Hotel The Tower Hotel

  • *
  • *
  • *
  • *

Londen, Londen, Groot-Brittannie

  • Prachtig uitzicht op Tower Bridge!
  • Afternoon tea in het restaurant
  • Chic hotel in centrum London
  • Metrostation op loopafstand
Vanafprijs geldt op:
24 augustus (3 dagen)
met 2 personen
Logies
Vliegreis vanafEindhoven
Alle prijzen & boeken

* Prijs kan i.v.m. beschikbaarheid tot moment boeking wijzigen.

p.p. vanaf * 226

Beoordelingen Hotel The Tower Hotel

7,9
Ligging 9,1
Kindvriendelijkheid 6,8
Hygiëne 7,3
Faciliteiten 7,4
Kamer 7,2
Eten & Drinken 7,3
Personeel 7,8
Kwaliteit Bedden 8,0
Prijs/Kwaliteit 7,4
Algemeen 7,9

In samenwerking met TravelTrustit.com

  • Anoniem
    Leeftijd:
    53
    Reisgezelschap:
    Familie
    Reisperiode:
    februari 2025
    10
    Even naar Londen

    We wilden even met zijn drieen weg en mijn dochter wilde graag naar Londen. Dus op korte termijn det korte verblijf geboekt vlak bij de Tower bridge. Vliegen is maar 40 min en het zeker een aanrader om op Londen city airport te landen. Waarom het kost wat meer maar je bent ook zo op de plaats van bestemming de andere vliegvelden liggen allemaal op bijna een uur reistijd van Londen centrum. We hebben een paar heerlijke dagen gehad in Londen. Verplaatsen met de metro is kinderlijk eenvoudig en als je dus in zone 1 & 2 blijft (waar de meeste dingen zitten die je wilt zien) kost het je voor een hele dag iets meer dan €10.00. Gewoon met de bankpas of credit card betalen. Zorg er wel voor dat je met dezelfde pas in & uit checkt. We zaten in een Hotel (The Tower hotel) die precies aan de tower bridge lag. Van hieruit was het plus minus 5/10 min lopen naar de metro.

    21-02-2025 door Anoniem uit Hengelo

  • Anoniem
    Leeftijd:
    19
    Reisgezelschap:
    Vrienden Of Familie
    Reisperiode:
    april 2025
    6,0
    Tower hotel Londen

    De locatie van het hotel is uitstekend en je kan rekenen op gegarandeerd mooi uitzicht vanuit je hotelkamer. De kamer is echter heel erg warm/benauwd en de airco is helaas niet bij te stellen. Hierdoor tijdens ons hele verblijf in het hotel het raam open gehouden ook al hielp dit maar erg weinig. Het bed is wel erg fijn en op de kamer heb je een grote tv. De service is wel goed en je kan bij de receptie een stekker in bruikleen (€5 euro borg) nemen en paraplu’s of powerbanks huren voor dag voor een paar euro. Als het ontbijt niet bij je verblijf is inbegrepen is het £22 per persoon. Dit is in verhouding met wat je kan eten erg duur. Voor lange mensen is de badkamer wat onhandig. Uiteindelijk voor een aantal dagen (citytrip) een prima verblijf

    11-04-2025 door Anoniem uit 's-Gravenhage

  • Anoniem
    Leeftijd:
    55
    Reisgezelschap:
    Partner
    Reisperiode:
    maart 2025
    8,0
    Mooie locatie

    Groot hotel, enigszins verouderd maar ze zijn begonnen met renoveren. Daardoor was er overdag redelijk wat herrie maar in de avond is het er heerlijk rustig. Prachtig gesitueerd onderaan de Tower Bridge. Voor 1 dag het ontbijt geprobeerd maar dit is niet bijzonder en echt vreselijk druk. Er zijn 3 werkende liften en dat is echt te weinig voor een hotel met ruim 800 kamers. Personeel komt grotendeels uit (voormalig) Oostblok, erg wisselend qua ervaring. Van net tè vriendelijk naar ronduit onbeschoft. In/uitchecken gaat vlot en kamers worden netjes schoon gemaakt.

    05-04-2025 door Anoniem uit FIJNAART

  • Anoniem
    Leeftijd:
    58
    Reisgezelschap:
    Vrienden Of Familie
    Reisperiode:
    februari 2025
    4,0
    Viel tegen

    Het hotel staat op een prachtig plaats. De inrichting is gedateerd maar schoon. Helaas hebben we koud moeten douchen ondanks dat men dit hebben bekeken.

    26-02-2025 door Anoniem uit Zuidwolde

  • Anoniem
    Leeftijd:
    51
    Reisgezelschap:
    Vrienden Of Familie
    Reisperiode:
    februari 2025
    10
    Mooi hotel

    Zeker aan te raden. Mooie kamers. Goede ligging en super uitzicht.

    19-02-2025 door Anoniem uit DEN HAAG

  • Anoniem
    Leeftijd:
    69
    Reisgezelschap:
    Partner
    Reisperiode:
    december 2024
    8,0
    Een wat ouder, maar goed hotel.

    The Tower hotel is al een wat ouder hotel. Kamers zijn goed, ontbijt was echt heerlijk, meer dan voldoende aanbod. De ligging was voor ons prima

    28-12-2024 door Anoniem uit Schaijk

  • Janssen
    Reisgezelschap:
    Partner
    Reisperiode:
    december 2024
    4,0
    Locatie top - hotel oud, vies, lelijk

    Mooie locatie, maar vies, oud hotel. Geen aanrader! Mensen geven dit hotel veel sterren voor de locatie. Dat vertekent de reviews! Temperatuur in de kamer was niet te regelen, erg warm. Ik lees ook van een paar jaar geleden dat de kamers en badkamers niet goed zijn en dat ze van het hotel beterschap beloven. Nou wij zagen dat helaas niet terug. Wij werden zelfs ziek van de slechte ventilatie. Lang wachten bij de liften en één was stuk. We hebben alles wel aangegeven, maar er werd niets mee gedaan. Foto's op sites komen niet overeen met de werkelijkheid. Het is een oud, vervallen, betonnen blok. Het stonk er ook altijd. > Ramen sloten niet of nauwelijks > Ramen van het hele hotel waren vies > Roosters ventilatie kamer waren vies en er zat zelfs schimmel in > Koelkast was echt te smerig > Deuren en laden van kasten gingen niet fatsoenlijk open of dicht > Vloer was vies, ook onder het bed en achter de kastjes > Badkamer was vies, kapot, oud > Radiatortje stuk en vies > Beddengoed zaten vieze vlekken in > Vensterbank was vies > Lampjes kapot in de kast > Rooster in de kast erg vies > Vlekken in plafonds > Spiegel was mat glas > Kluis deed het niet Etc... De badkamer was echt te vies. Schimmel, oud, kapotte tegels, slecht werkend sanitair, kit liet los, wc werkte slecht....etc... Absoluut geen waar voor je geld!

    28-12-2024 door Janssen uit MEPPEL

  • Van Der Lee
    Leeftijd:
    77
    Reisgezelschap:
    Partner
    Reisperiode:
    november 2024
    2,0
    Slecht geregeld

    Er is weinig goed gegaan. Zeer ontevreden.

    24-11-2024 door Van Der Lee uit Made

  • Anoniem
    Leeftijd:
    67
    Reisgezelschap:
    Partner
    Reisperiode:
    november 2024
    8,0
    Goed hotel met een prachtig uitzicht

    Goed hotel op een fantastische plek in Londen vlak bij openbaar vervoer en natuurlijk de Tower bridge bijna in je kamer. De kamers zijn netjes wel iets verouderd maar daar merk je niets van, alles is wel oke en aanwezig en de bedden zijn prima. Ontbijt is goed er is ruime keuze in van alles dus dat moet geen probleem zijn.

    22-11-2024 door Anoniem uit Alkmaar

  • Anoniem
    Leeftijd:
    54
    Reisgezelschap:
    Vrienden Of Familie
    Reisperiode:
    augustus 2024
    10
    Uitstekend hotel met excellente service op topplek

    Vriendelijk personeel, prima kamer, netjes en van alle gemakken voorzien. Interessant uitzicht.

    15-08-2024 door Anoniem uit Haarlem

  • Jalvingh
    Leeftijd:
    58
    Reisgezelschap:
    Partner
    Reisperiode:
    augustus 2024
    2,0
    Oud en gedateerd hotel

    Kleine kamers met kapotte wc bril

    15-08-2024 door Jalvingh uit ALMELO

  • Anoniem
    Leeftijd:
    56
    Reisgezelschap:
    Vrienden Of Familie
    Reisperiode:
    juni 2024
    10
    Top geholpen.

    Bij aankomst hadden we een overboeking,echter was het probleem niet bij de receptie.Deze kunnen niet zien wat er binnenkomt als je een regular kamer b.v boekt. We waren genoodzaakt een upgraden kamer te boeken. De communicatie tussen reisorganisatie en prijsvrij verliep zeer slecht..Op de laatste dag heeft het hotel de upgraden terug betaald.Alle lof voor alle medewerkers die ons daar mee hebben geholpen.Een dikke 10.Geen reactie meer gehad van prijsvrij.

    09-06-2024 door Anoniem uit Harlingen

  • Door meer dan 44410 Nederlandse reizigers wordt Hotel The Tower Hotel gemiddeld op internet beoordeeld met een 7,9.

    7,9
Alle prijzen & boeken