

Veilig op vakantie

D-reizen is aangesloten bij SGR, ANVR en Calamiteitenfonds. Jij reist daarom met zekerheid en garantie.

Ruim 75 reisbureaus

Kom je er niet uit? Wij helpen je graag verder. Telefonisch, online of in één van onze reisbureaus.

Meer over D-reizen
Hotel Dimora Sant Anna
8.9
Uitstekend 200+ beoordelingen
p.p. vanaf 230, -
Checken