JavaScript staat uit in je instellingen. Zet JavaScript aan om gebruik te maken van D-reizen.nl.
Hotel Palazzo Salgar in Napels, Italie - D-reizen

Hotel Palazzo Salgar

Italie - Napels - Napels

Foto Hotel Palazzo Salgar **** Napels
8.7
Foto Hotel Palazzo Salgar **** Napels
Foto Hotel Palazzo Salgar **** Napels
Foto Hotel Palazzo Salgar **** Napels
19
Hotel Palazzo Salgar
  • Geniet van 4 sterren
  • Ontdek het karakter van Napels
  • Doe 'tranquillo' op het dakterras
  • Voel je thuis in dit hotel

Algemeen

Hotel Palazzo Salgar ligt in het hart van Napels, de stad van duizend tinten. De centrale ligging zorgt ervoor dat dit hotel dé perfecte uitvalsbasis is voor een stedentrip Napels. Er zijn in de nabije omgeving van het hotel verschillende bezienswaardigheden en hoogtepunten te vinden, daarnaast ligt het Centraal Station Napels op slechts 1 kilometer afstand van het hotel.

Het hotel heeft een comfortabele inrichting met lichte kleuren, dit zorgt voor een ontspannen omgeving. Maak voor ontspanning gebruik van de fitness en sauna. Wanneer het zonnetje schijnt kun je genieten op het dakterras van Hotel Palazzo Salgar.

Faciliteiten

- Receptie
- Lift
- Lobby
- Restaurant
- Bar
- Fitness en sauna
- Dakterras
- Gratis wifi

Ligging

- Kathedraal van Napels ligt op ca. 13 minuten loopafstand van het hotel.
- Teatro di San Carlo ligt op ca. 22 minuten loopafstand van het hotel.
- Te voet bereik je het Koninklijk Paleis van Napels in ca. 25 minuten.

Met het openbaar vervoer in Napels:
- Station Napoli Porta Nolana ligt op ca. 10 minuten loopafstand.
- Centraal Station Napels ligt op ca. 20 minuten loopafstand van het hotel.

Met het vliegtuig naar Napels
- Vanaf de luchthaven van Napels reis je met het openbaar vervoer in ca. 35 minuten naar het hotel.

Met de (huur)auto:
- Er is geen parkeergelegenheid bij het hotel.

Kamers (85)

De moderne kamers beschikken over: - 2-persoonsbed of twee 1-persoonsbedden - Telefoon - Tv - Kluisje - Minibar - Airconditioning - Badkamer met douche, toilet en föhn De 3-persoonskamers hebben een extra bed.

Inbegrepen

Inbegrepen

  • Gratis wifi

Lees meer

Locatie & omgeving

Reviews

8.7
Uitstekend 100+ beoordelingen
  • Ligging 8.3
  • Kindvriendelijkheid 6
  • Hygiëne 8.6
  • Faciliteiten 7.6
  • Kamer 7.6
  • Personeel 8.6
  • Eten & Drinken 6.9
  • Kwaliteit Bedden 7
  • Prijs/Kwaliteit 7.3
  • net Hotel aan zeer drukke weg 27 mei 2025
    8.0

    de kamer was klein met weinig kast ruimte, een kingsize bed dat lekker sliep de kamer was schoon en werd dagelijks schoongemaakt, de douche was erg klein waarin je je nauwelijks goed kon bewegen maar wel schoon en iedere dag schone handdoeken. de keuze bij het ontbijt was matig, wel veel keuze maar ook heel zoetigheid zoals gebak, cake e.d. voor het diner was in het restaurant de keuze zeer beperkt, we hebben daarom maar 1 avond in het hotel gegeten en verder alle avonden uit eten geweest. er zijn sport en sauna faciliteiten in het hotel aanwezig maar als je hiervan gebruik wilde maken moest je daar wel weer apart voor betalen (beetje jammer) het personeel was erg behulpzaam en vriendelijk.

    Lees meer
  • Mooi hotel 05 mei 2025
    10

    Hotel ligt net buiten de drukte, maar toch centraal gelegen.

  • Prima Stadshotel 19 april 2025
    8.0

    Hotel aan boulevard vlakbij station Nolana en Centraal station/metro. Hotelkamer schoon en netjes, badkamer schoon maar lekkage bij doucecabin. prima bedden. ontbijt goed.

    Lees meer
  • Heel fijn hotel 28 juni 2024
    10

    Het hotel goed te belopen van of centraal station ongv 20 min of beter via de metro... bij binnenkomst wordt je hartelijk ontvangen en zelf eerder dan officieel de bedoeling was kregen wij de sleutel ... de kamer rook fris en was heerlijk koel. Nette kamer heerlijke douche. Ontbijt was heerlijk met vers fruit. Ruime keus uit (ongezond maar heerlijk) croissants taart etc maar ook bijv brood. Koffie thee water en sapjes. Restaurants in de buurt maar nog leuker bij metro universiteit daar een straatje kiezen voor nog geen 30 euro hadden wij een over heerlijke maaltijd . Met drankjes . En live muziek en op ongeveer 5 min lopen

    Lees meer
  • Trip Napels 01 april 2024
    4.0

    Middelmatige ervaring met veel verbeterpunten.

  • Netjes en schoon, gunstig gelegen en goed ontbijt 25 maart 2024
    8.0

    Uitgebreid ontbijt buffet, schone lounge etc en gunstig gelegen om te voet de stad te verkennen

    Lees meer

Daarom kies je voor

Online géén boekingskosten

Géén boekingskosten t.w.v. €34,50 op alle vakanties wanneer je online bij D-reizen boekt!

Altijd de beste deal

Supersnel vind & vergelijk je bij ons de allerbeste deals van verschillende aanbieders.

Veilig op vakantie

D-reizen is aangesloten bij SGR, ANVR en Calamiteitenfonds. Jij reist daarom met zekerheid en garantie.

Ruim 75 reisbureaus

Kom je er niet uit? Wij helpen je graag verder. Telefonisch, online of in één van onze reisbureaus.

Meer over D-reizen
Hotel Palazzo Salgar
8.7
Uitstekend 100+ beoordelingen
p.p. vanaf 185, -
Checken