JavaScript staat uit in je instellingen. Zet JavaScript aan om gebruik te maken van D-reizen.nl.
Hotel Paloma Garden en Corina - Stalis boeken? D-reizen

Hotel Paloma Garden en Corina

Griekenland - Kreta - Stalis

Foto Hotel Paloma Garden en Corina *** Stalis
7.9
Foto Hotel Paloma Garden en Corina *** Stalis
Foto Hotel Paloma Garden en Corina *** Stalis
Foto Hotel Paloma Garden en Corina *** Stalis
11
Hotel Paloma Garden en Corina
  • Gunstige reviews
  • Gewaardeerd hotel in Kreta
  • Speel een potje tafeltennis
  • Het hotelpersoneel ontzorgt je

Verblijven in een aangename accommodatie in Stalis? Hotel Paloma Garden en Corina is een comfortabel 3-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 28 reizigers beoordelen Hotel Paloma Garden en Corina gemiddeld met een 8. Meer weten? Bekijk dan nu de fotos en beoordelingen van Hotel Paloma Garden en Corina, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Griekenland? Boek jouw vakantie naar Hotel Paloma Garden en Corina vandaag nog!

Algen

Locatie: Hotel Paloma Garden ligt vlak bij het centrum van Stalis. Het zandstrand bevindt zich op ongeveer 350 meter afstand. De luchthaven van Heraklion ligt op circa 30 kilometer afstand. Voorzieningen: Het hotel met 62 kamers biedt een receptie, wifi, een lobby, een lounge met terras en een zwembad. Een buffetrestaurant en een bar voorzien in uw culinaire wensen. Ligstoelen en parasols zijn gratis beschikbaar bij het zwembad . Accommodatie: Tweepersoonskamer
De comfortabel ingerichte kamers bieden individueel regelbare airconditioning (tegen betaling), wifi, telefoon, kluisje (tegen betaling), satelliet-tv, koelkast (tegen betaling), douche, toilet en balkon of terras (D/DI). Ook beschikbaar voor eenpersoonsgebruik (DE/DEA).

Tweepersoonskamer type A
Deze kamers bieden, met verder dezelfde voorzieningen als de tweepersoonskamers, een extra bed (DA).

Familiekamer
Deze kamers hebben verder dezelfde voorzieningen als de tweepersoonskamers, maar zijn ruimer en beschikken over een aparte slaapkamer (DF2).

Maaltijden: Halfpension
Het ontbijt wordt in buffetvorm geserveerd. Het diner biedt een keuze uit 8-10 verschillende gerechten, waaronder salades, desserts en fruit.

Inbegrepen sporten: Tafeltennis. Sporten tegen betaling: Biljart wordt tegen betaling aangeboden in het hotel. Hotelservices: Schoonmaak van de kamer 6 keer per week, handdoekenwissel om de 2 dagen en verschoning van het beddengoed om de 3 dagen. Opmerking
Het hotel is niet toegankelijk voor rolstoelgebruikers. Sommige faciliteiten en entertainmentmogelijkheden kunnen in het laagseizoen beperkt zijn vanwege de weersomstandigheden.
Hotelcontact: Paloma Garden Telefoon: +30 28970 31168 of +30 28970 31057 E-mail: info@palomagarden.eu Kinderprogramma Babybedje (op aanvraag, gratis). Creditcards: Visa en Mastercard.

Lees meer

Locatie & omgeving

Reviews

7.9
Goed 20+ beoordelingen
  • Ligging 9.3
  • Kindvriendelijkheid 7.3
  • Hygiëne 9.9
  • Faciliteiten 8.6
  • Kamer 7.3
  • Personeel 8.6
  • Eten & Drinken 7.3
  • Kwaliteit Bedden 9.9
  • Prijs/Kwaliteit 7.3
  • Goed familie hotel 23 augustus 2024
    8.0

    Wij hebben een erg mooie tijd gehad, vriendelijk personeel, heerlijke bedden, het eten was prima maar mocht wel wat meer Grieks zijn! De hotel eigenaren zijn heel vriendelijk en willen je overal bij helpen,

    Lees meer
  • Goed schoon en basic 31 juli 2022
    6.0

    Schoon kleinschalig hotel , dichtbij centrum en strand. Eten beperkt maar smakelijk, ontbijt heel karig. Prima uitvalsbasis voor uitstapjes en ontspanning. Heerlijk zandstrand heldere zee op 700 mtr afstand

    Lees meer

Daarom kies je voor

Online géén boekingskosten

Géén boekingskosten t.w.v. €34,50 op alle vakanties wanneer je online bij D-reizen boekt!

Altijd de beste deal

Supersnel vind & vergelijk je bij ons de allerbeste deals van verschillende aanbieders.

Veilig op vakantie

D-reizen is aangesloten bij SGR, ANVR en Calamiteitenfonds. Jij reist daarom met zekerheid en garantie.

Ruim 75 reisbureaus

Kom je er niet uit? Wij helpen je graag verder. Telefonisch, online of in één van onze reisbureaus.

Meer over D-reizen
Hotel Paloma Garden en Corina
7.9
Goed 20+ beoordelingen
p.p. vanaf 414, -
Checken