JavaScript staat uit in je instellingen. Zet JavaScript aan om gebruik te maken van D-reizen.nl.
Hotel Livadi Nafsika in Dassia, Griekenland - D-reizen

Hotel Livadi Nafsika

Griekenland - Corfu - Dassia

Foto Hotel Livadi Nafsika **** Dassia
8.3
Foto Hotel Livadi Nafsika **** Dassia
Foto Hotel Livadi Nafsika **** Dassia
Foto Hotel Livadi Nafsika **** Dassia
19
Hotel Livadi Nafsika
  • Vakantieadres in Griekenland
  • Uitstekende optie in Corfu
  • Speel een potje tafeltennis
  • Geniet van je vakantie zonder kids

Algemeen

Ligging:

  • Rustig, idyllisch
  • Strand details: kiezelstrand 300 m
  • Afstand (ca.): tot de luchthaven Ioannis Kapodistrias (CFU): 14 km; tot het centrum: 200 m; tot de plaats Korfu-Stadt: 12 km; tot winkelmogelijkheden: 200 m; tot restaurants/bars: 200 m


Faciliteiten:

  • Kenmerken: ideaal voor koppels
  • Aantal hoofdgebouw(en): 1, aantal verdiepingen: 4
  • Aantal kamers/accommodaties in totaal: 98
  • Lobby, receptie, 24 uurs, hotelkluis/kluizen (tegen betaling), 1 lift(en), WiFi (inclusief), in het hele gebouw
  • Aantal restaurants in totaal: 1
  • Buffetrestaurant met Internationale, Mediterrane, Regionaale keuken, niet-roker gedeelte
  • Aantal bars: 1
  • Zwembadbar (als snackbar beschikbaar), seizoensgebonden
  • Was-/strijkservice (tegen betaling)
  • Buitengedeelte: palmbomen, tuin, zonneterras; beschikbaarheid buitencomplex afhankelijk van het weer
  • Aantal zwembaden: 1 (zoetwater, seizoensgebonden, afhankelijk van het weer)
  • Ligbedden (o.b.v. beschikbaarheid): bij het zwembad (inclusief), seizoensgebonden
  • Parasols (o.b.v. beschikbaarheid): bij het zwembad (inclusief), seizoensgebonden
  • Parkeerplekken (o.b.v. beschikbaarheid): op het hotelterrein: inclusief
  • Creditcards:
  • Te reserveren vanaf (jaar): 16
  •  
  • Honden toegestaan, 5 kg, inclusief, op aanvraag
  • Inchecken vanaf: 14:00 uur
  • Uitchecken tot 11:00 uur


Nationale categorie: 3 sterren

Kinderen:

  • ()


Tweepersoonskamer (DZ):

  • Ruim, smaakvol
  • Kamergrootte in m² (ca).: 20 m²
  • Min. bezetting (volwassenen + kinderen): 2+0, max. bezetting (volwassenen + kinderen): 2+0
  • Badkamer of douche/toilet
  • Flatscreen-tv, föhn, koelkastje, satelliet-tv, telefoon
  • Balkon of terras
  • WiFi (inclusief)
  • Airco (inclusief), individueel regelbaar
  • Roomservice (tegen betaling)
  • Ook voor alleen gebruik (D1)


Maaltijden:

  • Overnachting met ontbijt (F) (buffet)
  • Halfpension (H), inhouden ontbijt (buffet) en lunch (buffet) ontbijt en lunch of diner (buffet)
  • Voor het diner geldt een kledingvoorschrift.


Categorie: 3

Sport:

  • Watersportaanbod: verschillende niet-gemotoriseerde watersporten (tegen betaling, aangeboden door lokale aanbieders); verschillende gemotoriseerde watersporten (tegen betaling, aangeboden door lokale aanbieders)
  • Balsporten: tennis (tegen betaling, alleen bij all-inclusive inbegrepen, materiaalverhuur: tegen betaling); tafeltennis (inclusief)


Beperkte mobiliteit
Houdt u er rekening mee dat onze pakketreizen voor personen met een mobiliteitsbeperking in het algemeen niet geschikt zijn, tenzij de productbeschrijving andere informatie geeft. Graag geven we meer gedetailleerde informatie over dergelijke verzoeken om toch aan uw wensen te voldoen.

Locatie & omgeving

Reviews

8.3
Zeer goed 500+ beoordelingen
  • Ligging 6.5
  • Kindvriendelijkheid 2
  • Hygiëne 6.3
  • Faciliteiten 5.8
  • Animatie 0.9
  • Kamer 5.8
  • Personeel 7.6
  • Eten & Drinken 5.8
  • Kwaliteit Bedden 5.1
  • Prijs/Kwaliteit 5.5
  • 05 juni 2023
    8.0

    Goede kamer alles aanwezig ,ontbijtbuffet prima ,volop keus ,prima zwembad .

  • Oudbollig Hotel met Achterstallig Onderhoud 02 september 2018
    5.0

    Lunch en Diner:
    Ronduit slecht, eentonig en niet fantasierijk, iedere keer de zelfde gerechten en weinig tot geen variatie:
    Schaal 1: Gebakken aardappelpartjes, te hard gebakken (zwarte randen) of drijvend in de olie.
    Schaal 2 en 3: Vleesgerechten, 3 maaltijden achter elkaar Kalfsvlees met vetranden, Uitgedroogd varkenslapjes,
    uitgedroogde Souvlakispies, Uitgedroogd Lamsvlees enzovoort. Gehaktballetjes of mini burgers waren wel
    goed.
    Schaal 4: Spagetti, Fungi, Tortellini veelal ongaar.
    Schaal 5-1: Fantasieloze witte rijst, soms niet gaar.
    Schaal 5-2: Bolognese saus, soms erg zuur van smaakniet lekker dus.
    Schaal 6: Groenten, fantasieloos, herhaling op herhaling, Spruiten, Ongare Bloemkool, Erwten en Woteltjes of
    Macedonie, 1x Sperziebonen, en 1 keer is de bloemkool vervangen door bietjes met uitjes, deze waren een
    dag later terug te vinden in de Saladebar.
    Schaal 7: Visgerechten.
    Schaal 8: Dubieuze gerechten, vaak met groenten van de vorige dag.
    Saladebar: Goed, maar iedere dag hetzelfde.
    Fruitbar: Redelijk, soms onrijpe watermeloen of suikermeloen, ook overrijpe Perzikken.
    Ijsbar: Dubieus, glanzende smeltlaag (in de Koeling)
    Toetjesbar: Redelijke keuzes, veel gelatine pudding!
    Ontbijt:
    Zogenaamd Regionaal Ontbijt (Engelse Stijl), aanvang vanaf 07.00 uur, eiergerechten zijn er echter pas tussen
    07.30 en 08.00 uur, wel eentonig maar genoeg mogelijkheden. Brood voelt oud aan, korsten zijn vrij hard!
    Bar:
    Vanaf 10.30 open voor All Inclusive, tijdens de maaltijduren geen mogelijkheid van het verkrijgen van snacks, in dit geval Tosties,(Soms aangebrand) waarom niet? Is het Bar personeel deskundige opgeleid???
    Koeling van de flesjes biert varieert constant in Temperatuur, dit lijkt mij niet goed voor het bier, wordt echter gewoon zo verkocht. Mensen die ze kopen zie je niet terug voor nog zo een biertje!

    Lees meer
  • Goede prijs kwaliteit verhouding 11 augustus 2018
    7.0

    Het avond eten en ontbijt waren elke dag gevarieerd en ruime keuze. een min punt de open Wifi werkte van geen kant.
    Verder genoten

    Lees meer
  • Eten en drinken zeer weinig keus en zwembad zeer smerig en bevuild 11 augustus 2018
    4.0

    Eten elke dag praktisch het zelfde en weinig keus en variatie.
    Drinken weinig keus en de cocktails kunnen ze niet maken, de ene keer 50% Wodka e.d. en de andere keer zonder alcohol met 2 drankjes terwijl op de lijst er 4.
    Zwembad is zeer goor, smerig en bevuild. Volgens mij zit er geen chloor in en word het water niet ververst via roosters. Ik heb dit nog nooit meegemaakt. Onze laatste dag werd het zwembad gesloten na onafhankelijke controleurs.

    Lees meer
  • Eenvoudig. Rustig. Zeer behulpzaam en vriendelijk personeel 17 september 2017
    7.0

    De Gehorige kamers was voor ons een groot nadeel, daar we zeer nadrukkelijk aanwezige buren hadden die geen rekening hielden met de rest van de vakantiegangers

    Lees meer
  • Goede prijskwaliteitverhouding! 11 september 2017
    7.0

    Indien je opzoek bent naar een heerlijke vakantie, maar niet al te veel luxe en dit voor een lage prijs, is dit hotel een schitterende keuze. Het personeel is bijzonder vriendelijk en draagt hun gasten op handen. Toen wij 's avonds, door vertraging van de vlucht, pas na het avondeten aankwamen, boden zij ons toch nog avondeten aan. Het buffet is zeker in orde met steeds keuze tussen verschillende soorten vlees en vis, pasta, rijst of aardappelen/frietjes. Het dessertbuffet is overheerlijk en er is altijd veel fruit voorzien. Er is enkel wat weinig variatie doorheen de week. Als je een daguitstap maakt, krijg je een lunchpakket mee met belegde broodjes, fruit, cake en flesjes water. De ligging is in orde. In september is Dassia redelijk rustig. Het strand is op enkele minuten wandelen, net als enkele leuke winkeltjes waar je onder andere souveniers kunt kopen. Met de bus (€1,70) ben je op 20 minuutjes in de hoofdstad van Corfu. De zee is op deze plek bijzonder mooi, met helderblauw water en een kiezelstrand. Het enige minpuntje is dat het hotel wel lichtelijk verouderd is. Echter is wel alles aan wezig en is het er proper. (Kamer was ook voldoende ruim voor 3 personen)

    Lees meer
  • Basic All inclusive,eten is ok 14 augustus 2017
    5.0

    Met name de bedden zijn erg slecht (beton) en het schoonmaakpersoneel is maar niet uit te leggen dat gasten in hun vakantie niet om 07.00 uur gewekt willen worden door hard pratend personeel dat met piepende karren door de gang loopt en tegen de muren loopt te bonken. Bovendien wordt luidruchtig geschoven met de bedden in een gehorig hotel.

    Lees meer

Daarom kies je voor

Online géén boekingskosten

Géén boekingskosten t.w.v. €34,50 op alle vakanties wanneer je online bij D-reizen boekt!

Altijd de beste deal

Supersnel vind & vergelijk je bij ons de allerbeste deals van verschillende aanbieders.

Veilig op vakantie

D-reizen is aangesloten bij SGR, ANVR en Calamiteitenfonds. Jij reist daarom met zekerheid en garantie.

Ruim 75 reisbureaus

Kom je er niet uit? Wij helpen je graag verder. Telefonisch, online of in één van onze reisbureaus.

Meer over D-reizen
Hotel Livadi Nafsika
8.3
Zeer goed 500+ beoordelingen
p.p. vanaf 339, -
Checken