JavaScript staat uit in je instellingen. Zet JavaScript aan om gebruik te maken van D-reizen.nl.
Hotel Palm Bay in Griekenland, Griekenland - D-reizen

Hotel Palm Bay

Griekenland - Kreta - Sissi

Foto Hotel Palm Bay *** Sissi
7.7
Foto Hotel Palm Bay *** Sissi
Foto Hotel Palm Bay *** Sissi
Foto Hotel Palm Bay *** Sissi
9
Hotel Palm Bay
  • Vakantiebestemming in Griekenland
  • Kwaliteitshotel in Kreta
  • Bijkleuren op het zonneterras
  • Grijs weer zat? Tijd voor de zon!

Verblijven in een aangename accommodatie in Sissi? Hotel Palm Bay is een comfortabel 3-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 1253 reizigers beoordelen Hotel Palm Bay gemiddeld met een 8. Meer weten? Bekijk dan nu de fotos en beoordelingen van Hotel Palm Bay, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Griekenland? Boek jouw vakantie naar Hotel Palm Bay vandaag nog!

Algemeen

LocatieHet Hotel Palm Bay ligt op een rustige locatie in Sissi, boven de kleine haven en is slechts door een smal straatje van de baai gescheiden. Het complex is omgeven door weelderig groen en er zijn een aantal winkels, cafés, bars, restaurants en tavernes in de buurt. Busverbinding naar Heraklion en Agios Nikolas, halte op 200 meter van het hotel.FaciliteitenHet complex beschikt in totaal over 80 kamers en biedt een receptie, restaurant en bar/lounge, zoetwaterzwembad met terras, ligstoelen en parasols (incl.) en snackbar bar Ligstoelen en parasols op het strand via externe aanbieders tegen betaling. Accommodatie tweepersoonskamer
De gezellige kamers zijn ingericht in traditioneel Kretenzische stijl en beschikken over telefoon, tv, muziekkanaal, koelkast, airconditioning (tegen betaling ca. € 5,- per dag), huurkluisje (ca. € 1,- per dag), bad of douche/ WC, haardroger en balkon of terras (D). Ook te boeken als super economy kamer (SSZ). Seniorenkamers kunnen ook geboekt worden voor 60-plussers (2DY).

Eenpersoonskamer
Eenpersoonskamers zijn tweepersoonskamers voor eenpersoonsgebruik (DE). Extra quota kunnen ook worden geboekt als DEA of DEB.

Maaltijden halfpension
Ontbijtbuffet en diner.

HotelserviceSchoonmaak, wisseling van beddengoed en handdoeken twee keer per week.Let opDe transfertijd vanaf de luchthaven van Heraklion bedraagt ongeveer 40 minuten.

Hotelcontactpersoon: Palm Bay Telefoon: 0030/2841071607 en 71617 Fax: 0030-2841071641 E-mail: palmsisi@otenet.grKinderprogrammaBabybedjes zijn op aanvraag beschikbaar zonder extra kosten.

Lees meer

Locatie & omgeving

Reviews

7.7
Goed 500+ beoordelingen
  • Ligging 10
  • Kindvriendelijkheid 4
  • Hygiëne 8
  • Faciliteiten 4
  • Kamer 4
  • Personeel 2
  • Eten & Drinken 4
  • Kwaliteit Bedden 2
  • Prijs/Kwaliteit 4
  • Zeer teleurstellende vakantie 29 augustus 2024
    4.0

    Helaas was het niet een vakantie waar wij op hoopte. De bedden waren zeer slecht. Je voelt de veren van het matras in je lijf drukken. De kamers waren wel schoon. Het eten was ook ondermaats, Het was vaak lauw en weinig variantie. Qua smaak was het oké. Op de medewerker van de receptie na was het personeel vaak chagrijnig en niet toegankelijk. Spraken slecht engels en de dame was vaak kort af. Ze gaven je niet het gevoel dat je welkom was. Mocht je overwegen deze locatie te boeken denk dan nog eens na en lees de review.

    Lees meer

Daarom kies je voor

Online géén boekingskosten

Géén boekingskosten t.w.v. €34,50 op alle vakanties wanneer je online bij D-reizen boekt!

Altijd de beste deal

Supersnel vind & vergelijk je bij ons de allerbeste deals van verschillende aanbieders.

Veilig op vakantie

D-reizen is aangesloten bij SGR, ANVR en Calamiteitenfonds. Jij reist daarom met zekerheid en garantie.

Ruim 75 reisbureaus

Kom je er niet uit? Wij helpen je graag verder. Telefonisch, online of in één van onze reisbureaus.

Meer over D-reizen
Hotel Palm Bay
7.7
Goed 500+ beoordelingen
p.p. vanaf 452, -
Checken