Resort The Cascades Golf Resort Spa en Thalasso

  • *
  • *
  • *
  • *
  • *

Soma Bay, Rode Zee, Egypte

  • Direct aan een prachtig strand
  • Kom tot rust in de jacuzzi
  • Dompel je onder in luxe
  • Bekroond met 5 sterren
Vanafprijs geldt op:
26 juni (6 dagen)
met 2 personen
Halfpension
Vliegreis vanafDüsseldorf
Alle prijzen & boeken

* Prijs kan i.v.m. beschikbaarheid tot moment boeking wijzigen.

p.p. vanaf * 624

Omschrijving over Resort The Cascades Golf Resort Spa en Thalasso

Verblijven in een aangename accommodatie in Soma Bay? Resort The Cascades Golf Resort Spa en Thalasso is een luxe 5-sterren resort, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 1859 reizigers beoordelen Resort The Cascades Golf Resort Spa en Thalasso gemiddeld met een 9. Ook beschikt het resort over vele faciliteiten waaronder een spa. Meer weten? Bekijk dan nu de foto's en beoordelingen van Resort The Cascades Golf Resort Spa en Thalasso, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Egypte? Boek jouw vakantie naar Resort The Cascades Golf Resort Spa en Thalasso vandaag nog!

Algemeen

LocatieDit tophotel ligt midden op de CHAMPIONSHIP GOLF COURSE, ontworpen door Gary Player, op het hoogste punt van Soma Bay. De faciliteit fascineert met zijn kenmerkende stijl en prachtige panoramische uitzichten op de zee, de woestijnbergen en de groene fairways van de golfbaan. Het prachtige strand van Soma Bay ligt op slechts ongeveer 3 minuten afstand en is te bereiken met een gratis pendeldienst. Aan het hotel grenst de Soma Bay Thalasso & Spa, een van de grootste en best uitgeruste Thalasso-therapiecentra ter wereld (7.500 m²). Het is ongeveer 30 km naar Makadi Bay en ongeveer 55 km naar het centrum van Hurghada. De luchthaven van Hurghada ligt op 45 km van het hotel.FaciliteitenHet Cascades Golf Resort biedt attente service en een exclusieve sfeer met internationale flair. Het fantastische hotelcomplex beschikt in totaal over 159 kamers, verdeeld over een hoofdgebouw en diverse bijgebouwen. Het hoofdrestaurant "Dunes" maakt indruk met een gevarieerd buffet en een prachtig terras met uitzicht op de golfbaan en de turquoise zee. Het culinaire aanbod wordt aangevuld door twee à la carte restaurants en diverse bars, evenals het clubhuis van hotel "The Gallery". In de prachtig aangelegde buitenruimte ligt het grote zwembad met weids uitzicht over de golfbaan en het kinderbad. De whirlpool en het uitnodigende zonneterras zorgen voor diepe ontspanning. Bij het zwembad en het strand zijn gratis ligstoelen en parasols beschikbaar . Accommodatie tweepersoonskamer aan de zijkant. Zeezicht
De glamoureuze tweepersoonskamers aan de zijkant. De kamers met zeezicht (DMS) zijn ca. 44 m² groot en voorzien van een ligbad en aparte douche, satelliet-tv, minibar, kluis, airconditioning, Wi-Fi en een balkon met gedeeltelijk uitzicht op zee. Ook boekbaar voor eenmalig gebruik (DES).

familiekamer
De familiekamers (DF2) bestaan uit twee tweepersoonskamers met een tussendeur. Ook te boeken met zeezicht (F2M).

Tweepersoonskamer deluxe zeezicht
De Deluxe Sea View Double Rooms (DM2) zijn net als de tweepersoonskamers uitgerust, maar hebben een geweldig uitzicht op de zee en de golfbaan. Ook te boeken voor eenmalig gebruik (DM1).

Executive room
De Executive Kamers (EX2) zijn uitgerust zoals de Deluxe Tweepersoonskamers, maar beschikken ook over een koffiezetapparaat. Met uitzicht op de golfbaan, het zwembad of de zee. Ook boekbaar voor eenmalig gebruik (EX1). (Ook te boeken onder HRGA22.)

Supersaver-kamer
De super economy kamers (SSZ) zijn net als de tweepersoonskamers uitgerust, maar met een beperkt aantal en een speciale prijs.

Junior suite
De junior suites (JS2) hebben dezelfde voorzieningen als de tweepersoonskamers en zijn ruimer (ca. 60-105 m²) en beschikken over een extra zitgedeelte.

Suite met zeezicht
De suites met zeezicht (S2M) hebben dezelfde faciliteiten als de tweepersoonskamers, maar beschikken daarnaast over een grote woonkamer, badkamer en een terras met uitzicht op zee of de golfbaan. Daarnaast beschikt u over een kitchenette en een kingsize bed in de slaapkamer. Optioneel kan er een aansluitende kamer met twee aparte bedden worden voorzien.

Executive Kamer Type I
De Executive Kamer Type I (E2I) hebben dezelfde faciliteiten als de Executive Kamers, maar hebben een beperkt aantal en een speciale prijs.

Tweepersoonskamer deluxe golf- en zeezicht type I
De tweepersoonskamers deluxe golf- en zeezicht type I (MDI) zijn uitgerust zoals de tweepersoonskamers deluxe zeezicht, maar met een beperkt quotum en een speciale prijs.

Maaltijden halfpension
Ontbijtbuffet en diner.

Alles inclusief Alles inclusief
Ontbijt van 06.30 uur tot 10.30 uur en diner vanaf 18.30 uur in het hoofdrestaurant in buffetvorm met thema-avonden en lichte en volwaardige gerechten. Lunch vanaf 12.00 uur in het restaurant “Spikes” of in het strandrestaurant “Seashell”. Een selectie lokale alcoholische en niet-alcoholische dranken is verkrijgbaar van 10.00 uur tot middernacht. Frisdranken en water in de minibar worden dagelijks bijgevuld en zijn inbegrepen.

Sport inbegrepenFitnessruimte, hotelsauna, beachvolleybal, aquarobics, gymnastiek, biljart.Sport tegen betalingGolf, challengeparcours, Thalassotherapie, vier tennisbanen, twee squashbanen, duik- en kitesurfcentrum (Orca Diving Breakers Soma Bay).HotelserviceWi -Fi is overal gratis beschikbaar.
OpmerkingHet vervoer van sportbagage op de transfer is gratis. Registratie is echter verplicht.
Houd er bij het kiezen van uw hotel en de luchthaven van bestemming rekening mee dat, vooral bij de combinatie "Marsa Alam Airport-Hotel Hurghada" en vice versa "Hurghada Airport-Hotel Marsa Alam", lange afstanden moeten worden afgelegd en een lange overstap moet worden verwacht . Dit geldt ook als dit hotel wordt geboekt na een Nijlcruise.
Het inreisvisum voor alle bij Schauinsland-reisen geboekte reisdiensten is niet bij de reisprijs inbegrepen. Gasten hebben de mogelijkheid om het visum zelf te regelen of bij aankomst bij het reisbureau Schauinsland-reisen aan te schaffen voor € 30 per persoon.

KM 48 SAFAGA ROAD, HURGHADA, RED SEA PO BOX 403 SOMA BAY/EGYPT Tel.: 0020653562600 Fax.: 0020653562671EntertainmentVoor entertainment wordt een gevarieerd animatieprogramma en livemuziek aangeboden. Kinderprogramma Het resort beschikt over een kinderclub die elk uur geopend is van 10.00 tot 1 uur. p.m. en 15.00 - 17.00 uur WellnessHet enorme wellnessgedeelte (tegen betaling) heeft een gevarieerd aanbod van 7.500 m² met sauna, hamam, zwembad, massages en cosmetische behandelingen.CreditcardVisa, Mastercard.SeizoeninformatieOok te boeken onder HRGA22.

Alle prijzen & boeken